26171
  • Sas6
    #20212
    Ohh köszi szépen :) nekem aszem msot 25 van szal azt még nem fogom de majd ha lesz egy jobb akkor azzal megcsinálom.
  • JancsiPapa
    #20211
    lem+ko+pdia
    de ha a huszonvalahányas vipered akarod uppolni, ne tedd :]
    33+ allresest már esetleg, bár nem látom értelmét :)
  • Sas6
    #20210
    am. vipermagit mivel lehet uupolni? (mert nekem ez még mindig magas h mikor normal és mikor Exceptional az armor bár sokszor mondtátok nekem ez mindig magas lesz :) Szoval mik is kellenek pontosan az uppoláshoz?
  • Sas6
    #20209
    (+5 To Mana After Each Kill, Increase Maximum Mana 10% ) ezek azért eléggé tetszik nekem:)) Msot ami cuccom van van vagy 1400 manám CTA nélkul :)) Ennyi mana elég ugye? energy shield mellet ami már 83 % nyel el :)

    Mellesleg ez a cipo mennyitbe is kerul most?
  • JancsiPapa
    #20208
    nem rossz az se :)
  • Sas6
    #20207
    Hali ez a pipő nem lenne jo sosonak?



    Silkweave

    Defense: 112-130 (varies)(Base Defense: 37-44)
    Required Level: 36
    Required Strength: 65
    Durability: 16
    Assassin Kick Damage: 23-52
    +150-190% Enhanced Defense (varies)
    30% Faster Run/Walk
    +5 To Mana After Each Kill
    Increase Maximum Mana 10%
    +200 Defense VS. Missile
  • Sas6
    #20206
    Hm egész jó kis csizma megnézem h bevális e köszi a választ!
  • vigyori14
    #20205
    nem mf re sztem sandstorm jó
  • Sas6
    #20204
    Reset után ennyivel egész jol állok nem hittem volna hogy eyszer ide is ejutok :) 19K-s dmg a sosomnak 2 light sk torch még nicns shako,arask,soj (hell andi dobta mikormegláttam ááh :D ), egy rara ring 3 light sk amu,spirit monarch,ocolus,vipermagi,egy kesztuy nem tom mi a neve de 4%-al megnoveli a manám ,és még a cipot nem tudom eldonteni hogy milyen kéne. Mf re természetesen war travaller de ha nem mf elek akkor is az a legjobb cipő sosonak?
  • Sas6
    #20203
    Amióta játszom a reset után ami értelmes cucc volt és megtartottam magamnak az egy shako,vipermagi 25 all res,arash és még egy gamblezet rare lighting amu :) ami nem nagyon jó de jobb mint a semmi:D

    Jah és az arash 119 ED :) 1 % hijján perfekt lett:DD
  • sirdond
    #20202
    makkos :P
    sokat :)
  • Sas6
    #20201
    Huh mit dobott hell mephi elsem hiszem :D Egy arach-ot uristen soha nem esett nekem ilyen:) Amúhy mit ér?
  • Davidus
    #20200
    attack speed calculator
    amúgy egyforma speed mind2
  • sz4bolcs
    #20199
    valami iasról beszéltek meg frame-ről, hogy az flailnél a legjobb. Az knautnál is ugyanaz?
  • sz4bolcs
    #20198
    a kérdésem, hogy knaoutnak ugyanazok a tulajdonságai mint flailnek ha abba rakok blacket?
  • Aspyrin
    #20197
    Nem fog hasítani a vortex, sok sikert :D
  • JancsiPapa
    #20196
    kész a team smitere
    kira 70 allres
    black in flail
    smoke armor
    goblin toe
    4 pdia vortex (base 40 @ )
    laying on hands
    tg :)
  • Sas6
    #20195
    pala combat 29 life-al :))

