26171
  • gumininja
    #4213
    Ezek a modok. Ezekkel nincs is baj, de annyi van belole, hogy szinte lehetetlen szamontartani oket. Es mivel a diablo gyenge pontja a program szerkezete es felepitese (az .mpq fileokra gondolok), igy barki csinalhat maganak modot 10 perc alatt, es igy a karatkert legalis cuccokkal, de megsem legalis modon tokelyre fejlesztheti.

    A zart serveres megoldasok - foleg miota hozzaferheto mar jo par helyen a bnetd serverfileok - jo megoldas. Ott mar csak a botokat kellene likvidalni, es kesz is. Neverwinter peldajara, lehetnek servereken kulonfele modok is, lasd BaldursGate mod, Ancient akarmi mod, stb. Nem rossz otlet, oda megy mindenki ahova akar. Ha nem lenne bot, akkor nem is lenne ennyi sirasrivas a csalasok miatt.(TCPIP nem erdekel, aki jaccani akar, semmibe sem kerul serverre menni). Egyszoval, botokra talalj ki valami megoldast, es te leszel az isten ;]



    Egy amolyan kisebbfajta isten, talan meg szobrod is lesz...
  • lowdog
    #4212
    hi all
    nem egészen Diablo2, de inkább Diablo1
    Most raktam fel a gamét, megpatcheltem 1.09-re, de a multiplayer menüben nincs Battle.net opció... hogy kell odarakni? úgy emlékszem régen se volt ott rögtön, vagymi... help!
  • gumininja
    #4210
    Hat nemtom, tavaly nyaron volt szo eloszor a 110rol mar konkretan a nemet diablos forumokon, akkor jott ki az elso fake 110peccsinfo. En onnantol szamolom.

    Lev47es skillek jewel, nekem furcsanak tunik. Nemhiszem hogy csak ez lenne az egyetlen ilyen ujatas ha mar ilyen van(ha telleg benne lesz), es ha mas skillek is ilyen nagy levellel szerepelnek majd mindenfele cuccban....hatnemtom.

    Dehat mindegy, azzal jaccik a nep amit eletesznek, ha ilyenek lesznek benne, akkor amen, ezzel fogunk jaccani. Szokatlan lesz, de minden ujdonsag az.
  • gumininja
    #4208
    Akkor mar inkabb az 103as kellene. De igazad is lehet, megha csak vicc, lassan egy eve varja a nep a 110et, par honap ide vagy oda, kit izgat? eheh ;]
  • gumininja
    #4206
    Hat nagyon remelem hogy ez csak valami vicc, es nem rontjak el ennyire. Level47chainlajt? Hat koszonom ez mar picit sok lenne ;]
  • gumininja
    #4205
    Lehetseges, de mar csak par nap es minden kiderul. Addig nem kockaztatok, hogy fake infokba elem bele magam ;]
  • busmanus
    #4204
    1.10 info
    elvileg hivatalos, de lehet, hogy nem :(
  • busmanus
    #4203
    screenshot
    a lustábbaknak :)
  • busmanus
    #4202
    1.10 screenshot
    http://www.battle.net/diablo2exp/images/other/rainbowfacet01.jpg
  • Laalee
    #4201
    most ha exek a cuccokat 10-15 kor alatt kidobna senki sem keresne :D pindlet nyugodtan felejthetitek, az csak a bot primitiv programozasa miatt jo.
  • netuddki
    #4199
    megvan!!!
    egymás után két mefirunban dobott burit + csákót!
    apám!!
    mééé váratott ennyit???
  • Laalee
    #4198
    Buriza-Do Kyanon
    Balista

    (85-102) - (140-168) Dmg
    +2.5 * clvl Max Damage
    110 Str Required
    80 Dex Required
    Item Level: 49
    Clvl Req: 41 +150-200% Enhanced Damage
    +2.5 Max damage per clvl
    Adds 32-196 cold damage, 8 Seconds Cold Length
    +100% Chance of Hit Piercing Target
    80% Increased Attack Speed
    Hit Freezes Target
    +35 to Dexterity
    +75-150 Defense Dmg Bonus: 100 Dex
    Weapon Speed: 10
    Firing Rate
    Very Fast: All
  • Laalee
    #4197
    elhalt a 78as HC nekrom :D egy szemet council+3mp es lagg volt a bunos :D lehet nem kene letolteni hc kari hasznalata kozben? :D a legjobban a perfect diamondos homonculusat sajnalom, azt jodarabig nem fogom tudni potolni asszem... mindegy mar keszül az uj
  • Shaman
    #4196
    ööö annyian beszéltetek már róla,plíz valaki mondja meg mijaza buriza? fegyver,vagy páncél,vagy mi,s milyenek az értékei?Thx.
  • Árnyvadász
    #4195
    Valóban nem lehet abbahagyni ... :) De sebaj, barbárom már szépen fejlődik... Jelenleg 2800-as attack rating-el büszkélkedik... Pedig normal Kurastba vagyok:D Ja persze, mert megvan a Berserkel Arsenal teljes és az offenses csicska is ad az AR-e... Szép az élet:) Ja meg ugye van már Whirlwind is... Nagyon jó ez a players 8, továbbra is csak ezt tudom mondani... Unique tárgyam is van bőven, set-től meg már jóformán szabadulok, annyi eset. Duriel is szépen dobál... Hamarosan jön Mephi (pár óra játék és ott vagyok) és akkor kiderül minden:D Ő dobni fog szépen az biztos... MF-em is van már majd 200 a csicskával együtt... Szóval nem panaszkodom, jól van tartva a barbika és szépen fejlődik. Hiába nyomtam a TOCA, Vietcong párost, beleuntam 3-4 órán belül és visszatértem a gyökerekhez.... De így a legjobb.
  • netuddki
    #4193
    hmmmm....
    megöltem mááá vagy 100 x ....

