26171
  • Pleomax365
    #20172
    Sziasztok!
    Valaki letudná írni hogy a Horadrim kockával hogyan lehet szettekbe vagy kék írású cuccokba lukat üttetni??
    A recept érdekelne, leginkább szettek luk készítése!
    Nagyon fontos lenne.
    kösz előre is!
  • Davidus
    #20171
    van 2 class ami nem lövöldözik:P blademaster meg a templar. azok mennek és ütnek^^
  • Sas6
    #20170
    Mostjuk sztem ahogy a PC-domen láttam a képeket ez ilyen lovoldozos féle:D Nem tudom h nekem tetszik e eu :P
  • Davidus
    #20169
    első quest: szerezd vissza a fél lábú gyerek mű lábát. honnan ismerős?:D
  • Davidus
    #20168
    OFF(bár annyira nem:)
    video
  • Davidus
    #20167
    Hellgate: London^^ azok csinálják akik a Diablo 2-t
  • Sas6
    #20166
    Hogy mi?? Diablo 3 ?? Ez most hogy vagy mi?:D még nem az van h asse tudni h mikor jelenik meg?
  • Davidus
    #20165
    érdemes eltenni későbbre. nekem is esett egy perf life/ar GC és én is megtartom mert többet ér mint amit most adnának érte:P
    bár a Diablo 3(HG: London^^) megjelenik 2 hónapon belül szal sokat lehet nem kéne várni:D
  • Sas6
    #20164
    Huh képzeljétek ma mit dobott a tower hellen:D Egy pala combat skillet 29 lifeval :D Ossze haverom mondta Bneten h mekkkora mázlim van:D Ugy kb ez mit érhet elcserélhetem egy jó kis CTA-ra?:) Vagy ha arra nem akkor mondjuk egy ohm-ra vagy vmielyen egyéb HR-re elmehet vagy tobbet is érhet majd mert még ugye nincsenek reális árak :)
  • sz4bolcs
    #20163
    többiből is ugyanakkora eséllyel lesz skiller, lifeos skiller, de 45 lifeos nem lehet másból..
  • sz4bolcs
    #20162
    Na igen, ez is egy ama comat skiller szintü kérdés volt. :)))

    Baal, Diablo, és Nithlatak gc-ket érdemes csak rollolni, és azért, mert csak azokból lehet 45 lifeos skiller. A többin csak kevesebb élet teremhet.
    De nem csak skillert érdemes elrakni, van ilyen gc is ami nagyon értékes: 10 max dam / 76 ar / 45 life.
  • Sas6
    #20161
    csak GC-t? mondjuk csak abbol lehet skiller....
  • JancsiPapa
    #20160
    sct egyáltalán nem
  • Sas6
    #20159
    Az igen :D Amugy Helles andariel dobta SC-t érdemes scrololni?
  • sz4bolcs
    #20158
    meg múltkor láttam ilyen játékot:

    "O dzsackho N xxx.."
  • sz4bolcs
    #20157
    Az előbb találtunk egy hirdetést:

    "Offer Amma Combat Skiller n fg"

    xDDDD
  • vigyori14
    #20156
    én az amazonom igy csináltam: fury, charged strik, power strike, lightning trike, ezeket maxoltam, lightning bolt on van 9, pasiv sk-k közül a középső és a jobb oldali ágakon van 1 pont mindegyiken. de nemláttam sok hasznát ezeknek, lehet h biztonságosabb lett tőlük, de sztem kihagyhatók, inkább a lightning bolt ra tedd a maradékot.
    stat ok nekem igynéznek ki.
    str: 20
    dex: 50
    vita: 430
    energi: 15
    cuccai: shako, highlord, titan, coh, spirit, tgood, 2 ravent használtam a dex miatt, rare gloves, sandstorm,
    merc re: infinity, andi, eth forti.
    sztem nagyon jókari jó sok life ja volt, 2k körül bo nélkül, meg jol irtott hell en.
  • Artoxin
    #20155
    Ez így igaz, de sajnos nincs túl sok időm játszani és nem akarom 5x szintűt kidobni később, mert mégsem jó vmi. Kicsit szűkítem a kérdésem: a piercet és a valkürt ki kell maxolni? --- nem esik e ki így sok villámsebzés?
    Eddig ami biztos: Fury: 20
    Charged strike: 20
  • Sas6
    #20154
    Olvastam ilyenről hogy übertristrun. Ezt hogyan is kell megnyitni és hogyan megy ez pontosan valaki leirná nekem légyszives?
  • Sas6
    #20153
    :) Emléxem amikor még én mutattam emg az első sorcimat :) Volt ott cold,fire,lightingen minden:D Kérdeztem miylen ? És hát a válaszokon elégéé meglepődtem:D Most vab kb a 10. vagy lehet több is sosom és ez azért már eléggé szép:P Hát ha még lnnének jo cuccai:D
  • NeoMaN
    #20152
    Én azt hittem ennek a játéknak az a lényege, hogy te jössz rá ilyesmire magadtól...
    :P
  • Sas6
    #20151
    Aham látom it is vannak magyarok. Én is regiszrtáltam de még nem nagyon sikerult kiigazodnom majd még nézelödök :D

