26171
  • Sas6
    #17386
    Hát akkor én meghalok.

    Na akkor ugy gondolkodtam hogy azt fogom csinálni hogy kimnaxolom a kozelharci csontikat és a másuscsontikat és a csontimesterséget. És még akkor a hallottak alapján rakok egy párat az agyaggolemre.

    A támadóskillem az a Bone Spear lesz. ez is 20-as lesz. Meg ha jut akkro egy pár snyergy.

    Az ártok az a felerősitett sebzés lesz.! Meg talán lesz a Iron Maiden-en is.

    Ez szerintetek jo mert ha nem most szoljatok mert nem szeretném elrontani a necrom :)))
  • nearo
    #17385
    Húúú... most nézem, hogy az igazából nincs is... esetleg az "A nekromanta fejlesztése" adhatna felvilágosítást a dologról, meg az "Idézések", de konkrétan csontis nekró tényleg nincs. Bocs, úgy emlékeztem, hogy van.
  • Sas6
    #17384
    A diablo.hu-s oldalon vagy egyáltalál egy csontis necro leírás?
    Mert minden van sztem csak az nem. VAgy én vagyok a Láma????
  • GyuriX2572
    #17383
    Az miért van, hogy sokszor ki be lépek karakterrel bneten egy idő után nem enged vissza? :(( ERROR
  • nearo
    #17382
    Egyébként ha valahova marhaságot írtam volna, akkor feltétlenül javítson ki valaki...
  • miilann
    #17381
    a bone spelles(bone wall,bone spear,bone prison,stb) necro a bone necro
  • nearo
    #17380
    Summon resist miatt alapkövetelmény egy agyaggólem, de nem tettem rá egynél többet. Lehet, hogy érdemes lenne egy jó gólem is, de az talán már a többi képesség rovására menne.
  • nearo
    #17379
    1.10-es patch óta a képességek egymást is erősítik, mindegyikhez oda van írvan, hogy mit. Így pl ha a Bone Spiritet akarod maximális sebzésűre felvinni, akkor kell hozzá a Teeth, a Bone Wall, a Bone Spear és a Bone Prison is maximumra.
  • Sas6
    #17378
    oké köszike
  • Sas6
    #17377
    Csontis necronek milyen golemet érdemes fejleszteni? Vagy nem is kell neki golem?

    És neki érdemes megszerezni azt a set-et amikor egy boszi lesz a necronkbol?? :)

    Az a tall young vagy ,mi:DD

    Érdemes a csontfalat fejleszteni amivel bekerithetem magamat vagy bármit?
  • nearo
    #17376
    Hát.. inkább summon.
  • laliking
    #17375
    synergy-ként maxoljuk
    ez mit jelent?
  • laliking
    #17374
    summon necro nem? :)
  • Sas6
    #17373
    Tuti hogy nood kérdés de az olyan necro ahol csak csontik vannak az a BONE necro?
  • Sas6
    #17372
    Rendben.
    Köszike szépen hopgy leírtad nekem ezeket bizos hasznositani fogom öket :)
  • nearo
    #17371
    Nem tudom, neten még nem nyomtam, ezt a csontvázerősítést is csak olvastam. Nem tudom, hogy jobb cuccok esnek e, de biztos, hogy több esik.
  • nearo
    #17370
    Mennyi kérdés... csak szépen sorban:

    "Dexterytire semmi sem kell gondolom csak energia, erő ,és mana kell neki?"
    Hát... ez az, amit nem tudok megmondani, még eléggé kezdőnek számítok (szerintem), és így mindenre teszek pontot. Én általában együtt harcolok a megidézett lényeimmel, és ha nagyon lecsökken az életem, akkor félrevonulok.
    Manára szerintem nem kell sokat rakni, mert én amplify-t használok, manaigénye négy és száz körüli manánál nemnagyon szokott ez elfogyni. Persze a komolyabb átkok (pl.: decrepify) manaigényesebbek, ezért lehet több pontot is tenni ide.
    Vitalityt is lehet móddal adagolni, hiszen ha a háttérből figyelsz, akkor nincs szükséged túl sok életre. Annyi kell, hogy ha eltalál egy két lövedék vagy valami, akkor azt azárt túléld.
    Erő csak annyi kell, hogy elbírjál egy-két jobb cuccot, azt mondják, hogy olyan 110 körül már el lehet éldegélni.
    Dexterityt nem tudom, én azt is nyomom, de lehet, hogy teljesen feleslegesen.

