26171
  • shaba23 #6453
    Dejó, hogy megszabadultam a dupe WF-től :)
  • konoko
    #6452
    A próféta szóljon belőled =)
  • Davidus
    #6451
    1-2 héten belül jön a patch szagot érzek:)
  • Davidus
    #6450
    Now comes the really hard part, waiting. I will have more Diablo II related stuff for you this week. There is no patch this week.
  • Davidus
    #6449
    Diablo II Patch 1.10 Beta Test is Now Closed
    Monday, October 20, 2003
    After months of insightful feedback from the public beta testers, Blizzard is now officially closing the Diablo II patch 1.10 beta test. The beta test has been instrumental in helping us develop the most ambitious, far-reaching patch ever done for a Blizzard product. We would like to thank everyone who play-tested the beta; your feedback has been an invaluable resource in shaping the final 1.10 patch!

    As of today, the Diablo II 1.10 Beta patch will no longer be available for download from Blizzard or any of our download affiliates. Also, the email address and forum for beta bug submission will no longer be active. Please note that Technical Support cannot respond to any inquiries regarding the 1.10 beta via phone, email, or chat channel.

    For news about the release of the final 1.10 patch, please check back here regularly.
  • retial
    #6448
    Lehet,hogy egy 4 socketedes páncélba mondjuk 3 runásat akarsz rakni az ilyenekse müködnek erre is vigyázz vagy pl. egy olyan szó ami müködik pajzsba nem müködik karidba vagy páncélba.
  • retial
    #6447
    "Csak meg akartam mutatni higy mit is lehet elérni valójában ha valaki mindennap tolja a gamet !! Na szevasztok!!"

    Hááát én ugyan már nem tolom mindennap a gamet,de szerintem akkor se érném el ezt,ha igen -:))
  • sohrking
    #6446
    Az gáz... Pedig olyan jól kiterveltem mim lesz...
    Azért ha valaki biztosan tudja, írja meg...
    thanx
  • Laalee
    #6445
    runaszavakat csak eredetileg is socketes cuccba rakhatsz, socketelt magic cuccba nem

    ha jólemlékszek.
  • sohrking
    #6444
    Van valakinek ötlete miért nem tudom normálisan összerakni a rúnaszavaka... Konkrét kérdéeseim 2-4 beírással lejebb vannak...
    Ne fújjatok már 1másra
  • Shaman
    #6443
    Csíter kecseg!!
  • sohrking
    #6442
    Ott is az van írva, hogy az műxik, de nekem nem ment.
    Lehet, hogy az általam sockedelet alapból kék dolgokban nem működnek a rúnaszavak????
  • sohrking
    #6441
    Kösz... megpróbálom
  • Laalee
    #6440
    www.diabloii.net

    itt keress rá
  • sohrking
    #6439
    Hali
    Van nekem 1 runaszóprogramom 1.1es verzió.
    Még csak 1 rúnaszót próbáltam ki, de az nem működött.
    Nem tud valaki Diablo2Exp1.09-eshez olyan 2 rúnás rúnaszót páncélba ami a varázslás sebességét növeli? Elvile.. a runewizzard, vagy mi szerint tuleth vagy mi, de az nem működött. Várom az ötletekel...
    Ja, meg van valakinek olyan runaszókönyvtára, ami működik???
  • SLICK
    #6438
    Nem nézem hülyéknek csak kicsit bepöccentem és írtam vmit!!!
  • konoko
    #6437
    Nem kell kussban lenned, nem erről van szó, csak ne nézd hülyének az itteni embereket, ennyi =)
  • SLICK
    #6436
    de csakegyet
  • Davidus
    #6435
    Ha én napi 24 órát nyomnám a gémet akkor se esne ilyen cucc:) Hú sikerült elérni ilyen cuccot valami csíttel? De nagy ember lettél a szememben! Lécci rakj még be képeket
  • SLICK
    #6434
    Jó nyertetek kussban leszek Ok?
  • konoko
    #6433
    A mod = atdolgozott peccs. Es mivel te nem a hivatalos peccsel szedted ossze a cuccaid, kar folytatni a dolgot. Ilyen ov es csarm nincs egyik hivatalos peccsben sem, hidd el. Azt csak halkan jegyzem meg, hogy 109es karakterrel erdekes lehet 107es peccsel jaccani =)
  • SLICK
    #6432
    Jó elmondom milyen patchet használok:
    1.07cs ez az inventory nagyobbító
    1.07se ez az a gyorsabb fejlődéshez
    1.09beta asszem ez meg a cuccokat adja Ok ????