    Amit anánlat JaNoU oldalt azon igaz van egy lairás de az nekem kicsit bonyolult:) Majd még részletesen emg kell nézen.

    Jah és véégre esett egy vipermagi :DD igaz 25 / 12-es de jobb mitn a semmi:)
  • sz4bolcs
    #20150
    Épp arra jó, hogy össze van gyűjtve kinek mi kell, nem kell játékot kreálnod, így mindig van amit akarsz, és van vevő azokra a jó cuccokra ami neked nem kell.
    Azért jó még, mert vannak cuccok, amik sokkal többet érnek, mint amennyi hr-t ki tudsz rakni trade ablakba játékban, és csak így megoldható a korrekt csere.
  • Artoxin
    #20149
    Helo

    Tudnátok egy jó, kipróbált javazon buildet?
    Skillekkel, pontokkal együtt.
    Kössz.
  • Sas6
    #20148
    Amugy ha valaki nem a d2jsp-n keresztul szerzi be a cuccokat akkor annak sokkal nehezebb megszerezni ezt azt?? Mert én nem használom és ug veszem észre sokan használják. Itt sokkal könnyebb megszerezni,eladni cuccokat mint simán csak a diabloban?
  • Sas6
    #20147
    Huh itt az árak szépen felmentek... egy ocolus most mennyit er?
  • Sas6
    #20146
    Jhai gen az is jó:) Ésis szeretnék egy olyat csak nagyon sok a cald immun szörny :(((
  • Aspyrin
    #20145
    Blizzard sorc.
  • Sas6
    #20144
    Nem, lightingos. és még nincsenek a syenegrgyk kimaxolva. még hiányzik a syenergybol jó sok.

    Neked milyen karid is van ?:)
  • Aspyrin
    #20143
    Blizzel? Nekem 2xxx dupla spirittel, lvl 75-ön, synergik kimaxolva.
  • Sas6
    #20142
    Nah 73-as vagyok hellen tartok act-be nem huztak kuldöldiekkel toltuk igy megmaradt a HF is :) Van már tal maszkom és egy spirit kardom. és olyan 4K-s sebzésem. Hát ahogy kezdtem haládnak nevezhető :D De ilyenkor már kéne legalább egy 12K-s dmg :P mert ez ami most an nem sok mindenre elég ám..
  • Aspyrin
    #20141
    Eh, akkor most megint abbahagyod ?:)
  • MadJani
    #20140
    Grat !

    Bár ezen Én sirni tudnék, mert igy kb tök felesleges volt a Reset, és szerintem szánalmas is egy kicsit. Nem Te, hanem maga a tény amit irtál. :(
  • erx13
    #20139
    hát még nem, :) csak pár honapja diablozok és még csak egy bowamám volt...
  • sz4bolcs
    #20138
    próbáltál már mefihez, vagy baalhoz telézni telézni?
  • JancsiPapa
    #20137
    enit?
    lp 15/10
  • erx13
    #20136
    erre lenne egy olyan kérdésem, hogy miért a vitalityre nyom mindent ha a jo varázslonőt nem sebzik meg, miért nem inkább az energyre?
  • sirdond
    #20135
    jani fent vagy még?
    ha igen én elkérném azt a spirit kardot :))
    én most fent leszek kb 11ig
    *sirdond
  • Sas6
    #20134
    Mi az a bone prison ?
  • Sas6
    #20133
    hm érdekes elolvasom köszönöm!