26171
  • shaba23 #4412
    beszarás!!!!!!! sérült a playdisc!!!!!!!!!!!!!!
    Bazzzzzzzz. megyek és holnap megveszem. leszedtem minden peccset meg vackokat és erre igy odaver a köcsög cd
    playdisc
  • shaba23 #4411
    azt hiszem értem amit leírtatok
  • konoko
    #4410
    De biztos ami biztos, szedd le és updateld manuálisan.
  • shaba23 #4409
    huh

    thx
  • shaba23 #4407
    Valaki megírhatná, hogy a cdken kívül mi kell még, hogy multiban játszhassak. Milyen patch, hol lehet nem eredeti játékkal, kell e a kiegészítő stb
    előre is köszi
  • shaba23 #4405
    :)
  • shaba23 #4403
    Nem vágom a diablo2-t, hiszen csak 2x játszottam végig, így aztán ez a mondat nagyon tetszett mert csak kevés szót ismertem belőle :
    "meg regebben lattam egy nagyutes feltoltes+tuzrugas kombos assat, ez ugy rugta le hell boikat hogy egy novasroci is megirigyelte volna, es azota erdekel hogy hackelt kari volt vagy van valami ami elkerulte az assanal a figyelmem, erre az egyre tudok mar csak gondolni"
  • gumininja
    #4402
    A vilag egyik legnagyobb szamitastechnikai osszeroffenese, foleg a jatekokra kihegyezve. Az osszes ceg, aki szamit, es aki szamitani akar, ott mutatja be az idei felhozatalat. Amolyan most-mutasd-meg-mittudsz-es-mi-a-jovo fele bemutato. Nem csak kesz programokat mutatnak be, van ahol csak az alphaban jaro, de gozerovel keszulo projektet is bemutatnak, igy is nagy hirverest keltve neki. e3inside.com-n lehet olvasni a tobbszaz jatekrol hogy ki es mit mutat be. Amikrol itt hallasz, azokkal fogsz jaccani a kovetkezo 1-2 evben, de legalabbis jovo ev majusaig betart, amikor is jon a kov. E3 ;]
  • Laalee
    #4399
    meg regebben lattam egy nagyutes feltoltes+tuzrugas kombos assat, ez ugy rugta le hell boikat hogy egy novasroci is megirigyelte volna, es azota erdekel hogy hackelt kari volt vagy van valami ami elkerulte az assanal a figyelmem, erre az egyre tudok mar csak gondolni
  • Laalee
    #4398
    assa tűzrugásánál a skillnél +% firesebzest ad, ez az alap sebzeset noveli, vagy barmilyen firedamagees cucc van nalam annal novel, mert akkor eleg jol lehetne hasznalni, es csak akkor
  • busmanus
    #4397
    szerintem inkább linket rakj be, ne képet
  • Árnyvadász
    #4396
    Hmmm... Ezt nem tudtam. Köszi!! Ha lesz fasza etheral, akkor megkapja a unique helyett... THX!
  • Árnyvadász
    #4395
    Na ezen én is gondolkodtam:D De háthaaa...:)
  • Laalee
    #4394
    csicskanak etheral cuccost adjal nala nem serulnek meg, igy sokkal erosebb lehet.
  • Árnyvadász
    #4393
    Én most Barbárral nyomom. Sorcim lvl77-es volt mikor abbahagytam vele a játékot. Bneten egy lvl74-es palám van zárt kari, amúgy meg volt otthon single.ben 40-es pala, 30-as nekró a többivel nem foglalkoztam.. Druida, Bérgyilkosnő van ja meg amazon is de azok csak lvl7-esek :D

    Ezt a barbit akarom elvinni amit most nyomok kb. lvl90-ig.. Aztán azt hiszem befejeztem a Diablo-t. Amazon izgat még, de nem tudom lesz e kedvem nekiindulni, talán az 1.10 miatt igen. Meg a Nekrot is vinném tovább, de majd meglátom. AMit biztos nem: Assasin, Paladin, Sorceres, Druida. Ezeket 100%, hogy nem... ja meg persze Barbárt se ha ezzel végzek.

