26171
  • shaba23 #4460
    és mire lesz jó?
  • Davidus
    #4459
    Még semmire mert nem jött ki:)
  • shaba23 #4458
    Mire jó az 1.10?????
  • magyar ember 2
    #4457
    300-as ping az nagyon jo.
  • Davidus
    #4456
    56k-val is korrekt a b.net. Na jó kb 300 a ping de ez nem Quake. Azért HC karit ne indíts:)
  • RangeR
    #4455
    Hát nekem most jódarabig csak 56k-s modemem volt,és fel-fel léptem néha a Battlenetre,de nem volt gond.Lehet,hogy csak jó időpontot választottam (szombat dél főleg)és csak 1 játékossal rohangáltam kettesben.Egyszer 3 fő volt bent.Szerintem játszható,megveheted!
  • gumininja
    #4453
    Na, azt mar nem hagyhatom, hogy a topik az elso oldalrol leessen ;]
  • magyar ember 2
    #4452
    De. Benne van a kiszivargott infokban. :)
  • gtom
    #4451
    Ez engem is érdekelne. Már nem lehet sok hátra.
  • Inquisitor
    #4450
    Hello emberek! A kiszivárgot infók mellett, nem lehet tudni, hogy MIKOR jön ki az 1.10-es patch??? 8)
  • magyar ember 2
    #4449
    Akkor mar kevesebb munkaval jart volna ha be se vezetik a cast delayt, annak meg haszna is lett volna.
  • busmanus
    #4448
    ezért találták ki az x% chance to cast tulajdonságot, mert kezdtek túl gyorsak lenni a gépek :)
  • magyar ember 2
    #4447
    A fw is jo volt. :) Emlexem mikor Ch00ler osszeszedett vmi lagcsokkento utilt, es kiprobaltuk. Ugy a 20-30. fw utan nemhogy fps nem volt, de meg a karaktert se rajzolta ki. :)
  • Laalee
    #4446
    jo kis frame rate lehetett :D az akkori 400-500 as gepeken :D 3-4 nekro egy partyban
  • magyar ember 2
    #4445
    "en meg nem lattam olyat hogy valaki 15 revivevel + 10-15 skeletonnal + golemmel szaladjon"
    Classicban divat volt. :)
  • Laalee
    #4444
    4444 jeah
  • Laalee
    #4443
    eeegyyy
  • Laalee
    #4442
    kettőőőőőőő
  • Laalee
    #4441
    három
  • Laalee
    #4440
    négy
  • Laalee
    #4439
    na mostmar hajra 4444 re :D
  • Laalee
    #4437
    What about the 3 chipped gems + sword -> magic sword recipe?
    It's unbalanced for swords.
    The recipe is now fair for all weapon types. I think I might have changed up the ingredients a bit though.

    vegre nemcsak bunko kardhoz lehet hasznalni...
  • Laalee
    #4436
    ez LOL cucc :D

  • Laalee
    #4434
    hu mar csak 10 es 4444 árnyvadasz vagy siet vagy lemarad :D
  • Laalee
    #4433
    akkor ugyanarol beszeltunk :D

    viszont tok jo hogy lesz RIP tulajdonsaga a cuccoknak... nytalah ot ki lehet majd vegre nyirni normalisan nem fog felrobbantani 5 kmrol:D
  • busmanus
    #4432
    arról beszél, hogy druida summun skilleknél már volt ilyen, hogy ha egyik skillre adtál erősebb lett a néhány másik is (farkasok, medve)
  • busmanus
    #4431
    jaja
  • Laalee
    #4430
    ezzel sokat segitettel :D mert volt egy varazslos druidam amikor megjelent a LOD ez remenytelenul loszar :D meg egy farkas druidam, macira nem pakoltam soha
  • Laalee
    #4428
    az hogy max 20 lenyed lehet nem nagy korlatozas :D en meg nem lattam olyat hogy valaki 15 revivevel + 10-15 skeletonnal + golemmel szaladjon

    ezt meg nem igazan ertem

    Blood Golem gives +5% life per level to other golems

    szal ha pakolok 20 at bg re akkor a firegolem elete +100% al megno?
  • Laalee
    #4426
    en meg annak hogy a nekro meglofaszabb lett :D kedvenc kasztom
  • busmanus
    #4425
    egy szó mint száz, én akkor is örülök neki :)
  • busmanus
    #4424
    az egy dolog, hogy a jövőre gondolva nem igazán fogsz pakolni a szar skillekre, de akkor legalább allskilles cuccok többet fognak számitani, plusz játék elején nem fogod sajnálni, ha egy-két skillt oda is raksz
  • magyar ember 2
    #4423
    A baj csak az hogy nincs mibol. Az immunisok miatt most is kell 2 fele skill (sorcival), ahhoz mastery, maris lvl88 korul van mire ezzel kesz lesz, aztan kezdhet pakolni a szirszarokra, csakhogy noveljek a sebzest.
  • busmanus
    #4421
    az különböző szintű skillek tápolják egymást valamilyen formában meg nagyon hiányzott, igy legalább egy kicsit lesz értelme alacsonyabb szintű skillekre is nyomni egy két pontot

    50% fizikai sebzésellenállás van minden szörnynek, de elvileg ez kiszedik, és helyette kétszeres életük lesz
    plusz okosabbak gyorsabbak stb. lesznek, szal nehezebb lesz, de nem csak a szörnyeket tápolják, hanem cuccokat, dobási esélyeket, jutalmakat, stb
  • Laalee
    #4420
    nagyszeru minden szar kaszt kapott minden skillre +% ot, gondolom mert erositenek a monstereken, regebben beszeltek olyat hogy hellen minden szorny +50% allresistrol indul, ehhez kepest nekronak adtak lofaszt megint
  • Laalee
    #4419
    nesztek

    1.10 beta valtozasok

    d2ii.net
  • Laalee
    #4418
    asszem mar javaban megy az E3 ugyhogy hamarosan 1.10 :D

    pont jokor most kezdtem uj HC karit, legalabb nemtudom felrefejleszteni :D
  • shaba23 #4417
    Valószínűleg még a héten megveszem
  • gumininja
    #4416
    Akkor inkabb ha arrajarsz, vedd meg eredetiben, amig nem jon ki a 110, es esetleg emeli vissza az arakat az eredeti sokezres magassagokba. Persze csak akkor ha lehet ott kapni, videki leven gozom sincs merre van pesten a MM.
  • shaba23 #4414
    oké a mammut előtt találkozunk 16.00-kor