26171
  • ricsa008
    #25491
    nem ahogy írtam "amatőr" de eddig csak a single be jáccotam. de ha ilyen bonyolult akkor igazad van hagyuk
  • Klemice
    #25490
    a kérdésem a következő:
    használt kulcsom van, tehát vateráról van, és mostanában nem tudok belépni mert más is használja, az account a cdkeyhez van rendelve, vagy ha veszek egyet a boltban simán használhatom a régi accom?
  • phalanx
    #25489
    ez most valami beugratós kérdés?
  • ricsa008
    #25488
    Sziasztok
    amatőr kérdés. Battle net miben külömbözik a Single játéktól? Most kezdtem de eddig semmit nem vettem észre
  • Imremagdi
    #25487
    Mert szinte csak magyarul játszottam.
    Hirtelen (angol tudás nélkül) furcsa lesz angolul :)
  • Bobber
    #25486
    nem erőltetnem a dolgot a helyedben. Amúgy meg minek a magyarítás?
  • Imremagdi
    #25485
    Ma délután jön meg életem első legális diablo 2 játéka.

    Anno nagyon sokat játszottam vele magyarul.

    Ha felrakom a magyarítást, akkor kirughatnak battle-net -ről?

    Kösz
  • citrom36
    #25484
    Sziasztok.Single Playeron lejátszottam egy HammerDinnal és egy Fanatic zealottal,ezeket a fejlesztéseket internetről szedtem,de észre vettem,hogy ezek leírások nagyrésze duelokra vannak kifejlesztve.most valami mást szeretnék kipróbáni amivel le tudom győzni baalt hellen és ennyi.
    Szóval a kérdés?melyik karaktert mondanátok és hogy fejlesszem ki,hogy egy erős kasztot kapjak és gond nélkül lejátszam a SINGLE PLAYER-t?köszi a segítséget :)
  • Bobber
    #25483
    szerintem mindenképpen full vita. Nekem is van ilyen sorcom és teljesen elégedett vagyok vele. Manára nem is raktam pontot se mert feleseleges teljesen.
    Viszont akkor az infy alap cucc lesz ha tényleg keményen akarsz vele MF-elni.
  • plu604
    #25482
    jaja, ES nem kell MF sorcinak.
  • Delac
    #25481
    Inkább vit-s. ES más műfaj.
  • vigyori14
    #25480
    Light mf sorc nál hogy éri meg jobban? Ha mindent vitalytire teszek? Vagy mindent manára, és energy shield mellé? Melyik vállt be jobban? Régen mindig full vitásat csináltam, de ha jó a full manás is lehet kipróbálnám.
  • jazzy
    #25479
    Mi az accod? Már lvl8-as vagyok! :p

