26171
  • magyar ember 2
    #4275
    Itt ez a sajat nickem. :)
  • magyar ember 2
    #4274
    Az attol fugg. Classicban kellett a 20as warmth, LOD-ban eleg ugy 4-5 + skill cuccok, novasorcinak meg 10-15 (cuccal 1utt). Ahogy Wik mondja.
  • magyar ember 2
    #4271
    Akkor csao, en meg Tahuti vagyok. :)
  • busmanus
    #4268
    ja, ezért nem szoktak tapasztalt játékosok skillt pazarolni a warmthra
  • busmanus
    #4266
    persze normal act5ben esett nekem is a talrasha amu, valamelyik jégbarlangban
    hc karival voltam, de hát a hc nem számit bele a cuccok dobálásába, az csak placebo :)
  • Davidus
    #4261
    Asszem normál mefi nem dobja. Sőt biztos. De még NM mefi is csak minden 36. szökőévben. Esik kb 25 IK sapi mire méltóztatik arreat face-t dobni. Nekem egyszer esett pedig mefiztem már pár ezret:)
  • busmanus
    #4260
    én is csodálkoztam, amikor egy talrasha amulet esett normálon, pedig annak level 70 körül van a követelménye és nem is 8an voltunk a játékban, hanem max 4en
  • busmanus
    #4259
    összeadja az értékeket
  • Árnyvadász
    #4258
    Ja igen! És mégvalami: Az Arreat Face sisakot meglehet találni normál fokozatban, mondjuk Mephi-nél? Mert néztem és "csak" lvl42 a követelménye. Én meg már lvl37-es vagyok és még jócskán hátra van a Normál fokozatból. (Chaos Sanctuary + ACTV teljes) Így még biztos fejlődők vagy lvl50-ig normálon (3 barbár miatt mindenképp)... Players 8 miatt! Ha esetleg fura lenne bárkinek a magas szintem normálon. Na mára nincsen más kérdésem:)
  • Árnyvadász
    #4257
    Lenne egy kérdésem:

    -Ha több olyan tárgyam van ami ad az attack speed-re, akkor azt összeadja a program és úgy számol, vagy a legjobb értéket veszi alapul és azzal számol?

    pl: +30% increased attack speed fegyveren
    +20% increased attack speed kesztyűn

    Akkor 50% lesz, vagy 30% az attack speed?

    Ugyanez a kérdésem a manaregenerációra is!

    Mert van egy csomó cuccom, amivel már a 100%-os mana regeneration-t is elérem, de kérdés, hogy egybe számolja e vagy itt is a legjobbat veszi alapul.

    Az életlopás, manalopás ott "éreztem" a hatását, és úgy vélem ott összeadja és így logikus, de ezeknél már nem vagyok biztos benne. Meg ugye a resisteket is összeadja.

    Ennyi lenne, előre is thx....
  • Árnyvadász
    #4256
    Hi!

    Tegnap nagyon osztott a program. ACTIV-ben jártam kb. egy másfél-két órát és 10 unique cuccot dobott ki ... Players 8-on. Pedig nem is voltam full MF-be. Előtte meg Mephit gyaktam le és úgy vettem észre ő players 8 nélkül is iszonyat jókat dob. Bár már minden tárgyam unique vagy set, ettől függetlenül addig gyakom a fősrácokat ameddig a legjobb cuccaim nem lesznek normálon. Erre pedig nagy esély van, hisz az MF-em már 280-on leledzik és ez csak folyamatosan nőni fog.. Nagyon bejött a barbár. Ezt 99-es szintig fogom tolni...:) Baltás barbár rulez:)
  • magyar ember 2
    #4255
    Nekem nem volt eleg. :D

