26171
  • gyick
    #9555
    hi!nincs valakinek single playerben nagy szintü karakter
    save-je(legaláb 40-es)
  • Ombika
    #9554
    Jaja de az lesz addig is feltettem Lod -ot ,de basszua mar reg elfelejtettem Blizzardek tudnak jo videot csinalni,majd elajultam pedig anno nyomtam d2-vel!
    7 karakter azt se tudom melyikkel kezjem? :)

  • Bobber
    #9553
    nem tom hol laksz de ha van mediamarkt a kozeletekben akor ott is meg lehet venni ha meg nem akkor szet kell nezni a szamitastechnikai szakuzletekben de ha meg ez se megy akkor meg meg kelkl rendelni a cd galaxisbol en is rendeletm mar onnan gamet es nem egy tul nagy tragedia mondjuk az egy kicsit idegesito amikor a 2 ezer forintos cdre meg rajon a kb 1000 ft postakoltseg:):):)
  • Ombika
    #9552
    De mivel nem pesti vagyok nemtom mikor jutok fel! :(
    DE lehet megrendelem postan!
  • Bobber
    #9551
    bemesz a boltba es megveszed eredetiben:):):)

    amugy meg ha felrakod a 1.10 es patchet akkor ahoz valo tores is kell hozza ha nem eredeti de ha meg eredetibe megveszed akkor teljsesn felesleges szarakodnod a torott regi szarral mert sokkal jobb bneten nyomni mint egyedul.
  • Ombika
    #9550
    Magyarositas letezik ra?
  • Ombika
    #9549
    Soory ujra en!
    Amig nem veszem meg eredetit gondoltam felteszem simat feltettem ,ra akarom telepiteni a 1.10-eset es mindig keri play discet hiaba rakom be neki,gondolom mivel nem eredeti megoldas?

    THX
  • Ombika
    #9548
    Kerdes ti melyik karit kedvelitek eredetiben nem a kiegeszitoben?
  • oneal1
    #9547
    hi!
    nincs valakinek egy 300 damage fölötti kardja??vagy kettő?:D
    meg valami ruha is kéne ha tud valaki!!
    köszi!
    privi ha tud valaki!
  • unknown nick
    #9546
    Ja, jopar lvl 1 kari rohangaszik hc hellen :P Sok leecher megy a hellforgera ^^
  • Laalee
    #9545
    szerintem tök izgi 300stat és 60skill pont kiosztása nélkül hellen mászkálni :D
  • Noodlee
    #9544
    Még megvannak a cuccos karaktereim is.
    De nem kellett sok hozzá, hogy ne legyenek.
    Kicsit sűrűbben kéne belépnem Battlenetre...
  • Noodlee
    #9543
    Hidd el, az sem unalmas amíg húz valaki. Nem kell sokat pöcsölni, amíg te is tudsz majd valamit runolni.
  • Ombika
    #9542
    2 nap alatt felfejlodok de milyen unalmas mar ,hogy o lo en meg szart se tok! :(
  • Lacika 79
    #9541
    Abszolút egyet értek veled, csak nehéz olyan csapatot találni, akivel lehet egy ACT-ot normálisan végigtolni.
    Pl. ma nem bírtam egy olyan csapatot sem találni/csinálni, aki hajlandó lett volna ACT5-öt végig tolni. Baalrun dögivel van, csak én még nem mehetek Baalhoz. :-)
  • MEdievil
    #9540
    "Sot, neha jobb is ha nem magyar az illeto. "
    meg akkor lehet nyelveket tanulni :)
  • PiszkosFred
    #9539
    De miert egyedul? Tobbszazezrek jatszanak naponta a servereken, nemigaz hogy nem talalsz valami neked valo jatekot. Nem minden kulfoldi idiota, kommunikalni pedig ha nincs kedved, nem kell veluk, csak menni es csinalni a dolgodat. Sosem ertettem, hogy miert van az hogy ha nincs magyar ismeros, akkor az illeto egyedul zart gammaban nyomul.

