26171
  • TopGun
    #4156
    Foleg, hogy mar keszul a Diablo 3. az 1.10-es patchet mikorra hozzak ki? nem tudni?
  • Laalee
    #4153
    ext csak hiszed :D a diablot nem lehet legyozni :D egy lélekkö mindig van elrejtve a biztonsag kedviert :D
  • Árnyvadász
    #4152
    Abbahagytam a Diablo-t végleg. Tegnap eldöntöttem. Máris jobban érzem magam. Vége az átoknak.

    Kemény csata volt... De győztem.
  • Árnyvadász
    #4151
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáááá Holnap folyt:DDD
  • Árnyvadász
    #4150
    Egyébként azért írtam ezt a monológot, mert pont azért játszom megint a Dióval, mert szeretnék jó cuccokat találni, mivel eddig csak játszottam vele és szuper volt, meg megismertem a helyszíneket meg a szabályrendszerét, de épp emiatt csak úgy elíndítani egy újabb karaktert az halál unalom lenne. Hiszen már mindennel tisztában vagyok, egyedül a tárgyak izgatnak hátha meglesz e, plussz a barbrom képességeit hogyan használom ki és milyen fasza lesz... Előre már megvan tervezve mit hova rakok, szóval ez sem valami überfelemelő, mert tudom mi vállik majd belőle ha "nagy" lesz. A cuccokat szeretném bezsebelni, legalább annyira, hogy minden ami nálam van az unique legyen és azért elég jó. De hogy összejön e? Na ez az amiért játszom. Még ettől izgalmas a dolog. A többi már csontig lerágott, hiszen ha álmomból felkeltenének akkor is tudnám itt most balra kell menni és milyen nevű szörny jön. Persze megközelítőleg, hiszen random map van a progiban meg random ellenféleloszlás, de azért kilehet ismerni hogy merre mivan és kijön majd szembe. Na jó..... Fszomba már megint a DIABLO, DIABLO, DIABLO.. Már rég hazafele kéne mennem,....... EHHHHHHH:)
  • Árnyvadász
    #4149
    Én nem ész nélkül MF-elek. Egyszerűen arról van szó, hogy szeretném ha lennének jó cuccaim már az elején, ne a 40-es szinten dobjon valami jót előszőr a program. Itt a jó cuccokra úgy kell gondolni, hogy nekem tökéletesen jó most az a Unique balta mait kidobott a program, de majd ha már ez már kezd kevés lenni, akkor ismét megjutalmazzon hasonló jóval. És ehhez kell az Mf, hogy legalább esélyem legyen rá. Már játszottam Nekróval, Sorcival, Druidával, Barbárral,Palával és voltak jó cuccaim, de közel sem igazán jók. Volt úgy, hogy adott a program egészen jókat de nightmare végefelé, azért már kicsit túlzás. Nekem akkor kell, amikor használni tudom és hasznát veszem, nem hogy meglegyen mondjuk hell-en és szép, meg jó, de akkor már szart se ér. Ráadásúl én minden karakteremnek magam szerzem be a cuccait, nem dll.-ezek, nem kersekedek, nem megyek fel az open bnetre csereberélni, hanem a játékban találom meg magamnak. Ha kell, akkor emiatt időnként bevezetek rush-okat, mondjuk 10 Radament rush... Aztán megyek tovább a történetben. De hátha kidob valamit, amivel később könnyebben boldogulok és egyfajta sikerélmény is fűződik hozzá. Mert nemmindennapi egy unique tárgy vagy set, ha megvan ÉS PLÁNE HA HASZNÁLNI IS TUDOD, nemcsak dísz a ládában. Mehetnék én full Mf nélkül is, de mivel már oly sokat játszottam a Diablóval, had engedtessék már meg, hogy most úgy menjek, hogy törekszem arra is, hogy folyamatosan legyen utánpótlásom a jó fegyverekből. Ráadásúl itt a fórumban, sokak bemutatták a karaktereiket és csak néztem mint Robi a moziban, hogy milyen jó cuccaik vannak. Szeretném ha nekem is lennének legalább azt megközelítőek vagy esetleg (hátha azt dobja a progi) olyan mint az, mert ez baromira jó érzés. Tudni, hogy a karaktereden a legjobb van ami a játékban elérhető. Ez is hozzátesz a kijátszáshoz. És akkor igen abbalehet hagyni, mert jobb már nem lehetsz. Max. csak szintlépéssel. Szóval mindenki egyéni dolga az, hogy játszik a Diablóval... Nem vagyok a rush híve és nem kell úgy elképzelni, hogy vérben forgó szemekkel csak arra várok, hogy az 50-ik Mephirun után vajon mit dob a program. Nem. Viszem a storyt, csinálom a játékot, haladok, de a mostani karimmal, ahol olyan szörny van, ami nagy eséllyel dobhat, megállok, mentek, lerohanom és ha dob, dob, nem dob akkor odébállok és ennyi. De legalább próbálkozom, mivel a Dióban sokszor kell ismételni egy csatát, nem biztos hogy elsőre kapsz valamit jutalmul. Én általában egy ilyen ellenfelet 10-szer megölök. Nem egymásután, hanem ha épp arra járok vagy eltelt már egy jó idő és éppen mentenék, aztán visszanézek hozzá. Az a gáz, ha valaki csak Mephirunt nyom és 200-300.szor gyakja ... De én azt is megtudom érteni. Csak az valóban megöli a játékélményt. Azonban aki már halálra játszotta magát a programmal, szíve joga azt csinálni, ami neki jól esik. Azt hiszed 200 Mephirun az smafú? Azért is keményem meg kell dolgozni. Nem éppen könnyed nyári séta... De nem is ez a lényeg. MF pedig alap. Az elején én sem fordítottam nagy érdeklődést iránta.. Sorcimnak is night végefelé lett 80-100-as MF-e... Aztán mikor végivittem a progit, akkor döbbentem rá, azért jó lett volna előbb is, mert alapjában véve a jó cuccok teszik varázslatossá ezt a játékot, pláne a sokadik újrajátszás után. Az elején ahogy ninja és goe is írta a pontokat is úgy ossza el az ember, ahogy jól esik, meg nézi mi az érdekesebb, űjszerűen áll neki. de később már minden pont tudatos és lényeges hogy hova kerül, már előretervezett karikat gyárt az ember. Ugyanígy van ez az MF-el. Azért elég érdekes lenne max. sárga cuccokba egy 80-as barbár, meg elég gagyi is. A program így van megírva. Kell az MF a jó cuccokhoz és kell a sok ismétlő rush bizonyos ellenfeleknél, ettől a program semmit nem veszít a játszhatóságából vagy a játékélményből. Pont ettől lesz egy picit színesebb. Amúgy is mindenki annyi rush-t próbál ki amennyit bír a gyomra:) És akkor érdemes rusholni, amikor ott van az ember a szörny előtt és van utána még sztori, mert mikor már végigvitted a játékot és utána mész Mephirunra, meg egyébre, akkor az már olyan, mint halottnak a csók. Kijátszott játékkal cuccokat gyűjtögetni nem valami felemelő élmény, már csak unaloműzésnek jó, meg esetleg sikerélmény, de már erősen csak utánérzés jellegű. Amikor viszont teszem azt ott vagy Duriel előtt 24-es szinten és akkor gyakod le 5-6 szor, bízva az Mf-edben is, ebben semmi kivetnivalót nem látok. Kidob valamit, az neked jó, mert használni is tudod és jobb leszel tőle, majd mész tovább. Végül is tökre erről szól ez a program. Jó tárgyak nélkül csak félkarú óriás a hősőd, lehet az akármennyire magas szintű is.