    "És a skileket NAGYON jo lene tudni hogyan kell elosztani oket mert ahhoz nem értek:) A csontikat azorka gyurok most és arra a passziv skillre ami erositi oket.
    A varázs csontikra kell gyurni? És a megidézett ellenállásra? És melyik átkor érdemes használni? A felerositett sebzés jo lesz? Vagy esetled Iron Maiden?"
    Én a skilleket úgy terveztem el magamnak, hogy max skeleton mastery, max raise skeleton, max raise skeletal mage, summon resist ameddig jó, egy jó átkot kifejleszteni egy darabig, a többi átokra 1-1 pont, meg esetleg egy bone spirit. De a BS synergik nélkül sztem gyenge.

    "A fagyasztós aurás zsoldos jo lesz nekik vagy milyet érdemes venni neki? Vagyí esetleg mightos aura?"
    Jó kérdés, mind a kettő jó, amelyik jobban tetszik.

    "És az én támado skillem mi legyen, A méreg felho jo lesz? Vagy a csontszellem? Mire rakjak mert annyi jo képessége van :) És nem szeretnék mindenre rakni mert akkor tuti nem lesz erős :))))"
    Az előbb nyilatkoztam a csontszellemről, én arra raknék pontot, nekem az tetszik jobban. Viszont ez a skill bugos, nem mindig sebzi az ellenfelet, ha eltalálja. A csontdárda abból a szempontból jobb, hogy a libasorban érkező összes ellenséget sebzi.

    Egyébként meg: link. Ott jobb leírások vannak, mint amit én tudok prodkálni. Meg még tapasztalatom nincs túl sok.
  • Sas6
    #17369
    Az LOL. Szar ha neten nyomom egyedul egy jelszavas szerveren ls beirom hogy players 8 akkor erosebbek lesznek a csontiaim és az ellenfelek de jobb cuccokat is dobnak?
  • Sas6
    #17368
    Értem akkor erős is tud lenni:)) Ezt örömmel hallom.

    Szeretném megkérdeni tölled hogy mire kell rakni hogy eros legyen ez a necro?

    Dexterytire semmi sem kell gondolom csak energia, erő ,és mana kell neki?

    És a skileket NAGYON jo lene tudni hogyan kell elosztani oket mert ahhoz nem értek:) A csontikat azorka gyurok most és arra a passziv skillre ami erositi oket.
    A varázs csontikra kell gyurni? És a megidézett ellenállásra? És melyik átkor érdemes használni? A felerositett sebzés jo lesz? Vagy esetled Iron Maiden?

    A fagyasztós aurás zsoldos jo lesz nekik vagy milyet érdemes venni neki? Vagyí esetleg mightos aura?

    És az én támado skillem mi legyen, A méreg felho jo lesz? Vagy a csontszellem? Mire rakjak mert annyi jo képessége van :) És nem szeretnék mindenre rakni mert akkor tuti nem lesz erős :))))

