312
Paintball
  • 0Fritz0
    #185
    A fő kérdés inkább az, hogy mennyit is akarsz rákölteni. :)
    A Proto Rail 60-65K környékén mozog.
    A Ramping-al nem lesz gond, kicsit gyakorolni kell.
  • Csati001
    #184
    Az slg e-grippes...

    Eladó: Angel LCD Fly 14" infiniti csővel, töltővel, kezelési útmutató :)
    Képet küldök, érdeklődésre! Irányár: 60.000Ft

    [email protected]
    vagy msn: [email protected]
  • KisPaintballer
    #183
    Thx! A Dye markereket nem ismerem, Proto-k közül a Rail ismerős, egyszer kölcsön kaptam... szenvedtem a ramping móddal. :$ vhogy nem akart beindulni... XD gondolom gyakorlás kérdése. Neked van tapasztalatod elektromos markerekkel? A Proto SLG szolenoidos, vagy nem?
  • SG rock
    #182
    elektromos dye vagy proto markerek után érdeklődj
  • KisPaintballer
    #181
    Spider Sonix
  • rol33ndooo
    #180
    Nos az sokat segítene ha leírnád most milyen fegyvered van...
  • KisPaintballer
    #179
    Sziasztok! Ötleteket szeretnék gyűjteni nálam okosabbaktól! :)) Jelenleg félautomata markerem van, de nagyon lassúnak találom. Gyorsabb fegyverre van szükségem. Még nem gondolokodom versenyzésben, mert nagyon kezdő vagyok, viszont nem is vagyok "kommandós" típus. Szerintetek milyen markerek lehetnek megfelelőek számomra?
  • SG rock
    #178
    nm
  • rol33ndooo
    #177
    Kössz
  • SG rock
    #176
    itt felveheted az eladót msn-en és kérdezhetsz tőle! címe: [email protected]
  • SG rock
    #175
    Itt találsz mindenfélét, itt van golyóár is. De hozzáteszem minden kartonban 2000db golyó van 500as csomagolással. Meg ha csak karton ára van akkor ki tudod számolni a darabárat
  • rol33ndooo
    #174
    Ám erre én is kíváncsi lennék mert neten(magyar boltok weboldalán)nem naon lehet találni lőszert se kartonra se darabra pár linket megköszönnék:D
  • SG rock
    #173
    én JT Alpha golyóval toltam, nagyon jó golyó szerintem! És 3.30 Ft/db
  • zack
    #172
    Jaja 10ft, az még nem vészes, csak láttam neten 4ft-osat is aztán elgondolkdik a magyar ember ugye... :)De hát első az etikett.
  • rol33ndooo
    #171
    Hát igen ott bérelt fegyverrel biztos nemengedik a saját lőszert.ez a nagyhelyzet........de végülis én már játszottam 15 meg 17ft/db golyós díjjal tehát :Dés általában ilyen helyeken 10ft körül van a golyó darabja
  • zack
    #170
    Aha értem, azért kérdezem. Tehát bérelt markerrel semmi képp sem, csak saját marker+saját gyolyó estleg, ugye?
    Nem szeretnék nagyon bunkóskodni, úgyhogy akkor inkább veszek ott.
    Köszi a választ! :)
  • SG rock
    #169
    nem etikus egyáltalán :9 de ha lebeszéled az ottaniakkal akkor tesznek kivételt és ált akkor a pályadíjat megemelik. de ha jófejek engednek saját golyóval. ja és még hozzá kell tennem csak akkor van esélyed ha van saját markered!!!
  • zack
    #168
    Heló!
    Azt kérdezném, hogy játszóhelyre saját töltényt bevinni mennyire etikus Paintballos berkekben? Mert még nagyon kezdő vagyok és érdekelne mi az általános szokás. Ki hogy csinálja? Mindeki a helyszínen vesz?
    Üdv
  • rol33ndooo
    #167
    Köszönöm!!!
  • 0Fritz0
    #166
    2000 db van benne.
    Pontosabban: négy 500-as csomagot tartalmaz.
  • rol33ndooo
    #165
    a link lemaradtbocsesz
  • rol33ndooo
    #164
    Hello egy ilyen kartonban hány golyó van vagyis a többjében általában?
  • brutalg
    #163
    Tudtommal be kell méretni a markert.+vám köteles bővebben itt
  • 0Fritz0
    #162
    Nem feltétlenül olcsóbb a tengerentúli vásárlás a szállítási költség és a vám miatt. (A költségeket az adott üzlet oldalán szokták feltüntetni)
    A garancia is problémásabb lehet, bár ez a gyártó és az esetleges hazai disztribútor/szerviz függvényében változhat.
    Érdemes még a német webshop-okban is körülnézni, hátha…
    Beméretni bárhol tudod, ahol van chrono. Játszóhelyeken szokott lenni, ingyen megmérik a lövedék sebességét.
    Engedély nem kell hozzá, de pl. összeszerelt flintával ne császkálj az utcán, mert csakis az erre kijelölt magánterületen használható.
  • liszike
    #161
    Szeva miki jajaja eladóm mert motorra kell a lové!
  • rol33ndooo
    #160
    Paintball Marker tulajdonosok!
    Mivel majdnem mindenhova kötelező a csőzsák használata,sasját gyártmányú csőzsákot adok ha gondolja az első embernek ingyen:Dképet később rakok fel
  • SG rock
    #159
    Csá! Miklós vok :)(budatétény barlang) ph: Zer G. mivan megvetted és már elis adod?:D
  • RagadoZoo
    #158
    MÁJUS 2 - 3. RATATA PAINTBALL SZÜLINAP TATABÁNYÁN AZ ALSÓGALLAI SPORTTELEPEN!!!