    Na ezzel részemről az MF téma lezárva. Szerintem alap és aki nem kalkulál ezzel, az maximum magára vessen. Még így sem biztos, hogy jó cuccai lesznek, de legalább egy esély rá és ezt nem kihasználni merő butaság lenne, pláne SOKADSZORI újrajátszás esetén, amikor az ember már képbe van a szabályokkal. Nemde?
  • Árnyvadász
    #4147
    Nabazz, neked aztán nehéz jót mondani:)))) Lényeg a lényeg, legalább még tudjuk miről beszélünk:D
  • Mike
    #4146
    most meg aztán már el ne kezd magadra húzni a földet! :))
  • Árnyvadász
    #4145
    Pont ez a lényeg! Én már tízenvalahányéve játszom, gyakorlatilag az összes stílussal ami PC-re megjelent, váltogatva őket. És szórakozásnak tökéletesen megteszi. Ezalatt nem azt kell érteni, hogy én ezzel szórakozom és más (pia, buli, nők stb,,) nincsen. scak azt, hogy szeretem csinálni, amíg lehet. Gyereknek lenni, amíg lehet jó.. De a Diablohoz hasonló függőséget egyetlen játék sem okozott nálam az elmúlt 15 év alatt.... És ez azért durva. Talán a Panzers Generals volt az ami már-már, de ennyire azért az sem. Mert lehet, hogy sokat UT-tem, CS-eztem meg stb... De azok ahogy lentebb írtam akkor nyújtanak játékélményt amikor játszol velük.. Nem az, hogy az egész napodból, minden második perc azzal telik el, hogy Diabloról valamit gondolsz, érzel, beszélsz.... De azt hiszem ez csak egy igazán jó játéknak tudható be és ezekszerint a Dió a legjobb PC-s játékok egyike, főleg a hosszútávban gondolkodoké.. Rohadt Blizzard mondhatnám... Mit tettél velem ugye.... De nem mondom.. Majd csak végetér egyszer a láz és ugyanolyan leszek, mint régen. Bár az is lehet, hogy baromira unom már a játékokat és ez az utolsó fellángolásom, amit a Dió testesít meg és ezért ragaszkodom ennyire hozzá, mert ha leülnék Vietcongozni, rájönnék már unom és nem akarok én ezzel játszani csak szimpla erőltetés a dolog.... Mert bizony lehet,hogy eljött nálam is az unom már a játékokat de még nem akarok elszakadni tőlük teljesen forma... Lehet., Sőt nagyon is biztos. A Dió az utolsó nagy dobásom.
  • Mike
    #4142
    áén minden játékot a 3/4-nél hagyok abba.
    kivéve amit az első 1/10-nél
  • Mike
    #4141
    majd lekötözlek egy székbe, és elégetjük a Diablo lemezeidet

