26171
  • Árnyvadász
    #4090
    Hülyeség... Barbárnak szintén vannak iszonyat gyorsan pusztító "varázslatai".. Frenzy, Whirlwind... SZóval ez nem egy hűde nagy érv.... Míg egy sorcinak ontani kell megából a meteort, fo-t, meg futkosni, addig a barbár is simán végez a Whirlwind-el... Persze ez függ a meteor szintjétől is, de players 8-ban én elég sokat kinlódtam a Sorcimmal, mire megfektettem egy két keményebb ellenfelet. Az igaz, hogy "csak" 3700-4000-es volt a meteorom sebzése, de szerintem addigra egy barbi már rég távolabb áll és gyakja a többit. Láttam a haverom Whirlwind- es Barbiját players 8-on, hát ő hamarabb végzett, mint én a sok FO, meg Meteorral. Pedig nekem 26-os volt mindkettő, neki meg "csak" 23-as Whirlwind... Players 8 ha nincs bekapcsolva, akkor elhiszem... Meg ott a hell cow... Hát a Whirlwindes barbárok szedték a bocikat, mint annak a rendje, míg a sorcok (nova, firewall stb...) azért elszórakoztak egy darabig... Ők is gyakták, de a barbár kb. kétszer annyit ugyanannyi idő alatt... Na csak ennyit akartam mondani...
  • Árnyvadász
    #4089
    Most néztem meg a hivatalos pdf kézikönyvben. Minden kasztnak ugyanaz az XP kell, hogy egyik szintről a másikra lépjen...

    Nincs különválasztva, hogy Sorcinak mondjuk 1000 kell, hogy a 3-ikat meglépje, míg Barbárnak meg 1500 vagy ilyesmi, mint az AD&D-ben....

    Szintek:

    1 -
    2 500
    3 1500
    4 3750
    5 7875
    6 14075

    és így tovább...... Nos akkor tényleg nem értem miért lenne nehezebb? Nem csak hosszabb, mert a varázslónő gyorsan pusztít tömegeket? De ez sem igaz, mert mint lentebb írtam, ott a Whirlwind, azzal pedig ugyanolyan gyorsan kilehet iktatni tömegeket. Esetleg picit lassabb...

  • Árnyvadász
    #4086
    :)) Ez mondjuk tényleg funny... De egyébként nagyon jó a magyarosítás, bárki bármit is mond.. Single-ben persze.
  • Árnyvadász
    #4085
    Ezt nem értem.. Ugyanis én úgy tudom az XP ugyanúgy oszlik el a különböző kasztúaknál... tehát ugyanúgy 500 a második szintlépés mindenkinél, mint mondjuk a 99-es... NEM? Mind1, hogy milyen karakterrel játszunk a szintekhez ugyanannyi XP kell mindenkinek.... akkor meg hogy lehet, hogy nehezebben lép szintet, mint a sorci?
  • G. Joe
    #4084
    kékkezezes lóbálás! Ezeken a magyar neveket görcsberándul a gyomrom! Röhögőgörcsbe! :)))
  • G. Joe
    #4083
    Csak hiszed, kevdes. :))
    Nekem már van 90-es barbom tehát tudom miröl beszélek, és pár 99-es sorcom is. lvl 80-fölött a barbot már nagyaon lassan lehet csak föltornaszni, még player 8-al is. MAjd rájössz. :))
  • Árnyvadász
    #4082
    Én is ezt hittem egészen odáig, amíg nem tapasztaltam meg a kétkezes lóbálás+gyors sebességű fegyverek használtatát.... A barbár úgy egy aratógép....:) És ez még nem Frenzy+Very Fast attack speed-es fegyver.. Amúgy meg a Whirlwind szinte ugyanúgy takarít mint az FO, vagy más varázslat,,,, Lehet picivel rövidebb az idő amíg eljutsz, de a barbár is tud ám iszonyat gyors lenni... Frenzy+Faster Run+ Increased attack speed+passzív képességek melyek sebességet növelnek... azt ugyanott van, mint a sorci a varázslataival.. Bezonyám!:)
  • Laalee
    #4081
    ezert hasznald a jamellat uniqe item pack kal :D bepakolod a karidnak azt amit akarsz es megenzed, tobb ertelme van mint botot futtatni szingli jatekhoz.
  • G. Joe
    #4080
    3 sorcot felviszek lvl 90-re amig te egy barbárt!!!!
  • Árnyvadász
    #4079
    Mf.nek legalább 400-nak kell lenni, hogy jókat dobjanak a szörnyek... sajnos ez van, amúgy 300 Mephirun is lehet, nembiztos hogy dob igazán jót... Ez van sajna..