  • nearo
    #17367
    Jah, egébként meg állítólag "/players8"-cal lehet erősíteni a csontikat, beírod, hogy "/players8", megidézel mindenkit akit akarsz, és vissza "/players1"-re. De ebben nem vagyok biztos, meg én amúgy se szoktam visszatenni "/players1"-re.
  • nearo
    #17366
    Hááát... nekem az a véleményem a csontis nekroról..., hogy bivalyerős tud lenni. Nekem van 3 karakterem is ebből a fajtából, és mindegyik nagyon erős. Mondjuk Andariellel én is mindig szenvedtem, lehet ott még gyenge ez a fejlesztés, de pl mefisztót úgy öltem meg, hogy a csontik ütötték meg lőtték őt, én meg hátulról átkoztam AD-el. A zsoldos meg szórta a szikrákat. Ezekkel a karaktereimmel eddig mindig csak a főbossokat szenvedtem meg, a többit simán írtom.
  • Sas6
    #17365
    Most kezdtem el egy Necromantát (csontisat) A felerősitett sebzést használom de nem tudom használjam e vagy érdemes e használni ezt a fajta necrot. Mert most vagyok normon andarielnél de simán megoli a csontiaimat. Ez mindig igy lesz ilyen gyenge ez a csontis necro? Vagy nagyobb szinten erős is tud lenni?Most mondom ha jon egy champion vagy egy foszörny nagy bajban vagyok:( Ezen lehet segiteni vagy be kell látni hogy ez a csontis necro ilyen gyenge:((????
  • JancsiPapa
    #17364
    Szerintem a 3bs wandok nem rosszak...Ha nem magic/rare, akkor néhány embernek kellhet a white miatt, bár rég voltam bneten,sztem a szarnak sem kell már :/
  • laliking
    #17363
    ja tényleg, te vagy karlbal :D lol
  • laliking
    #17362
    tehát ha a cuccaimban össz 12 topaz van akkor az már jó :D
    egybknt azért ez a nagy érdeklődés mert kb 2 napja játszottam egy gyerekkel akivel egy mappon 4 set tárgyat találtam és kb 10%annyi gold esett a szörnyeből ha ő ölte meg mint ha én...
  • Sas6
    #17361
    24% nagyobb esély-t.
  • laliking
    #17360
    és egy perf topi mennyit is ad? :D
  • nearo
    #17359
    Megnéztem... lol:
  • Aspyrin
    #17358
    Így van, egyébként 75% a max blokk.
  • nearo
    #17357
    Aha. Tehát akkor most nem az adott pajzsra kiírt értéket nézzük. Mert az nem változik.
  • Sas6
    #17356
    Tényleg növeli. Meg ha belegondolsz akkor ha valaki ugyes nagyobb eséllyel blokkol :DD
  • Aspyrin
    #17355
    Amikor a karid tulajdonságainál a kurzort a dex fölé viszed kiírja, hogy hány % a blokkolási esélyed az adott értékkel.
  • born2fxxk
    #17354
    Igen, növeli. Próbáld csak ki.
  • nearo
    #17353
    A dexterity mióta növeli a blokkolás esélyét? Én ezt igazából még nemigen vettem észre, de folyton mondogatja mindenki, hogy növeli...
  • Esrohnoil
    #17352
    Tárgyanként jobb lenne pedig... :)
    Még a talált kulcsok is mágikusak lennének. :D
  • born2fxxk
    #17351
    Természetesen összesen. : - )
  • laliking
    #17350
    250-300% össz visz vagy tárgyanként? bocs ha noob kérdés :D
  • born2fxxk
    #17349
    Az a players8 csak single playerben működik. A battleneten nem.
  • nearo
    #17348
    Én úgy vettem észre, hogy "/players8" mellett jobb cuccokat dobál, de lehet, hogy csak azért van, mert többet dob alapból, az esély meg ugyanakkora.
  • born2fxxk
    #17347
    találtam ma egy 3bone spear, 1 im, os wand ot, ez mit érht? Semmit.

    gogy lehet jól mf-elni?
    elég he minden cuccomat telepakolom perfect topazzal? Természetesen kell hozzá 'better chance of getting magic items', 250-300 az már jó. Ha jó cuccokat akarsz találni, akkor nagyon-nagyon sokat kell játszani. És persze nem árt egy kis szerencse sem. :-)