    gyökerénél kell a probléma kezelését elkezdeni
  • Árnyvadász
    #4139
    Már rég elszálltam:)

    Amúgy egy idő után és ezt ti is mondtátok már (mint tapasztalt Diósok) tényleg csak azért játszik az ember a Dióvak, hogy minnél jobb tárgyakat találjon. Nekem amúgy is a single jön be jobban, hát miért ne mennék rá az Mf-re, ha egyszer emiatt lesznek jobb tárgyaim. Az egész játékot már kivűlről vágom, mit hol merre, milyen szörny, milyen helyszín, milyen képesség stb... Már csak a tárgyak adnak némi plussz játszhatóságot és az azzal elért hangulat. Ez nem hiszem, hogy hiba lenne. Egyszerűen most ez a szakasz elérkezett nálam is... Már az eleve durva, hogy több mint fél éve ezt nyomom, ahogy időm engedi... Ez rám aztán nagyon nem volt jellemző. De ha ez a legjobb:) csak sajnos a Dió olyan progi, hogy nagyfoku függőséget is okoz és engem ez már kicsit (nagyon) zavar. Mert ha leülök bármi más progival játszani, akkor azt játszom és 2-3 óra múlva felállok és kijátszottam magam arra az időre és amikor másnap leülök elé akkor folytatom. Ellentétben a Dióval, ahol leülök játszom vele, majd felállok és már közelbe sincs a gép MÉG AKKOR IS JÁTSZOM!! Nem enged el a program. Osztom a pontjaimat, mérlegelek stb.... Tiszta függő hülyegyerekké tesz.. Na ettől akarok már szabadulni, de ez csak akkor lehetséges, ha tényleg kijátszottam magam vele, sok kaszttal és egyébbel... Mert ebben a progiban akkora a változatosság, hogy csak na... Azt hiszem egy jó darabig nem fogok ránézni az ilyen typusú játékokra.... Az biztos. :) Pláne itt a jó idő is, szóval nem akarok kushadni a szobámban mert még mindig Dió függő vagyok..... Na remélem lehetett venni amit írtam és a lényegét megérteni..
  • Mike
    #4138
    nohát én ennyire gy játéknak sem voltam a rabja
  • Mike
    #4137
    Én egy kezemen meg tudom számolni, hány játékot játszottam végig
  • Mike
    #4136
    igaz :))))

    csak MJ. ebből él
    meg annak azért van gyakorlati haszna

    ennek meg semmi, hacsak a pocak növesztését nem lehet annak tekinteni :)