    Ha valaki leírja hogyan kell képet beilleszteni a fórumba, akkor majd hozok a barbimról képeket. De ráér jövöhét után is, hogyan kell, mert csak akkor leszek megint.
  • Laalee
    #4392
    akkor b@szhatod a 4444 et :D
  • Árnyvadász
    #4391
    Igen, ez eddig is tiszta volt... Képzeljétek már 3 rare ékszerem (jewel) van! Nagyon jó dolgokat találtam a barbimmal. Van már három unique gyűrűm, fegyvereim mind unique-ok. Felszereléseim is, vagy set, ha az a jobb. Már megvolt Három set teljesen!!! Sigon complete steel, Hsaru defense, Berserker Arsenal a többiből, mint Isenhart setje, Arcana tricks, Deaths valami (3 cuccos) és Angelic valami meg még egy jó pár setből pedig legalább 2-3 cucc... Csak ugye mivel nem fér el, meg nekem nem kell, eladom őket. Unique cuccokból már vagy 20 fajta, és a fejszéimből duplán kidobott!!! Pl. a manald heal gyűrű is kétszer van meg:)

    tegnap előtt meg megvolt már Sanders sapkája ami 35%-os MF-et ad, ezt Eldricht dobta ki. Ez azért jó, mert ez már a kivételes set cuccok között van. Vagy LOD normal/exceptional/elite között. Na így jobb. Eddig ugye csak a Diablo2 normal setjeit dobta, ezért szupi ez a sapka. Kardból (bár én fejsze mesterségre mentem rá (21pont)) megvan a normal unique-ok közül a második legjobb a Flamberg.. 80%-os open Wounds-al.. De alapjában véve fejszét használok.. Két Skull Splitter-t a Frenzy-hez , Chieftain-t a Berserkhez meg a Whirlwindhez.. Abba raktam bele a rare ékszert is.. Persze van két unique pajzsom is, de azt nem használom, BÁR állítólag és valami dereng is:

    Diablo ellen ha harcol az ember, akkor ha pajzs van az egyik kézbe állítólag szinte semmit sem hat a vörös szarja, amit kifúj!!!! Diablo nagyon genya, szinte alig lehet megütni, azt hiszem neki van 66% chance to block-ja.

    És van még unique övem, csizmám, sisakom, kardjaim, tőreim stb... MF 280-as a csicskával együtt, és a csicskának is unique bárd van a kezében. Nagyon jókat dobnak az ellenfelek, főleg Mephi, de Diablo szerintem még jobbakat csak ő általában kevesebbet... SZóval ég és föld a különbség a sima és a players 8 között. Meg a mags MF is beleszámít persze, de már volt vagy 40db ékszerem eddig, rengeteg koponyám, már csináltam belőlük két perfectet, socketes cuccot azt úgy dobja a progi mintha a low quality cuccokat dobná és a többi..... Unique fejszéből már volt négyfajtám, szóval nagyon jó így,,, Nagyon sajnálo, hogy a sorcimmal nem így csináltam, mert ővele alig találtam valami értemeset HELL-t végigjátszva, itt meg normálon a barbárommal már 100-szor jobb dolgokat találok, főleg mennyiségben és pont olyat ami nekem kell.

    Azt megfigyeltem, hogy players 8-ban azt dob ami nekem kell. Nem össze vissza. Féltem baltás barbárt indítani, mert azt hittem majd jól rácseszek, hogy mindig kardokat dobál majd. NA ehelyett amióta nyomom, mindig dob baltát, legyen az fehér, kék, sárga, unique, set vagy bármi.... 80%-ban baltákat dob és csak 20%-ban kardot... De ez bármire igaz.. Rámentem az MF-re és a progi dögivel dobja a topázt, rámentem az élet-mana lopásra, dobja a koponyákat, rúnákat, szóval isteni az egész... És jobb is így ez otthon single.ben, mert ha meghal Mephi vagy hasonló szörny, nem kell azon idegeskedni, hogy na már megint kiszedte el előlem a cuccokat... Nyugodtan felveszem megnézem és nincs gyomor
    ideg:)

    Na sokat írtam már, de úgy is csak egy jó hét múlva leszek megint, így legalább addig kitart ez is:D

    Hali...
  • busmanus
    #4390
    sorcimat hell baal jobban megszivatta, mint hell barbik (players 1)
    te barbárral nyomulsz most vagy mivel?
  • Árnyvadász
    #4389
    Hát úgy igen!:) De majd azért beírva kipróbálom majd milyen... Eszméletlen durva lesz szerintem. Hell Barbárok a játék legnehezebb része szerintem...
  • Laalee
    #4388
    azt jutalomba kapod, izuel nel sem kapsz tobb sklit ha tobben jaccotok
  • busmanus
    #4387
    fix xpt kapsz, akármennyi player van
    értelemszerűen erősebbek, ha több player van
    ha eljutottál addig players 8cal és ott mondjuk visszaveszed a playsers számot 1re, akkor hozzájuk érsz és meghalnak :)
  • Árnyvadász
    #4386
    Égető kérdés:

    Én ugye players 8-on játszok. De hamarosan eljutok a 3 barbárhoz. És itt lenne egy kérdésem is. Néztem a hivatalos oldalon, hogy 1,2 Millio XP-t ad a három barbár megölése Normál fokozatban. Ezzel nincsen gond, de mégis van egy kicsi. Ugyanis én már lvl39-es vagyok, tehát ha már most odamennék hozzájuk (nem tudok persze, mert még ANYA-t sem szabadítottam ki), akkor még egészen sokat ér ez az 1,2 millió XP. De én csak lvl44 körül fogok odajutni, akkor már nem lesz valami nagy szám. Ám ez sem baj.