    De akkor se semmi mod!
  • konoko
    #6431
    Mondjuk el tudom képzelni, hogy még igy is levernek hellen akt1ben. Nemtom miért, megérzés...
  • konoko
    #6430
    Drága, aranyos, kedves Slick barátunk. Csak annyit szeretnék a figyelmedbe ajánlani, hogy az olyan hogy +7allskill, +többszáz vitality, stb.. NEM, hangsúlyozom, N!E!M! létezik. Csak úgy létezik, hogy valaki annakidején megcsinálta, EDITORRAL, és azóta ez terjed. Igy tehát sajnos, ez a karakter egy "nem normális" karakter, hanem azt kell hogy mondjam, ez egy ÖSSZECSALT karakter.

    Az meg hogy ilyen csarmokkal az invben de vitted el hellig, az nem csoda, a 4éves unokahugom is megtenné (ha végre abbahagyná a morrowindet=)). Egy szó mint száz, örülök hogy naponta játszol a játékkal, hidd el, nem vagy egyedül. De azt ne állitsd hogy ez egy legális "itt a no csíter karim" karakter, és akkor nincs gond.

    Ja és igen, tökhülyék vagyunk... Ez tőled akár dicséret is lehet =)
  • SLICK
    #6429
    Ti tök hülyék vagytok!! AMúgy nem csíter figyeljetek attól függetlenül hogy mi így játszunk vele az a mi dolgunk ,csak megmutattam mit tuttunk elérni! JA meg mindig én fejlesztettem és én vittem el Hellig is! engem se érdekel hogy ti hogy játszatok! AZ pedig a ti dolgotok! ÉS ebben pedig 100% ig igazam van! Csak meg akartam mutatni higy mit is lehet elérni valójában ha valaki mindennap tolja a gamet !! Na szevasztok!!
  • KisKolok
    #6428
    Az a baj szerencsétlennel ha megütik vagy ő megüt valakit elszáll a játék
  • DarkHorSe
    #6427
  • Sir IvanHoe
    #6426
    Ocsem igy leegetni magad nyilvanosan!
  • konoko
    #6425
    Bizzunk benne hogy pár nap, elmúlik a képbeszúrás mint lehetőség ujdonsága, és abbamarad a lelkesedés is ezeket illetően. =)
  • Hegylakolaci
    #6424
    Gondolom magad erejéböl még nightig sem jutottál el sosem.
  • Hegylakolaci
    #6423
    el sem merem képzelni milyen lehet a csites karid.
  • shaba23 #6422
    És ennek mi az értelme?
  • SLICK
    #6421
    ok megpróbálom vagyis nem van a gimiszobában html kipróbálása asszem majd oda toltok fel egy párat de előbb még az assassinom
  • konoko
    #6420
    Nem lehetne, ha mondjuk csinálnál egy galériát és csak a linket adnád meg. Mert ha belinkelsz ide 20 egyenként tobbszáz k-s képet, hát nem sokan fognak örülni neki...
  • SLICK
    #6419
    teszek még fel 20 képet
  • SLICK
    #6418
    na sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    itt a no csíter karim
  • SLICK
    #6417
  • SLICK
    #6416
    itt van egy CD key:g9te-4fpv-2b46-fv7z remélem műxik!
  • konoko
    #6414
    Jamellával már megharcolt és vszinű nyert. Most az ultrawebbel hadakozik, szerény eredménnyel eleddig =)
  • Shaman
    #6413
    Na valahogy szúrd mán be azokat a képeket,mert meghalunk a kíváncsiságtól,hogy milyen ez az összecsítelt 40-es skillü karid:-)))