26171
  • Lacika 79
    #11315
    ehh, többet fexem hellen a sorcival, mint kéne. semmi resistes charmom nincs jóformán, így qrva nehéz. de összeszedem a talrasha set-et, oszt jóvan :)
  • IMYke2.0.0.0
    #11314
    Nem szokásom csalásokkal foglalkozni, de ebben tudok segíteni:

    1. Letöltöd: Mousepad's Diablo II Maphack Version 6.1c for Diablo II & Diablo II LOD v1.10
    2. Kicsomagolod a Diablo 2 könyvtárába.
    3. Letöltöd ezt a Cracket
    4. Kitömöríted a Diablo 2 könyvtárában létrehozott Map Hack könyvtárába!
    5. Elindítod a Diablo 2-t, majd kiválasztod és betöltöd a karakteredet!
    6. Alt+TAB-al kilépsz, és elindítod a Map Hack-et
    7. Elindítod a Crack exejét, és amikor rákérdez a Diablo 2 indítására Yes-t választasz!
    8. Ezután a másik, megnyitott ablakban, tehát a Map Hack-en "Instali/update"
    9. Visszalépsz a Diablo 2-be és örömmel olvasod a felső sorban, hogy a Map Hack telepítve lett.

    A '+' jellel tudod láthatóvá tenni az elejtett / kiesett tárgyakat.

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Első számú honlap
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2005 ® - Második számú honlap
    -----------------------------------------
  • Aspyrin
    #11313
    A 6.1c használható, amihez mellékeltek egy readme-t is, abban benne van minden Na jó elárulom: játékot elindítod, de még nem lépsz fel bnetre, alt+tabbal kilépsz asztalra és elindítod mh-t de még nem nyomod meg az installt! Most jön mhcrack aztán nyomhatod installt és mehet a gém.
  • sz4bolcs
    #11312
    légyszi segítsetek hogy tudok maphacket fölrakni! kanin játszom, diablo.hu-s maphacket próbáltam, és istenért sem sikerült fölrakni mousepads maphackjét.Nem jó verzió... mittudomén.. Ha valakinek van maphack örülnék, ha kapcsolatba lépne velem és átküldene valami egyszerüen instalálhatót. Előre is köszi
  • Lacika 79
    #11311
    akkor itt is gratulálok :D
  • Aspyrin
    #11310
    Heheö, ma rendesen megfejtem a teheneim:
  • Shaman
    #11309
    az öv nem olyan ritka. A legritkább darab az amu a setből. A páncél se túl sürü,de ez még valamivel gyakoribb
  • Lantee
    #11308
    Jihiii!! Hell-en megtaláltam a Tal-Rasha set övét! De jó is lesz az a sorcimnak! :)
    Esetleg elcserélném Griswold cuccra (palának)...ha valakit érdekel, szóljon!
  • Csoder
    #11307
    Semmi kedvem kimaradni:)szal: Boldog szülinapot bobber !
  • Lacika 79
    #11306
    pódog cűűűllííínapooooot! :D
  • Shaman
    #11305
    Bódog Szülit Bobber!
  • Noodlee
    #11304
    :))))
  • Csoder
    #11303
    Igazad van.
    Ez a figura asszem egyszerű gyerekjáték, de biztos létezik a Diablo figura makettben, na abban nem találnál nem stimmelő részeket....
    Sőt, egésznap azt bámulnád
  • Shaman
    #11302
    ezzel csak 1 baj van,teljesen olyan,mint diablo,csak a pofája ilyen krokodilos,s sztem az picit nem stimmol,de amúgy jó!
  • Jagi
    #11301
    Haaaa!!!!!!
  • Noodlee
    #11300
  • Noodlee
    #11299
    :DDD
  • Bobber
    #11298
    wow ez jo:)
  • Csoder
    #11297
    Ez viszont már tényleg Diablo
  • Csoder
    #11296
    Mondom, sztem hasonlít a szobor a játékbeli diablora
  • andriska
    #11295
    Remélem SC lesz.Az jobb lenne ha mindkettő
  • Noodlee
    #11294
    Magyarul: nem minden Diablo, ami Diablo
  • Noodlee
    #11293
    Szvsz a Diablo a latin Diabolus szóból ered, szal nem egy fantázia szó, amit eme játékhoz találtak ki...
  • Noodlee
    #11292
    Ha megsebzed, akkor villámokat szór...
  • Csoder
    #11291
    "Vigyázz Fangskinnel, Ő mindig lighting enchanted"