    Most normalozok, nincs kedvem tök egyedül hc-zni, pedig kanin mindig is hcztam.
  • Terence007
    #25478
    Én is pár napja kezdtem kicsit nosztalgiázgatni kanin és tényleg nem a régi. Bár mikor fent volt 2 hete akkor még ember se volt, ma legalább vannak. Előbb egész nívós kis huzi meg baalozások lementek, tisztára felidézte bennem az emlékeket. :)
  • jazzy
    #25477
    Kár, hogy a régi cimboráim nem kerülnek fel a maphackel együtt, egyedül elég unalmas játszani :)
  • Terence007
    #25476
    Nem olyan rohadt az, szerintem jó cucc. Egyébként a leírásában is oda van írva, hogy az is felkerül.
  • jazzy
    #25475
    Ja már rájöttem azóta, hogy az a rohadt kanis patcher maphacket is rakott fel egyből..
  • Terence007
    #25474
    Maphack ;)
  • jazzy
    #25473
    Na most lehet hülye kérdés mert régen játszottam, de ha Spacet nyomok miért lép ki a kreált játékból? Nem rémlik, hogy régen ez így volt, asszem spacen volt az inventorym..
  • sata75
    #25472
    fortitude?
  • nearo
    #25471
    Fú tényleg... merc gear-jére már nem is emlékszek a joey buildből. Sapka talán andy volt, fegyver asszem infinity, páncélt viszont nemtom...
  • Delac
    #25470
    Ha van beast/lesz, akkor a merc az ilyenkor might aurás? (meg éppen pride CV). Az nagyon vadonás ám, a 3 dmg aura egyszerre minionokon, simán k¢rva jó lehet.
  • vigyori14
    #25469
    Most 137str em van. Semmit nemtettem erőre, minden pontot csak vitalitire tettem azon most 536 van. Én is military pick re emlékeztem, csak nemnagyon találok neki, azért kérdeztem vmi alternatívát.
    Eth sztem azért jobb mert stílusosabb, hogy átlátszóbb.
  • JancsiPapa
    #25468
    enigma lesz rajta úgyis, szóval olyan 110+ strt lazán össze lehet szedni (anni, torch, enigma, marrowwalk), tehát akár egy berserker axe is felmegy rá :)
  • nearo
    #25467
    nem a +dam miatt, hanem a kisebb str req miatt
  • EnxTheOne
    #25466
    Minek eth? Ugy is a minionok/CE öl, minek a necronak az a +pár sebzés?
  • nearo
    #25465
    joey leírásában asszem etheral military pick volt :)
  • vigyori14
    #25464
    Szeretnék egy beast-t rw-t kirakni a nekromnak. Tudnátok ajánlani vmi fegyvert hogy mibe rakjam ki? Olyan kéne amihez nemkell sok str.
  • Bobber
    #25463
    pul körül mozog szerintem
  • mikromanus
    #25462
    35 FCR-es valamennyit azért érhet, bár nem sokat. Ha minden statja ami változó az max, akkor azért van értéke :)
  • sata75
    #25461
    nem sokat, sztem inkább semmit
  • Klemice
    #25460
    spirit monarch mennyit ér?
  • Bobber
    #25459
    őőőőő:)

    eddig én is megtaláltam:)
    de nekem pont az volt a lényeg hogy ne egyesével kelljen bogarászni:)
    de azért köszönöm:)
  • Bobber
    #25458
    ohh köszönöm szépen:)
  • d1d1
    #25457
    Sziasztok,
    Bobber - friss árakat itt találhatsz http://forums.d2jsp.org/forum.php?f=170
    Vigyori - nekro leírások itt http://tg76.uw.hu/guide.html#csonti , vagy itt http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=49337479&f=87 .
  • Bobber
    #25456
    hát tájékozódni jó lesz de azért nem a legaktuálisabb ahogy átfutottam:)
    de szerencsére a trend az látszik hogy mi az ami értékesebb meg mi az ami nem:)
  • Bobber
    #25455
    ohh köszönöm szépen :)
    mindjárt át is futom és mivel én ugyis alapból midnent istben számolok szerintem elég hamar rájövök menyire megfelelő ez nekem, mert sok minden árát tudom nagyjából azért:)
  • sata75
    #25454
    laza másfél éves listát találtam csak:(
  • Noodlee
    #25453
    HALP!

    Haverral toljuk Open Battleneten a játékot.
    Ha ő kreál party-t, akkor minden rendben van, de ha én, akkor 99%-ban nem jön össze a dolog.
    Nála töltödik a játék, de amikor a piros csík a végéhez ér, akkor kapja az üzenetet, hogy nem sikerült a csatlakozás. Érdekes, mert volt pár alkalom, amikor összejött neki.
    Mi/kinél lehet a gond?
  • Bobber
    #25452
    hát ez az hogy én se találom:)
    azért nem akarok kérdezni mert nekem cask nagyvonalkban kellet volna viszonyítási alapnak ugyse fg-ért tradelek mert ott be se vagyok regelve:)
    szóval ha mégis meglesz akkor megköszönöm:)