    Sorcimat már abba is hagytam... Barbim mire hell végére érek (players 8) simán lesz lvl90-es és ez így jó... Sorcival most eljutni 90-ig.. hát az már nagyon uncsi lenne....
  • Árnyvadász
    #4078
    Szerintem már eleve players 8-al kell kezdeni a játékot! Nekem is van egy 77 sorcim és csak nemrég tettem be hozzá is a players 8-at, de így nem az igazi bár dobnak azért jókat is. nekem 270-es az MF-em.

    Barbárral viszont isteni! Neki már most (lvl24) 107-es MF-e van:) És jókatis dobnak, bár sokszor kell gyakni a unique szörnyeket, de nagyon megéri.. az a plussz meló..
  • Davidus
    #4076
    Botot?? Ha már annyira el akarod baszni a játékodat akkor tedd be trainerrel a legjobb cuccokat aztán kész.
  • G. Joe
    #4074
    pindlehez nagyon sokszor kell látogatni. :) Ezelett érts ezres nagysagrendet. Az nem embernek valo. Más nem is jár oda csak botok.
    A pár run Mefinél is kevés. A 200 Mf is keves. ::P min. 300-ra probald feltornaszni
  • Árnyvadász
    #4071
    Hi!

    Először is azzal kezdeném, hogy mindenki aki nemrég kezdte a Diablo-t vagy már van egy jónak mondható karaktere, akkor PLAYERS 8 parancsot írja be és azzal nyomja, ugyanis így valami eszmélelenül jó a progi! Csak annyit kell tenni, hogy a vársoban az ember lenyom egy entert, beírja a players 8 parancsot, majd újra enter és máris 8-szoros lesz a nehézség.... DE ami ezért cserébe jár az még a netes játékot is felülmúlja!! Úgy dob a progi és olyan tárgyakat ami pont annak a karakternek kell, akivel vagyunk, ráadásúl az XP is úgy jön mint állat...

    Én nemrég kezdtem el így egy barbárt, de Lut Gholem elején vagyok normálon és már 24!-es szintű, plussz van egy halom set tárgyam és unique is! Baltás barbárral vagyok (kétkezes) és a baltamesterségen megvan a 20 pontom, plussz az életerőm is közelít a 400 felé!!!
  • G. Joe
    #4070
    létezik magyaritás is, ha abszolut nem megy az angol.
  • G. Joe
    #4069
    mivel ugy látom az angol nyelv némi nehézségeket jelent neked:

    www.diablo.hu

    dio2+LOD mediamarkt 2990Ft Eredeti. Nem érdemes a simaval szarakodni
  • G. Joe
    #4068
    Cowparty. lol
  • G. Joe
    #4067
    egyetlen
  • G. Joe
    #4066
    Csak egytelen patcot fog elfogadni! Azt kell telepiteni .:)
  • BaziJoe
    #4063
    annyi volna a kérdésem,hogy ha felvan telepitve a játékre a LOD akkor az 1-09d patch-bol mindekettQt vagy csaka LOD-ost kell feltelepíteni???????????????
  • [HUN]PAStheLoD
    #4062
    ha nem van eredeti diablo 2-m + LOD akkor hogy tudok BNETre menni?? sehogy? Szal marad a kani.hu??
  • Icewind
    #4060
    árnyvadász: slaughter mod
  • Árnyvadász
    #4059
    Köszi szépen! Ez igazán nagy segítség!!! Ki is fogom próbálni...