    MEg nem tudom én msot kezdtem ujra a diót vagy 3.-szorra :D (Ugyen me leht ezt megunni:P ) és már azért nem nagyon kereskedek ugy h nekem rossz legyen :) Pl ma egy 17 dex-es raven eladtam egy arreatért :D Komoly nem?:)
  • nearo
    #20194
    egyedül players8 mellett kell bemenni :)
  • sz4bolcs
    #20193
    grat a shakohoz. Milyen pal sk esett? :) Ha pala combat, akkor többet is ér mint közepes torch sztem..
  • Sas6
    #20192
    Értem köszi szépen az infokat akor még erősődom meg nézelodok h kell :)
    Amugy tegnap dobot thell mephi egy shakot :P 127 def:) És egy pal SK 29 lifeval megér egy pala vagy Sorc torchot? Olyan közepes értékkel.
  • sz4bolcs
    #20191
    NA ja. Én sem mentem egyedül, mielőtt legalább háromszor ott voltam egy olyan mellett, aki már járt lent egyedül. Különben fingom nem lenne, hogy kell biztonságosan kicsalni MEfit, mert jön vele a másik szörny is.
    Meg emlékszem fejlődős játékban mindig figyeltem ki hova csalja be mefit, meg hogyan csinálják, aztán egyszer csináltunk ilyen játékot és senki nem tudta, hogy kell becsalni mefit, és nekem kellett. :)
  • Aspyrin
    #20190
    Inkább ne pazarold el a kulcsaid, próbálj meg bekerülni valahová, hogy lásd miről is van szó. Üt rohadt kemény, majd meglepődsz mikor a minionok kicsinálnak seperc alatt, Mefinek csak elég a közelébe menned :)
  • Davidus
    #20189
    meg az se mindegy hogy mikent mesz be tristramba^^
    kep szelen szepen lemesz mefihez és óvatosan kihúzod úgy hogy baal a helyen maradjon. ha mefi meghalt a többi már sima
  • Davidus
    #20188
    szinte bármivel ki lehet nyírni
    itt egy lista:P

    kicker assa
    frenzy barb
    conc barb
    bármilyen pala aminek van 1 pont smiten CB gearben
    summoner necro
    shifter druid
    jab ama

    a lényeg a CB gear meg life tap
  • sz4bolcs
    #20187
    azért normálisan felszerelt smiter nélkül ne nagyon próbálkozz
  • Sas6
    #20186
    :) Hát igen eléggé hamar legyőzte őket a csávó :D Én még sose probáltam legyőzni őket mondjuk de megprobálnám már egyszer h milyen. kell hozzá tehát 3x3 key set és hajrá :) Érdekes lesz majd sztem :)
  • sz4bolcs
    #20185
    Egyedül vagy, kevesebb a monszták hp-ja. Még csak jó cumó sem kell hozzá, csak alap smiter szerkó.

    Summon necro is tud egyedül über tristelni, meg láttam valami sorcit is. :)
  • Sas6
    #20184
    Hi!

    Amúgy egy ubertristramot egyedul is meglehet csinálni?? Mert ezen a videón kicsit irtja a népen a smiter... és pedig ugyx hallottam hogy ugy van max eséllyünk hogyha többen megyünk.

    Videó
  • Sas6
    #20183
    NP!
  • Pleomax365
    #20182
    Köszi!
  • Sas6
    #20181
    Hát legnagyobb eséllyel ha jol tudom Nighmare Andariel szokta dobni.
    de kb 3 ist-ért sztem belehet szerezni :)
  • Pleomax365
    #20180
    A Stone of Jordant hol lehet beszerezni?:S
  • bauer15
    #20179
    aki Druidával van
    és már " elég jó" a szintje az mondja már eg hgy mire érdemes gyúrni meik varázslatra és mien öltözékek jók neki
    köszi előre
  • Sas6
    #20178
    hát jah mondjuk :)
  • Davidus
    #20177
    inkább felhuzok 20 karit normal act5ig:D
  • Sas6
    #20176
    Lehet még ha felhasználod ezt az itemet :P

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Stone of Jordan

  • Davidus
    #20175
    valamit elnézett:P ITT meg tudod nézni az összes cube receptet
  • Pleomax365
    #20174
    Ismerősöm tetett bele
  • Davidus
    #20173
    nem lehet:P act 5 quest 1 az egyetlen módja