  • Mike
    #4133
    szerintem meg kezdesz elszállni

    sajnos engem már szinte semmenyire nem köt le

    mondjuk nem ezért nem voltam a múltkor, hanem mert nem értem rá sajnos

    de azért a nagyfatert még feltétlenül odaadom
  • Mike
    #4132
    félreértettél

    amikor már vkit az izgat, akkor kap-e több xp-t ha ő, vagy a csicska üti-e le a szörnyet, ha egyenletrendszereket állít fel arra, hogy lehetne még hatékonyabb, meg, hogy mi hogyan eshhet e a legoptimálisabban, akkor már rég nem játszik
  • Árnyvadász
    #4131
    Hát igen megvan az esély, hogy nem dob semmit, de így végre valahára megvan annak az esélye singleben, hogy az Mf értékem elérje vagy meghaladja a 400-at, ami már nem Newbie kategória, hanem regular..

    Én csak attól féltem, ha a csicska MF-e nulla, akkor ugrott az enyim is, ha ő viszi be az ucsó ütést, de szerencsére megmarad az enyim...

    Ez nagyon jó!! Ha ezt előbb tudom, akkor nem dobom ki azokat a socketes MF-es cuccaimat ami korábban rajtam volt, hanem átadom neki. Na mind1, már gyülnek a topázok, szóval ezt a taktikát bevetem, mert kellenek a jó cuccok. Mese nincs.. Thx a helpet mindenkinek!!
  • Árnyvadász
    #4129
    na így ok... :))))) THXXXXXXXX
  • Árnyvadász
    #4128
    Na akkor öntsünk tiszta vizet a pohárba... Mert látom valaki így mondja, valaki úgy... vegyünk az én esetemet. Csicska 0 MF, barbárom 107 MF.

    Ha én ütöm le az ellent utoljára, akkor 107 MF-el számol a progi. Ez ok.

    Ha ő, akkor is 107, mivel neki 0 Mf-e van.

    De ha neki mondjuk van 50 Mf-e tegyük fel. Akkor ha ő üti le utoljára, akkor lesz 157 Mf.

    Viszont ha én ütöm le, akkor marad a 107 Mf... Tehát így van ugye???
  • Árnyvadász
    #4125
    Hát az igazat megvalva, ha nem lenne players 8 opció a játékban én már nem kezdtem volna el a Barbárral a játékot.... Most jutottam el arra a szintre, hogy kezdem kicsit unni. De ez abszolult nem elítélendő, ha azt nézem, hogy kb. több mint fél éve ezzel kelek, ezzel fekszem....

    de amint látod még mindig nyomom és tervbe van véve hckarakter índítása egy amazon személyében, meg ki tudja mit hoz az 1.10-es patch is... De szeretnék más játékokra is rákoncentrálni.... Vietcongból pl. a második küldetés elején vagyok... csak porosodik a polcon a Dió miatt... de előveszem mert nagyon jó játékbnak tartom, csak az elsőbség mindig a Dióé volt.. most kell már egy kis pihi... Mert kezdek becsavarodni:)

    NINJA!! Az előző kérdésemet még légyszi válaszold meg, mert az nagyon fontos!!!
  • Árnyvadász
    #4121
    Nagyon jó! Már csak az a kérdés maradt, hogy ha neki nincsen MF-e és ő viszi be az utolsó ütést, akkor az én Mf-em nem számít?
  • Mike
    #4119
    látom, már itt sem a játékról van szó :(
  • Árnyvadász
    #4117
    Vagy esetleg olyan van e, hogy ha a csicskának is van MF-e, és ő viszi be az ucsó ütést, akkor az hozzáadódik az én Mf-emhez? És ha neki mondjuk nincsen, akkor az enyémet veszi alapul?

    VALAKI!!! Nagyon fontos lenne.....

    Várom a válaszokat... a 4115 és 4117-es kérdéseimre.... Előre is thx,,,
  • Árnyvadász
    #4116
    Szia Mike!

    Vártunk szombaton, de nem jöttél. Majd szólók, ha legközelebb leszünk. De akkor majd azért gyere!:)
  • Árnyvadász
    #4115
    Hi!

    Lenne egy nagyon fontos kérdésem! A következőről van szó: Van egy barbárom 107-es MF-el és van egy zsoldosom is akit az ACTII-ben béreltem fel. Az offense-es csicska, de ez most mellékes...

