26171
  • Aspyrin
    #12195
    Duri act2 canyonban jelenik meg, elég nagy a terület :) fogalmam sincs, hogy ez csak bnetre vonatkozik vagy sem.
  • Jagi
    #12194
    Fakk! Duriel veszélyes kicsi a hely mint a sírban mert akkor nem szeressük.
    Ja Singleben megy? Mi LANozni fogunk (csináljuk csk szünet van (2 napja), de ha single-ben megy, megy LANban is. Vagy ez csak B.net privilégium?
  • Aspyrin
    #12193
    Über Durival már találkoztam, a másik azt hiszem über Izual (Durit fana/zeal palával viszonylag könnyedén megoldottam).
  • Jagi
    #12192
    THX,THX!
    Táposak? A páholyon olvastam, hogy 1:3 azányban visz oda a portal. ??? igaz, ha nem Lillith akkor kik vannak a másik oldalt? ..hm rtejtély. Vagy mégsem?
  • Aspyrin
    #12191
    hell act5-ben bedobod a 3 kulcsot a kockába, transmute és voilá
  • Jagi
    #12190
    na, megvannak a kulcsok a townportal könyv, de nem nyitja. Most mi van, meg kell ölni Baalt is?
  • Jagi
    #12189
    Jaj! Nem azt mondtam, hogy nagyon csicska, csak azt, hogy nem olyan mint egy iszonyat skilles és nehezebb vele haladni (az enyémnek pl -20 -30 as res. volt úgy elég körülményes), de aki szereti a kihívást és hála a Countessnek jönnek a szavak rendesen. :)
  • Shaman
    #12188
    azért egy mf sorcot nem feltétlen egy védtelen kis senkinek kell elképzelni....
    Simán össze tudsz olyan mf sorcit rakni ami brutális,s nagyon tud irtani...
  • shaba23 #12187
    1.10ben meteor+valami jég sorcom volt és simán ment mefi+pindle aztán a csicska is megkapta a felszerelést és 5-600MF-fel rohangáltam...egyedül baal előtt volt rizikós a soul had, de hát erre való a teleport
  • Jagi
    #12186
    Köszke, sokat kell érte püfölni őket?
  • Jagi
    #12185
    Mefit nagyon elqrták, rohadt nagy a pálya. 300 körüli mf-fel is alig dobnak valamit a monsták(az előző patchekhez képest) de érdemes próbálkozni. Én act 5 ancient wayben püfölöm őket + a shenket, néha a cuontesst rune-jért, tárgyat is dob néha.
    Az a gáz, ha mf a socri nincs sebzése +skilles v. mf ezt kell eldönteni. b-net v LAN- ban életképesebb az mf singleben nem érdemes, nem haladsz vele sehova nm-en a barbárokat nem tudtam lenyomni 1.10-ben a socrival mert az összes cucca mf volt def.+ resist semmi, meg kevés volt a "bántása" is. :(
  • shaba23 #12184
    tegnap csináltam egy lvl4es sorcot:) aztán csetelnem kellett mert már arra sem emlékeztem, hogy melyik gomb jeleníti meg a dropokat a földön:)

    1.11ben kit érdemes MFért ölni? mefit még érdemes? és most milyen sorcot kell hozzá csinálni?
  • vinko
    #12183
    Hello! 3 kulcsot kell összeszedni,ezeket a Höradrin kockában egy teleport könyvvel össze kell mixelni Harrogatban,igy megnyilik egy kapu.A 3 kulcs a következő:terror,hate,destruction.Feltalálási helyeik?act1 torony,gonosz bárónő,act2 titkos menedék,szellemidéző,act5 Nihlatak.
  • Jagi
    #12182
    Hali. Gondok vannak. (lehet láma lesz a kérdés).
    Vannak új unique cuccok(ugyebár)
    Azt meg az új bossok dobják. Lillith mellett ki van még?(ez az első)
    Mit kell csinélni hogy legalább lássam a szerencsétlent. LAN-ba (meg singleben sem láttam semmit ami rá hasonlítana. Hogy kell előhívni PLZ HLP!
  • vinko
    #12181
    Mi az a kis valami,amit 90-ed szinttől lehet használni,olyan mint a szem és zászló van rajta,a ládában 1 helyet foglal? Köszi
  • Aspyrin
    #12180
    Miért jó a kánteszt gyilkolni -.-
  • Aspyrin
    #12179
    Rakanishu dobta cow előtt:
  • Aspyrin
    #12178
    néhány saját érdekes shot:



  • Jagi
    #12177
    Sztem 1.11 ben hellen már nem nyírnak ki ...annyira! :)
    Mintha pudingabb lenne az 1.10-nél...

    Ja, LAN-ban rpóbáltuk megtalálni Lillth-et. Nem jött össze. pontosan mit kell csinálni?
  • Lacika 79
    #12176
  • EqUiNoX
    #12175
    Nem, csak viccbol hivjak 111nek es nem 110nek.
  • abide
    #12174
    szasztok! Ujra elövettem a diablot telepitettem az 1.11-es patchotészleltetek e uj változást az 1.10-hez képest?
  • Cicero
    #12173
    Jah igen, mondjuk a nekrónak még olcsó, de a palának semmiképp nem éri meg :)
  • IMYke2.0.0.0
    #12172
    Kicsit balra lejt - nem mertem szólni...
  • Lacika 79
    #12171
    már aszittem nekem szar a szemem :P
  • Shaman
    #12170
    csak nekem csalóka,de mindig ha ránézek a banerre,olyan mintha ferde lenne:-pp
  • Lacika 79
    #12169
    eredeti játék szükséges a b.nethez.
    vagy van valami Kani tört izé is, de abban én nemtok segíteni
  • Speedbreaker
    #12168
    szevasztok srácok. hogy tudom NETEN tolni ezt a gémet?
  • Aspyrin
    #12167
    nekem tetszik, a necromnak majd jól fog jönni egy ilyen armor
  • Cicero
    #12166
    Hát ezek elég szarak...
  • MadJani
    #12165
    Meglett igen. Az gyik sorc-os lett a másik assa.

    +3 to random kaszt skill
    +10-20 all attrib
    +10-20 all res

    A többi nem változik, de nem is jó kb. semmire:)
    pl. lvl30-as Hydra Charge van rajta ami syn-ek meg mastery nélkül elég nudli.
  • Aspyrin
    #12164
    1.11-es rúnaszavak
  • Shaman
    #12163
    aham oks kösz
  • sz4bolcs
    #12162
    Mindig +3at ad, csak valamikor paladinnak, valamikor sorcinak... a karakter a random
  • sz4bolcs
    #12161
    Mi az az "az"?
  • Shaman
    #12160
    és meglett az a charmod?

    Azért kérdem,mert valahol azt hallottam,hogy 0-3 skillig ad random szerüen,de más meg azt mondta,hogy mindig +3-at ad...
  • MadJani
    #12159
    Még reset elött igen.
  • Shaman
    #12158
    viszza kissé a topig témjához,szal valaki összeszedte már ezeket a cuccokat az über bossoktól? (szem,szarv,stb.)
  • Lacika 79
    #12157
    láááál :DDD
  • via_mala
    #12156
    hülyék