    A hellfire sztem suxx (nem hiaba sierra), egyedul a futas jo benne. Az eredeti dio1 viszont hangulatban, jatszhatosagban felulmulja a dio2t. Csakhat a grafika, az idegesitoen lassu cammogas, es a dio2nel is jobban ismert sztrosi/helyszinek/cuccok sokszor visszatartjak az embert hogy elovegye. En is inkabb classic dio2zok (1.06). Csak azt nemtom miert nem mukodik a 800*600 patch, pedig 1szer regen mar mukodott. Az XP-t nem szereti (akkor meg win98 volt)? Vagy trukkozni kellett vmit, amire mar nem emlexem?! Most meg error hegyek, nyomhatom 640-ben, ami azon kivul hogy tre', foleg CS-ben eleg zavaro, mert nem latom honnan lonek az oblivionok, ami egy 250 eletes, -50 allres-es sorcival nem kimondott elony. :)
  • Laalee
    #4254
    akkoriban a 640*480 bosegesen eleg volt, hisz a jatekok 90% a 320*200 ban futott :D

    mondjuk en nemertem mit vagytok oda a dio1 tol, kb 1 eve probaltam erotvenni másokon hogy jaccuk bneten, nem jott be igy nekialltam egyedul, kapcsolodas b.net jatek indit, kb 2-3 ora jatek utan reg asitottam akkorakat... a hellfirevel meg erdekes is lenne dio1 de az meg nem megy bneten, multihoz is crack kell
  • Shaman
    #4253
    Mivel én anno nyomtam b.neten dio1-et ezért mondhatom,hogy tutkóra nem kell eredeti CD hozzá.Mondjuk ma kb. olyan max 1000 forint lehet az eredeti dio1 szal nem összeg akár meg is veheted.
  • magyar ember 2
    #4252
    A dio1ben csak a futas hianya volt negativum (na meg a 640*480, mar akkor is). A varazslatrendszer (konyvekkel fejlesztheto) sokkal advancedebb mint ami a 2ben van, itt mindenki ugyanugy nez ki, ugyanazt tudja. Arrol nem is beszelve, hogy az 1ben nem votl szukseg dupera meg pindlebotra hogy hasznalhato cuccod lehessen, a mezei magicok is jok voltak. En azt nem ertem, hogyha 1szer mar tudott a blizzard jot alkotni, akkor miert kellett a folytatasaban mindent visszafejleszteni. A dio2 inkabb egy dio 0.5 alfa.
  • magyar ember 2
    #4251
    Te az SH-s Wiky99 vagy?
  • gumininja
    #4250
    Diablo 1hez tuti kell eredeti? Mert ha jol emlexem, akkor bneten lehet jaccani nem eredetivel is. Tavaly nyar vegen elovettuk mi is par hetre, es akkor ment minden tovabbi nelkul. Aranylag voltak is emberkek, nem volt annyira kihalt mint amennyire az ember szamit..
  • gumininja
    #4246
    Hat nem igaz mostmar ;]]]