    A lényeg: players 8-on nyilván nő az életerejük a barbiknak ez ok, de az a bizonyos 1,2 milla Xp is nő valamelyest, vagy az teljesen mind1, hogy bevan írva a players 8, vagy sem az marad 1,2 millió és kész.

    Ezt azért kérdem, mert akkor ha harcolok ellenük nem fogom bekapcsolni ezt a kódot, mert nem nehezítem meg a saját dolgomat feleslegesen. Meg mondjuk normálon még akár be is írhatám, DE HELLEN!!!!! Szerintem players 8-on HELL fokozatban nulla esélyem lenne a 3 barbár ellen...

    Ha valaki ezt tudja vagy játszott már így, az légyszíves írja meg a választ nekem. Mert bizony szomorú leszek egy kicsit, hogy a barbik nekem nem fognak szinteket adni, mint régen, mikor simán játszottam a Sorcimmal, de azért valamicskét így is kapok értük. Majd maximum bepótolom hell bocin ami itt elmaradt:)

    busmanus te válaszolj rá, ha vagy! thx
  • busmanus
    #4385
    hajrá
  • Árnyvadász
    #4384
    Srácok, mikor lesz az E3? Mert kb. az után lesz az 1.10-es patch is...

    A 4444-es hozzászólást én szeretném majd beírni:D
  • busmanus
    #4383
    classic: a diablo 2 lod nélkül
    magyar ember 2 szerint:
    classic: a diablo 2 lod nélkül, megjelenése korában, mielőtt agyonpeccselték
    szal mindkettőtöknek igaza van, de nem egy dologról beszéltek
  • magyar ember 2
    #4382
    Nem hinnem, mar 3 eve jaccok a b.neten, szinte minden nap (az utobbi 1 evben mar nem), nem hinnem hogy elkerult volna a tema.
  • magyar ember 2
    #4381
    Az se classic, az mar a LOD-os szabalyrendszert hasznalja, uzemben asszem nem is volt, mert az 1.08 szinte a LOD megjelenesekor mar jott is ki.
  • gumininja
    #4380
    De legalabb nem sullyed el a topik..
  • magyar ember 2
    #4375
    Nem. Ugyanis olyan nem letezik. A classic az 1.06-nal veget ert. Ami most fut diablo2 neven (nem a LOD), annak a LOD megjelenese (1.07) ota semmi koze a classichoz. A mostani dio2 tulajdonkepp egy uj cuccok nelkuli LOD, hiszen a szabalyrendszere teljesen ugyanaz. Classicban volt a lancebarbi, a multis ama (mondjuk ez a LODban is tapos maradt, koszonheto az uj cuccoknak), sorciban a fast cast volt a divat (160-as orbbal, ami 67 manaba kerult), es nem lehetett velen duelezni, mert mindenki lenyomta. Ilyet mostmar nem talalsz a dio2ben.
  • magyar ember 2
    #4370
    Az van. Mondj 1 szamot. En nem akarom kirakni az enyemet a kozosbe, sok itt a rajongom. :)
  • magyar ember 2
    #4369
    En ugytom hogy az akkor meg keszulo 1.08-at tortek meg hozza.
  • magyar ember 2
    #4367
    Nemtok most ircre menni, "Too many host connections (local)" van.
  • magyar ember 2
    #4365
    Az erdekes lenne, mer az 1.08 mar alapbol 800*600. :) Meg azzal mar tutira nem classicoztunk volna.
  • magyar ember 2
    #4364
    varj, felrakok 1 icq-t, meg 1 mircet.
  • magyar ember 2
    #4358
    Inditottam gamet.
  • magyar ember 2
    #4357
    Nem konnektal :(

    10.18.33.222 <- enyime'je'
  • magyar ember 2
    #4354
    +probalom. Ha nem sikerul joinolni, akkor inditok en.
  • magyar ember 2
    #4350
    Szojj ha indiccsak "szervert". 1.06b van fenn.
  • magyar ember 2
    #4347
    Persze. :)
  • magyar ember 2
    #4343
    Elcserelem veled 1 40esre, ugy nem kell annyit szenvedned. :)