    Ez mit jelent?
  • Csoder
    #11290
    mivel a képcím is diablo volt és a szobrocska is hasonlított diablora , hát gondoltam diablo, nem vagyok egy nagy dio fan, nem tudtam hgoy nem diablo.
  • Bobber
    #11289
    he he ezt jol leirtam:):)
    novereneka a felesege :):):)
    loll de ugyes vagyok:)
    de azert se javitom:)
  • Bobber
    #11288
    hat ez az hogy eddig csak pletykakat halloűtunk rola es minden heten van valaki aki megkerdezi hogy hogy all a dio 3 vagy o tudja hogy most fogjak kiadni mert a bratjanak a novereneka a felesege hallota a buszon hogy a sogor fia eppen most lopta ki agyarbol az aranylemezt es neki mar megvan :)
    szal majd ha megvan akkor lehet mirol beszelni :):)
    addig eleg nehez:)
    talagatni meg tok felesleges:(
  • EqUiNoX
    #11287
    Jaja, detto ;] Én is a "elhiszem ha végigjátszottam" elv híve vagyok. De attól még a médiagépezet dolgozik, és készítik a pletykákat... (és a cáfolatokat:D)
  • Bobber
    #11286
    majd ha fel van teve a polcra es en leveszem es felinstalaalom akkor elhiszem hoyg keszul valami addig nem:):))
  • EqUiNoX
    #11285
    Az idei E3-on kiderül, a Blizzard nagy bejelentésre készül. Vagy SC vagy Diablo, de valami készül a boszorkánykonyhájukban....
  • EqUiNoX
    #11284
    Okes, de a "diablo" nem csak a Blizzard egyik jateksorozatanak a cimszereploje, ezt ne feledd el. Ezernyi mas aspektusa van e szonak - rendszerint hasonlo pokolbeli gonosz teremtmennyel - de attol meg hogy hasonloak, nem azonosak ;]
  • Moyko
    #11283
    Lesz Diablo 3 vagy nem?
  • Lacika 79
    #11282
    hali!
    az egy qrva áramszünetes nap volt, azért voltam bent csak addig :P
    ha vagy akkor privizz rám, vagy írj ide, hátha más is kedvet kap :)
    jah, jó hétvégét, ha nem leszel.
  • Bobber
    #11281
    bocsi hogy a heten ugy el voltam tunve de sajna elegge el vagyok havazva:(:(
    sott a hetvegen se leszek:(
    egyszer lattam lacikat belepni de kb 10mp ig volt benn szal nem tudtunk egyut gyakni
    pedig a heten voltam azert egy parszor de gfoleg csak delutan este sajna nem
    azert az assam lepett egy szintet a heten :):)
    remelem a jovoheten tobbet tok lenni de sajna nem tom igerni:(

  • Bobber
    #11280
    jonagyokat mindenkinek:)
  • Csoder
    #11279
    http://www.halloweenstudios.com/diablo_1.JPG

    képcímből ítélve diablo, na mind1. Majd legközelebb ténneg diablot teszek be ide ha találok
  • Lacika 79
    #11278
    mégeccer azér' nem veszem meg :P
  • Noodlee
    #11277
    Iron Maiden Rulez !
  • Jagi
    #11276
    Nekem is a DVD-s van de nyáron még láttam Egerben dobozos Exp. setet.