    Program mindkét napon:
    9:00 - 12:00 4 fős csapatok házibajnoksága (jelentkezni lehet mailben csapatnévvel, elérhetőséggel)
    12:00 - 19:00 Bárki játszhat (4 a 4 ellen) az elkerített AIRBALL SPEED vagyis lufis versenypályán.

    Nevezési határidő a házibajnokságra április 30. és maximum 6 csapat nevezését fogadjuk el! Jelentkezz időben!
    Korlátozások: 290 fps, semi auto üzemmód, tár + 1 cső / meccs

    Csapattagoknak 2500 Ft a beugró egész napra és megengedett az egyéni lőszerhozatal.

    Külsősöknek nincs alapdíj, így csak a lőszert kell fizetniük, és mi minden felszerelést biztosítunk.

    Bővebb info a honlapunkon! http://ratata.uw.hu
  • liszike
    #157
    az az vegyél fel és megbeszéljük! :):):)
  • liszike
    #156
    Paintball marker eladó ha érdekell msn: [email protected]
    Fegyvél fel és megbeszéljük!!!
  • cosmosputnik
    #155
    Hali! Új vagyk itt is és a játékban is. Vennék egy markert, de az itthni áraknál jóval kedvezőbb Amerikából megrendelni, a neten keresztül. Viszont lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban hozzátok, főleg azoknak, akik hasonlóan szerezték be a markerjüket:
    1.) Mennyiért szállítják ki?
    2.) Milyen vámot, adókat kell utána fizetni?
    3.) Hol lehet beméretni, mennyibe kerül?
    4.) Mi kell még hozzá, hogy játszhassak (pl.: engedélyek)

    A válaszokat előre is kösz
  • SG rock
    #154
    off

    mi ez az off, jézus isten

    on
  • dav314
    #153
    Itt van egyjo jaték http://s6.gladiatus.hu/game/c.php?uid=28426
  • dav314
    #152
    http://s6.gladiatus.hu/game/c.php?uid=28426
  • SG rock
    #151
    felvettelek, majd msn-en megbeszéljük.
  • rol33ndooo
    #150
    *[email protected]
  • rol33ndooo
    #149
    Ha van msned akkor vegyél fel:rolly007&xitromail.hu , ha nincs akkor ugyan ez az emailem!Van airsoftos fegyverem ,ha gondolod és érdekel...max valamennyit az árból leszedni:D
  • Csati001
    #148
    A csapatomban is volt nem egy ilyen marker, és hát mit is mondhatnék... Állandó szervízelésre szorultak... Inkább kezdőnek a Tippmann-t ajánlom, azzal 100% hogy nem lesz gondod. Elektromosat meg csak szolenoid szelepest vegyél! Esetleg e-grippel ellátott Tippmann!
  • SG rock
    #147
    és szuperjó kezdőfegyver
  • SG rock
    #146
    ugyan ilyenem van eladó feketében