    Egy dolog nem teccik nekem szemely szerint, az pedig a tul magas (lev47) ertek. Edesmindegy mire vonatkozik, akkor is magas es a szam. Mert esetleg feltetelezheti, hogy mas helyen is megjelennek ilyen nagy szamok skill/spell eseten. Mivel nincs meg vegleges es hivatalos info minden valtozasrol, igy ez mind-mind csak felvetes reszemrol, amolyan aggaly. Az, hogy perpill ez a jewel mit tud, es hogy mikor (meghalsz, olvasol, wcen ulsz, diablot utod, teged utned, stbstbst) az nem erdekes. Nemtudom jobban elmagyarazni mi az a amitol tartok.
  • Laalee
    #4244
    lod hun-1
    vannak csomoan
  • Laalee
    #4242
    nem szeretnek megegyszer torolgetni ebben a topicban... nem ide illo temat mailban vagy a gumiszobaban...
  • Laalee
    #4241
    mondjuk ha eljutnal a mondat vegire... :D when die... ez asszem sokat mond a hasznalhatosagarol :D
  • gumininja
    #4233
    Jo, nem skill, hanem lev47spell, edesmindegy ;] Na mindegy, meddo vita ez, majd meglatjuk mi lesz.
  • busmanus
    #4231
    de ez nem skill, ez csak egy %chance to cast spell
    és egyáltalán nem durva
  • gumininja
    #4230
    Lehet en fogalmaztam rosszul. Nem konkretan a chainlajtra gondoltam hogy picit sok. Hanem a lev47re. Ugyanis ha ennel a jewelnel van ilyen magas skill, akkor kitudja mi lesz a tobbi "uj" cuccnal. Nekem ezek a magas szamok, amik durvak, remelem nem tesznek bele tobb lev4x-es skilleket.
  • gumininja
    #4229
    Az hogy milyen netlehetosege van, az nem igazan erdekel, sem o sem en nem tehetek rola. De akkor is kinszenvedes es nagy riziko hczni vele zart serveren.
  • busmanus
    #4228
    ha szabályos lenne, akkor a program része lenne :)
  • Shaman
    #4227
    thx,ezek szerint ez nem túl szabályos:-))
  • magyar ember 2
    #4226
    wf = windforce, IK = immortal king
  • magyar ember 2
    #4225
    pindlet runol. :) Nem erdemes foglalkozni vele, csak ha van nehany felesleges valodi cd keyed, amit nyugodtan bannolhat a blizard.
  • Shaman
    #4224
    ööö és ilyet,hogy tudnék magamnak csinálni.Jah mégegy,nem régóta nyomom neten diot,s nem vagyok tisztában rövidítéssel:
    pindlerunol??? Hova megy,mit csinál?
    100wf?? wf?
    IK ??
  • magyar ember 2
    #4223
    47-en is eleg karcsu lehet, tekintve hogy rendes resisttel, thundergoddal (absorb) a multi light is csak gyogyit.
  • magyar ember 2
    #4222
    bot = pindlebot, 1 script, ami automatikusan pindlerunol neked, amig te kajalsz, alszol, dolgozol. elmesz nyaralni, mire hazajossz, van 100 wf-ed, IK armorod.
  • magyar ember 2
    #4221
    Elvileg eorsitik a megmarado 5 csontit. Aze' a blizzardot ismerve tuti nem viszik tulzasba, kapnak hellen +1 hp-t, es kesz.
    A legnagyobb problema hogy a cast delayt meg mindig eroltetik, pedig regen a fast castos sorci valodi alternativa volt, most meg ertelme 0. Viszont van helyette mindenfele %chance to cast lvl 0 szirszar mindenfele cuccon, ami csak a frame ratet csokkenti. Ha ilyen sok van belole, akkor meg minek kellett a sorcittol elvenni? Inkabb kevesebbet de gyorsabban sebzo sorci kene.
  • Shaman
    #4220
    No akkor,ha igaz azon a linken található infó,akkor elég szopi lesz a necrómnak,hogy csak 5 lényt tud majd reviveolni:((( Semmi értelme nem marad a necrónak.Hol leszen a revive hadseregek??
    Más: Valaki mondja már meg,mi az a botfuttatás,hogy lehet,mi az értelme?Thx.
  • busmanus
    #4219
    lvl 47 chain lightning miért durva?
    csak akkor aktivalodik, amikor meghalsz, ha hc vagy akkor csak egyszer :>
  • magyar ember 2
    #4218
    Akkor fizess neki elo adsl-re, hatha nem kell vodafont hasznalnia.
  • gumininja
    #4217
    OFF

    Par napja Sannal elkezdtunk jaccani ujra a Neverwinterrel, immaron allando serveren Marlowenal. Nordock PW modullal. Es ahogy jaccok, visszatert egy regesregi erzes, amit meg regen ereztem a diablonal, talan meg a Warzoneos idokben. Ecceruen elveztem a jatekot, szitne mar mar teljesen beleelve magam a tolvaj karakterem borebe (lopakodni, osonni, menekulni es jo gyorsan futni ha kell, tarsakat hivni segitsegul, stb..) Aki teheti, es szereti a NWNt az probalja ki, a hivalatos magyar nwn oldalon le van irva minden.

    Csak azert gondoltam hogy leirom, mert hatha van aki szeretne egy jot jaccani, es meg nem probalta. Termeszetesen a jatekok nambervanja meg mindig a diablo de a nyomaban szorosan ott a nwn. Ultima meg majd kesobb, ha eccer vegre meglesz a cd. ;]

    ON
  • gumininja
    #4216
    Hat aki vodkafonnal hczik bneten, az meg is erdemli ;]
  • magyar ember 2
    #4215
    Dehogy nincs, minden hc-s ugyanugy cowozik, semmi extra. Max annyi, hogy hc-ban nem te dontod el meddig viszed el a karit, hanem a matav / vodkafon.
  • magyar ember 2
    #4214
    1.08-ban igen, de 1.09-ben mar nem annyira. Inkabb mefi vagy pindle, az gyorsabb es jobb.