26171
  • shaba23 #6496
    de akkor miért szopat? Pont a két legértékesebb accom :(
  • konoko
    #6495
    Kizárt. Nincs limitálva a probálkozások száma. Jó múltkor én is felejtettem, és fél órán keresztül válogattam az ittott használt jelszavam között, mire meglett a megfelelő =)
  • shaba23 #6494
    De ez csak 2 accountomra vonatkozik...lehet az a ludas, hogy kiment a fejemből a passom és próbáltam vagy 5x?
  • shaba23 #6493
    Nemtok felmenni Bnetre...azt írja plíz vájt de csak vájakoztat és semmit nem csinál
  • netuddki
    #6492
    up!
  • netuddki
    #6491
    jamella hero editor

    de nem érdemes a vele csítelt karikkal gémelni........
    megöli.... unalmassá teszi a gémet
  • Scorpy.hu
    #6490
    dehogy
  • konoko
    #6489
    Félek hogy igen...
  • IMYke2.0.0.0
    #6488
    Ezt most komolyan gondolod?

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • Scorpy.hu
    #6487
    tud valaki egy karakter szerkeszro progit?
  • BontottCsirke
    #6486
    Linux alatt kizárt, hogy diablózzak, vagy meg lehetne v.mi módon erőszakintani?
  • konoko
    #6485
    Igen, kétségtelen. Sajnos vagy sem (két oldala van a dolognak), az egész felépitése olyan egyszerűre sikerült, hogy bárki aki rászán pár órát, olyan modot csinál és ugy buherálja át az egészet, hogy az már szinte nevettséges. NWN esetében ez jó, Morrowind esetében ez jó, és igy tovább, de Diablo esetében sajnos ez nem jött be. Talán ha kiadnának egy editort, amellyel nem csak tápolós modokat lehetne csinálni, hanem terepet és/vagy új monsztot is, megint nagy lendületet venne a játék. De ehelyett várjuk az immár éveket csúszó 110et =)
  • Davidus
    #6484
    Rust Storm Warning in Effect!

    From the Cold Plains to the Highlands of Harrogath, Sanctuary shall soon be swept by a zephyr of cleansing magic -- the prophesied "Rust Storm."

    For too long, legitimate players have suffered the injustice of illegitimate players who use tainted items from otherworldly dimensions. All that’s been taken for granted is about to change in the Realms of Battle! Those freed from the corrupting powers of the tainted items shall feel the sting of loss...for the Rust Storm knows no mercy, and no one is sheltered from its fury!

    Fair warning to all!

    ~Town Crier~
  • Davidus
    #6483
    RUST STORM:))
  • Scorpy.hu
    #6481
  • konoko
    #6479
    Nem feltétlen. Nem minden MOD csalás. Maga a mod szó is a modification szóból ered, és ez nem feltétlen egyenlő a csalással. A csalás ott kezdődik, amikor az ilyen Slick félék a modokkal készült karakterekkel olyan emberek között próbálnak játszani, duelezni akik viszont sima játékkal szedték össze a karaktereit. Használjon modot, ölje meg a játék élményét, az ő baja, csak ne mondja itt hogy teljesen legit a modos karaktere (képekkel illusztrálva, ó szegény ezt nagyon elbarmolta)

    Másik dolog, hogy sok mod van, amivel ha játszol, az adott karakterrel az életben nemfogsz játszani normál hoston. Lásd Fury, Baldurs Gate és egyéb modok. Ugyhogy az én olvasatom a mod nem gond a 4 fal között, de ahogy kikerül a karakter netre nemmodos karakterek közé, onnantól kezdve kezdődik a gond... Mindenki ugy rontja el a szórakozását ahogy akarja, ha 10 perc alatt fultáp karaktert, ám legyen, csináljon egyet editorral, legalább hamar megunja és nem idegesit itt minket a hülyeségeivel =)
  • SLICK
    #6478
    Jólvan nyugi már! Most mindenki engem szekál azért mert ilyen a karakterem?!! Az övet jó hogy szerkesztette egy gyerek bameg ! EGy szóval se mondtam hogy találtam !Korábban patchek nélkül vegig játszottam en is barbarral! Tehát én is tudom milyen játék !
    A faszomat mostmár, Hagyjatok békén csak megmutattam hogy most milyen karaktereim vannak!!!
    Na a soha viszont nem látásra
  • IMYke2.0.0.0
    #6477
    Dr. Slick!
    A neveddel ellentétben szerintem elég nagy sötétségben leledzel, ha azt hiszed, ezekkel a programokkal, csalásokkal és hackelt cuccokkal te "játszod" a Diablo 2-öt.
    Te nem játszod, hanem uralod! Nem állsz megfelelő alázattal hozzá, azaz (hogy értsd): nem fogadod el azt, ami a Játék célja - MAGA A JÁTÉK ÉS A KIHÍVÁS!
    Amit Te csinálsz, mi már - szerintem mindenki 1x legalább - kipróbáltuk, és könnyedén elfelejtettük.
    Remélem, és gondolom, a Többiek is, hogy egyszer felébredsz és rájössz: bármennyit játszol a Diablo 2-vel, ha így "játszod", akkor csak fecsérelted az idődet!