    322 -es mf el
    nemdobaz a getzi :((
  • netuddki
    #4190
    nos???
  • netuddki
    #4189
    hnmmmmm ...????
  • netuddki
    #4188

    uraim!
    ki a yo anyja dobja el a burizát??
    és milyen karinak dobja szívesebben??
    még csak másoknál láttam :((

    azok is mind cserélték
    yahh és hányas mf kell hozzá??
  • gumininja
    #4187
    Nomeg persze lehet kotyvasztani is beloluk, a cube recepteknel latod mihez mi kell, melyik rune kell, mint egyik alapanyag. Masra nem jok.
  • RangeR
    #4186
    Rakj ki a runákból runaszavakat páncélba,fegyverbe,sisakba.A legjobb kategóriájú tárgyak lesznek belőlük,de persze a legjobbakhoz megtalálni a megfelelő runát,az nem lesz egyszerű.
  • gumininja
    #4185
    Gyujtogeted oket es uzletelsz vele ;]
  • Shaman
    #4183
    Jaja érdekesnek tünik.Lécci meséjjétek el,plíz
  • [HUN]PAStheLoD
    #4182
    ez az infó engem is érdekel!! :D
  • netuddki
    #4181
    up!
  • Laalee
    #4180
    UOnline rol bovebben? :D van topicja? a tort szerver erdekel, fizetni nem vagyok hajlando egy jatekert sem, havonta.
  • Mike
    #4179
    meg mintha pénzes is lenne

    ja de tört szerver...
  • Mike
    #4174
    2010-ig biztosan nem lesz
  • Mike
    #4173
    Nézd meg a Divine Divinity-t
  • Mike
    #4171
    ok
  • Árnyvadász
    #4167
    Diablo 3? Ne fessétek az ördögöt a falra:)) Még csak az kéne.... Remélem nagyon sokáig nem lesz... Ez persze az én álláspontom és mivel aki elolvassa amit alább irogattam, meg is érti miért mondom ezt...
  • Árnyvadász
    #4166
    Ez bagyon ígéretes! De egy ilyenbe ha belevetném magmat, azt hiszem a síromat is megáshatnám vele együtt. Ez a Dió függősség ami azért még a mai napig is bennem van jócskán, mégha abba is hagytam a játékot, megtanított egy valamire: Soha többet, ilyen program! Én szimplán játszani szeretnék egy játékkal. Nem abban leélni az életem. Amúgy teljesen megértem és megértelek. De nem biztos, hogy ez így helyes. Sok minden kárbaveszik amiatt, hogy az ember rengeteg idő elpazarol ilyen típusú játékokra. És ez egyszer biztos visszaüt. Én ezért hagytam abba. Sajnálom is, de meg kellett tegyem, ha nem akarom zombiként élni a hátrelevő életem ki tudja mennyi részét. Mert az ilyen játékoknál, mint az RPG vagy ehhez hasonló, valóban ez megy. A Dio nagyon jó lecke. Életem egyik legjobb programja volt, de egyben legrosszabb is. Ezt át kell élni, mese nincs. Enélkül senki nem értheti meg miről beszélek. Gjoe te megérted. És szerintem innen sokak még. Én inkább más utat választok. Kevesebb játék és rövidebb idejü. TOCA RACE erre pontosan megfelel. Azért ha lehetőségem és kezdeti függősém alábhagyása engedi, természetesen nem zárkózom el a Barbárom folytatásától. De csak kizárólag normál fokozat végéig. Az még belátható és előre megtervezhető időveszteség. Sajnos nagyon igaznak látszik a mondás.

    JÓBÓL IS MEGÁRT A SOK! Ez van.
  • G. Joe
    #4165
    Milyen képekröl beszélsz ember???????
    Te elestél biciklivel? :P
    virits ide valamit, és te leszel a sztár. :P
    De ha nem megy akkor ne vetits hülyeségeket!
  • G. Joe
    #4164
    1. igen a teremtményeidre is érvényes az mf
    2. néha van egy 2-es számu szoba is, ha az egyes tele van, de ne feledd csak azok vannak a szobaban akik éppen nem jatszanak! :)
    Open bnet szerver csitparadicsom. NEm mindenki eredeti dioval, és nem mindenki Bneten nyomul, van magyar tört bnetd szerver, landor a neve, és tök véletlenül én vagyok az egyik inaktiv adminja(már megint játszod az eszed) :) Azon kb 7-800 acconut van, és nem kell eredeti Dio hozzá.