    A lényeg: Ha a csicska viszi be az utolsó ütést és nem én, akkor nem számít az én MF értékem? Tehát akkor olyan mintha nem is lenne MF-em? Mert a csicskámnak semmi MF-e nincsen. És sokszor van úgy, hogy a hosszú bárdjával ő öli le az ellenfelet és mintha ilyenkor nem dobna olyan jókat a progi.... Vagy csak én képzelem ezt?

    Légyszi ezt mondja meg valaki, mert ha ilyen tényleg van, akkor rúgom ki a francba a csicskámat... Ha meg nem, akkor maradhat:)
  • Mike
    #4114
    szerintem simán indíthat hardcore karaktert rögtön az elején
  • Mike
    #4113
    persze végül is nekem tökmind1, ez az egész játék már kezd a könyökömön kijönni

    én is mindig olyankor veszek meg vmit, amikor már igazából nem nagyon érdekel
  • Mike
    #4112
    akkor olvasd el ezt is itt
  • Mike
    #4111
    nem kötök bele, mert nincs miért, de s tilus akkor sem tetszik
    nem kell itt a tévedhetetlen szakértőt játszani, azért mert vki a Dióval kell és fexik, és TUDJA mit hova KELL? tenni, attól még nincs az igazlátás birtokában, és nem csak idióták járnak ide, ugyhogy talán egy kicsit vissza lehetne venni arcból
  • Laalee
    #4110
    pedig igaza van
  • Mike
    #4109
    nem nagyon tetszik ez a hozzászólás.
    valahogy bele fogok kötni, csak még nem tudom hol, és nem olvastam az előzményeket
  • G. Joe
    #4104
    Játszottam eleget!
    Egy dolog szol ellene, a lag! Nincs a vilagon olyan szerver ahol érdemes lenne! MAximum lanon.
    Mondom ezt ugy, hogy több guardian karim van, és 8x-es karik, mind egyedül fair playben átküzdve magukat a jatekon.
  • G. Joe
    #4103
    Árnyvadász kolléga, értékelem a lelkesedésedet, stb, és jo fejnek is tartalak, de most olyanrol nyilatkozol, amikor gyakorlatilag nulla tapasztalattal birsz!
    Ezzel nem megbantnai akarlak, de teljesen felesleges vitázni rola. Ha és beviszem a nova sorcomat 8 playeres bocira, akkor leirom a teljes mapot vele, amig te kb 2-3 csordat megcsinalsz a legbrutalisabb barbaroddal!

    A barbar hellen 8 playerben, már nem tömeg pusztitó! Ez tény! Amikor majd oda érsze vele, hogy beviszed a barbarod egy 8-as bocira, akkor ezt tapsztalni is fogod. A sorc, meg a sorc között pedig elég nagy különbség van! Én amikor egy karit csinalok, minden egyes pontnak megvan a sajat helye! Egyetle negy se mmehet fölöslegesen máshova, tehát azok a karik fel vannak épitve! Téma részemröl is lezarva.

    Az hogy a haverod barbarja elöbb végez, az a nagyobb jatek tapasztalatbol, jobban felépitett karakterböl, és jobb cuccokbol adodig! Majd a sokadik, maximalisan felépitett karid utan, amit te tunningolsz, én nem licselve nyomsz fel, akkor érezni fogod a ezeket a dolgokat amiket irtam, addig csak szubjektiv, és eléggé téves nézetek. :)

    Üdv. Joe
  • G. Joe
    #4100
    pont nulla pont!
  • netuddki
    #4098
    miiíí???
    yesszus!
  • Árnyvadász
    #4095
    Én meg multiban 3 óra alatt lvl23-ról lettem lvl60-as pala... Húzás, hell boci, barbárok...stb.. Előtte lévő nap meg kb. 2-3 óra volt a lvl23... jelenleg lvl74.. de nem valami szuper a paladin, meg, hogy húzva lett nem is igazán kötődöm hozzá...

    Ok akkor a sorci témát kitárgyaltuk...
  • Árnyvadász
    #4093
    Ok. de szerintem ez annyira már nem oszt, nem szoroz.. Ámen!
  • Laalee
    #4092
    nem latal meg durva nova sorcit eszerint :D kb 3mp egy nagyadag boci
  • Laalee
    #4091
    xcheater.com azt rakeresel