    Ajánlom, hogy töröld a karaktere(idet)d és kezdd el újra az egészet, legit karival!
    Majd meglátod mennyire jó is ez a game!

    A MOD-okat meg messze felejtsd el!
    Csak azok csinálnak modokat, akik már végigvitték simán, és hiányoltak vmit belőle.
    Akik eleve MOD-okkal játszák végig a Dio2-t, azok csalnak - ezt jobb, ha tőlem tudod!


    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • IMYke2.0.0.0
    #6476
    Diabl o2 (Classic) és Lord of Destruction (1.09d) magyarítás itt: Diablo 2 Hun

    ------------------------------------------
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapomon ::. Sync
  • konoko
    #6474
    Igen, a csiterek kifejezés alatt rájuk gondolt =)
  • Scorpy.hu
    #6473
    rosszak mennek
  • KisKolok
    #6472
    sokan így vannak vele, ahogy én is.
    De 1.10 jön, csíterek mennek, jóplayerek jönnek :D
  • shaba23 #6471
    Hát ez bosszantó...senki nem játszik normális, a szó szoros értelmébe vett játékot...de nekem a cowoktól már feláll a szőr a hátamon, egyedül meg nem jáccok megint mert az már megvolt pár*.
    Jöhetne a 1.10 vagy a D3 mert gyorsan herótom lesz a gémtől :)
  • shaba23 #6470
    Ezt nemértem
  • Laalee
    #6469
    lehet nem csak pindlebot ot kéne futtatni :D
  • Shaman
    #6468
    Topic up!
  • Hegylakolaci
    #6467
    Nem ha fehér cuccot socketelsz akkor abban müködik a runaszó,persze csak akkor ha a socketszám megegyezik a felhasználandó runák számával.Fehér ugy tudom max socketet tesz,rareba,zöldbe,uniqba egyet kékbe álltalában 1 vagy 2 megy
  • shaba23 #6466
    ha socketelsz, akkor csak egy socket lesz a cuccba, abba meg nem lehet rúnaszó...:)
  • Scorpy.hu
    #6465
    honnan lehet letolteni a magyarositast?
  • SLICK
    #6464
    Nekem van olyan programom amiben minden benne van a cuccoktól a runaszavakig
  • retial
    #6463
    Ha jól emlékszem akkor tudsz.De nem szentirás már rég nem diabloztam -:)
  • Imremagdi
    #6462
    :)
  • Imremagdi
    #6461
    hcgamer-en irják hogy vége az 1.10 patch tesztelésének ! Tehán 1-2 hét és itt a végleges !

    2 kérésem lenne ! Nekem egy olyan 1.09-es magyarításom van,amiben nagyobb a kocka, a hátizsák,és a ládikó ! lécci ilyen magyaritást is csináljatok hozzá !
  • sohrking
    #6460
    Modjátokcsak. Ha egy sima (fehér) cuccot socketedelek, akkor sem működnek a rúnaszavak? Csak az alapból socketedesben?
  • Shaman
    #6459
    Gyöjjön mán hamar!
  • ollie
    #6458
    kinek nincs? ;)
  • Scorpy.hu
    #6457
  • raziel.
    #6456
    1.10beta s, ja az nekem is
  • Scorpy.hu
    #6455
    nekem meg van a peccs
  • raziel.
    #6454
    én is érzek valamit de az nem peccs szag...:)