    Rengeteg olyan parti volt, ahol vadidegenekkel orakat jatszottam egyutt, barmifele gond nelkul, 3-4 allando taggal. A tobbi 2-3 cserelodott persze. Sot, neha jobb is ha nem magyar az illeto. Mert akkor aztan megy a cset a jatek helyett.

    Mindenesetre ez az en velemenyem, nem kell egyeterteni vele, csak leirtam.
  • shaba23 #9538
    így van
    de kb 2 nap alatt megvan a lvl 85 @("__")@
  • Ombika
    #9537
    Most akkor ha singleban nyomom itthon ,es felmegyek majd eredeti battlenetre ,akkor nullas karakterrel kell kezdenem?!
  • Lacika 79
    #9536
    Jah, meg pár stat pontot rosszul osztottam el, szal nem igazán életképes. De majd ez az új már jó lesz. :-)
    Legalábis eddig mindent jó helyre raktam.
  • Lacika 79
    #9535
    Úgy, ahogy akkor volt. Maradt 77-es szintű. Resistek nélkül szart sem érek hellen egyedül. És sajna ritkán talál az ember normális emberkét, akivel lehetne nyomulni.
  • unknown nick
    #9534
    sokat...

    hcban a sztar kasztok charmjai a simak (cold, combat), azok olyan shako koruliek (mal). Aminek statja is van, foleg a lifeosok, kb. 10 lifeonkent dragul: 1x=ist, 2x=gul, 3x=vex vagy soj (bar a soj ara lefele megy eroteljesen andy bot miatt). Ki mit ad erte.
  • Noodlee
    #9533
    Régen nyomtuk 1ütt.
    Hogy áll a régi palád?
  • Noodlee
    #9532
    Melóban vagyok :)
    Utánna meg majd otthon Tibiázni fogok.
    Bár lehet, hogy belépek egy kicsit, mert a Non Ladder kariaim szerintem már veszélyben vannak :)
    Lehet, hogy már késő is :(
  • Lacika 79
    #9531
    Na megyek diózni. Nem jössz?
  • Lacika 79
    #9530
    Jó, csak poénnak szántam. :-)
  • Noodlee
    #9529
    Nem én mondtam, de a trappos assassin (is) jó választás. Ennyi.
  • Lacika 79
    #9528
    Ehh. Most akkor mi van? :-)
  • Noodlee
    #9527
    Nem én mondtam, de legyen az :)
    Különben tényleg nem rossz a trappos assa.
    Az én assám martialos :P
  • Lacika 79
    #9526
    Jó lenne húzni őket picit. Egyedül nagyon uncsi, és nehéz is. Akkor assa trappos lesz, ha te mondod. :-)
  • Noodlee
    #9525
    Elég csak a LOD-hoz feltenni.
  • Noodlee
    #9524
    Nyomatni meg nem érdemes. Battleneten hamar eléred a magas szintet, ha valaki segít húzni.
  • Noodlee
    #9523
    Battleneten nem fox tudni singlés karival játszani. Persze, ha openen akarsz, akkor tudsz, de ott cheater állatok nyomják, és az tök szar.
  • Ombika
    #9522
    Pont ezert kerdem mert meg nem eredeti de amig megszerzem gondoltam nyomatom a karaktereket aztan majd atmasolom!

    Ezert kerdeztem hogyan is kellene!?

    Van magyaritas hozza,nah nem mintha nem jatszottam volna meg vele de regen masfel eve mikor nyomtam volt azota megtalalhato az vhol?
  • Noodlee
    #9521
    Nem ér semmit! Add ide nekem!
  • Laalee
    #9520
    telleg kb mit érnek a skiller charm ok
  • Laalee
    #9519
    assa trap os legyen :D elég jol használható, persze ez is csak jó cuccokkal.
  • shaba23 #9518
    installáld mindkettőt és menj Bnetre...automatikusan updateli 1.10-re
    ha eredetid van, akkor úgyis ott fogsz játszani :)
  • Ombika
    #9517
    TEgyem fel eredeti gamehoz is 1.10 eset meg lod-hoz is?
  • Noodlee
    #9516
    RPG, de nézd meg a Tibia fórumot. Az elején van egy link egy screeshotról :)

    Különben cuccolni akarsz, vagy mit?