    /Fiatal barbárom szépen fejlődik:))
  • Unknow
    #4057
    Már ki van rakva:)
  • Hegylakolaci
    #4056
    Árnyvadász.
    Ha csak mephit akarod megölni 8 playerben akkor arra van egy nagyon egyszerü és gyors mod.Mégpedig odaugrasz egyenest mephi ora elkezded staticolni és mivel van egy olyan bug a gameban hogyha 3-nál többen vagytok egy játékban(players 8-ra is érvényes)akkor mephit majdnem teljesen 0-ra le lehet staticolni aztán 1-2 orb esetleg 1-2 firewall és már mphi halott is
  • G. Joe
    #4054
    állitolag pár hét
  • G. Joe
    #4053
    én is 2990Ft-ért vettem, West End Media MArkt, de nem volt kirakva, kérni kellett. :)
  • Árnyvadász
    #4049
    :(( De mi nem cheatelunk!! Szóval, ha mégis akkor gyere.... Elda és Drachus vár!! na tényleg mentem.......
  • Árnyvadász
    #4048
    Értem... Akkor ez volt az oka a nagy eltünésnek:) De azért ha tudsz gyere holnap, lentebb írtam, mikor hol, mit merre, hogyan.....

    hali!!
  • G. Joe
    #4047
    Openre elvböl nem járok. :))))
  • Árnyvadász
    #4046
    Gjoe!! Már ezer éve..:) Ha holnap tudnál jönni openbe nagyszerű lenne.. Most mennem kell.....
  • G. Joe
    #4045
    Sorry, rég járta ma bneten, mivel pár napja elkezdtem Ultima Online-t nyomni, és eléggé elnyomta a diot , mint koca a malacot. :)

    Mondhatni, 300-szor összetetteb, és bonyolultabb game. Egyelöre érdektelenné vált a sima hentelés ami a dioban van.
  • Árnyvadász
    #4044
    Nagyon szívesen! Amúgy a villámok az égből: Thunderstorm azaz Villámvihar névre hallgat(nak).

    Okszi:)
  • G. Joe
    #4043
    Csá!
    rég jártam a landoron. Vettem eredeti Diot, de a bnet se vonz egyelöre nagyon. Talán ha kijön az uj patch.
  • Árnyvadász
    #4041
    Nagyon kéne neki a Bhul-Kathos set!! ha esetleg valakinek.......Thx
  • Árnyvadász
    #4040
    Már alig várom, hogy otthon vigyem tovább a Barbimat:) Lesz Rakanishu és Blood Raven run is:) Egész jókat dobnak ki!! Player 8 ezen is segített...rulezz..

    Holnap fentleszünk az egyik haverommal a Bneten...kb. 15:00 óra után, Nyíltban..Drachus nevű barbijával toljuk majd... Azt mondta ma eléri a 80-as szintet (single) , ha valaki jön innen szívesen várjuk és cuccokat is lehetne cserélni... Neki van Ohm-Ohm-Ohm kardja is, szóval érdemes benézni:)

    Eldasorceres accountal leszünk bent Drachus barbival..NYILTBAN!! Lod-Hun1 csatornán..
  • Laalee
    #4038
    ettol izgalmas :D

    ne tudd meg milyen jo erzes lagg miatt elveszteni egy 72 es karit :D tele uniqe cuccal :D
  • Árnyvadász
    #4037
    igen gondolkoztam már rajta... Csak szar, hogy egy hiba és annyi a karakternek:)
  • Laalee
    #4035
    indits HC karaktert bneten, abban van izgalom :D nincs agyonszarva cowrunnal, megy rendesen a questing, nitalah? act5 necro varazslocsaj ot kiveve :D lenyegesen kevesebb a csalt cucc, viszont megjelennek a PK-k...
  • Árnyvadász
    #4034
    Bocsánat: players 8 ezt kell beírni...