    3. A Huncow jelszavas tehénvadászat, általában ha hely benen akkor a csatira be szoktak irni hogy hol tart, pl Huncow06, a password mindig: hun
  • G. Joe
    #4163
    Én nagyon sokaig voltam Dio függő!
    Most találtam egy ujat. KB 300-szor összetettem, és bonyolultabb mint a Dio. Ultima Online, és tört szerveren lehet nyomulni vele.

    Amikben jobb(szerintem)
    Itt igazi csapatjáték van.Muszaj, mert egy kari igazan tapos monstat nem tud legyakni8egyedül), a komyolabbbakahoz több ember kell.

    Nincs lics!!!!!!!
    Nem xp utan kapsz elosztható pontokat, hanem folyamatosan nönek a skilljeid attol függöen mit csinalsz! Ha kardozol, nö az a képességed, ha varázsolsz akkor a magiad. Nincsenek kasztok. Bárki bármit tanulhat. HArcos is vehet varázskönyvet, és tanulhat mágiát.

    Valodi iszonyatos nagy online vilag. Nem chat vilag, és nem csak addig él egy jaték amig megnyitod! A játék folyamatosan megy. Nincs max 8 player. AKár több száz játékos, és sok sok npc, van egyszerre játékban.

    Nem csak a harcrol szól! Választhatsz polgari foglalkozast, lehetsz horgasz, vagy bányász, favágó, kereskedő, vagy amit akarsz! Söt általában kell egy polgari foglalkozas hogy megélj. Guildok vannak, tehát valóban tartozhatsz csapathoz. Most a magyar játékosok mind együtt vagyunk(ugy tudom), van egy házunk amit már kinöttünk, de még nincs pénz másikra.

    bárki bármikor megtamadhat, és te is barkit! Bár a városok, és jo nagy terület a városi örség által védve van. HA ezen a területen bárki neked rond, csa beirod hogy guards (bindelni is lehet) és egy pillanat alatt agyoncsapjak a tamadót bárki is legyen az.

    Nem segit az Esc. Ha megtamadnak, és el akarsz menekülni, elfuthatsz, de nem szökheszt. Tehát ha kilogolsz a játékbol, ilyen esetben nem tünik el a karid, hanem 3 percig ott marad, és tuti megtalálnak! HA meghaltál, ott marad a tested a földön, és bárki kifoszthat! Ujraéledni ugy tudsz, ha szellemként keresel egy wanderer healert, aki azért elég gyakran elöfodulnak, ö tud feléleszteni. Mármint szellemként kell árrohanni a mezön!

    Nincs eszetlen táp! Azt jelenti, hogy van vagy 30 skill (nem varazsló skill az más tészta) és minden pontod összesen 700 lehet, ettöl nem leszel isten, mint a Dioban.

    A varázslatokat meg kell venni vagy találni scrollok formajaban amit bele rakhatsz a varázskönyvedbe. 1-8-as szintü varázslatok vannak, hogy mekkkorat tudsz csinalni a magery pontjaidtol függ. A varázslatok nem csupan manaba kerülnek hanem, mindegyikhez különböző reagensek kellenek amiket meg kell venni mindig. Nem tutira megy a varázs, kimondod a varázsszót, és a magery szintedtöl és egyebektöl, még a kipihentségi fokodtol, és attol is mennyire vagy jol lakva, szoval sok mindentöl fugg hogy sikerül e egyáltalán.

    Bocs a hosszura nyult off topcikért. Aki már minden oldalrol végig tolta a diot, és vágyik vmi összetettebb, kevésbé hentelösebb igazi nagyszabású játékra, annak nyugodt szivvel ajanlom, és ha bármiben kell szivesen segitek is.

    ui: Persze ha kijön az 1.10-es patch akkor a Dio is ujra jön. :)))
  • konoko
    #4161
    Hol? Mi nem láttunk eddig egyet sem, légszi linket, kiváncsivá tettél. =)
  • TopGun
    #4160
    Valahol mar kepek is vannak a Diablo 3-bol, ugyhogy ez kicsit tobb mint mozgolodas nem?
  • G. Joe
    #4159
    sajnalom ha banto hangvételüre sikerült a hozzászolás! Tényleg nem ugy akartam! :)
    Amit leirtam a karikrol szerintem egyértelmü, a többiért bocs, ha bántó!
  • G. Joe
    #4158
    egyetértünk!
  • konoko
    #4157
    Azt túlzás lenne állitani hogy készül. Egyszerűen csak mozgolódnak a Blizzard háza táján, illetve a Diabloval is foglalkozó részlegnél. De még semmi érdemi info nincs erről, sőt, a 110es peccs is most jön az E3 után májusban. Igy aztán Diablo 3 idén, de félek jövőre sem fog vigyorogni díszdobozban karácsonykor a fa alatt =)