422
  • KolkaF
    #422
    Júniusban jön valaki koncertre?
  • Armagedown
    #421
  • RatBaG #420
    http://vimeo.com/31836365
  • Micsu
    #419
    támadunk? ......... ! ! !
  • Landor
    #418
    na van itt még bőven :D
  • szeleip
    #417
    Én is tartanék a jegyüzérektől, jobb a biztosra menni :-)
    Még tudsz venni a Ticketpro-nál!!
  • Landor
    #416
    hazárdírozok
  • Szecsan
    #415
    én inkább megvettem az ülőjegyet:)de már abból sem volt sok. nem akartam kockáztatni, mert úgy érzem kár lenne ezt kihagyni. az előzetes hírek alapján az idei 100-szor jobb lesz mint a tavalyi.Landor: attól nem félsz, hogyha valakinek feleslegessé is válik a jegy akkor is csak dupla áron adja el? sokan ezt csinálják és csak nyerészkedni próbálnak, nem érdekli őket a koncert.
  • Landor
    #414
    nem, de most nagyon elbasztam a pénzem... :D
    arra bazírozok, hogy pár nappal előtte valakinek feleslegessé válik egy.. :)
  • Szecsan
    #413
    sikerült jegyet szerezned valahonnan?
  • Landor
    #412
    :)(
  • Bandi66
    #411
    tudtátok hogy Kruspénak van egy Emigrate nevű bandája is? most olvastam és teljesen meglepődtem.ráadásul angolul énekel nem is néemtül.tök durva!
  • Szecsan
    #410
    szia
    http://www.facebook.com/#!/LiveNationHungary ezt kellett lájkolni. sorry h most linkeltem be de nem néztem ide eddig. asszem máshonnan kell jegyet szereznünk:(
  • Szabi84
    #409
    ja basszus egy hónapja akartunk venni erre csak ülőhely volt, az meg nem kell:S
  • Landor
    #408
    :D
  • Rotcsa
    #407
    Murphy törvénye alapján a Rhianna-sat kapod :D
  • Landor
    #406
    linkt pls
  • Szecsan
    #405
    no találtam egy utolsó esélyt. livenation-t kell lájkolni facebook-on és elvileg kisorsolnak 2jegyet Rammsteinre :) meg Rihannára is. Próba cseresznye:D
  • Landor
    #404
    na olyant nekem is :D
  • Szecsan
    #403
    :( Elfogytak az állójegyek a november 10-i koncertre. Nincsen valakinek eladó? Azonnal tudok fizetni. Rammstein!!!!
  • Landor
    #402
    yeye
  • Szabi84
    #401
    király! megyek
  • foxpal
    #400
    2011.11.10. újra RAMMSTEIN koncert.
    részletek: rammstein.de
  • SötétBarom
    #399
    Ehh, most állítottam össze egy kis saját best ofot a kocsiba, koncert után teljesen rápörögtem. :DDD Du riechst so gut, Du hast, Engel, Adios, Das Model, Mein Teil, Zwitter, Sonne, Links2-3-4, Ich Will, Stein um Stein, Frühling in Paris, Wilder Wein, Roter Sand..

    Adja nagyon
  • foxpal
    #398
    Hülye vagy azért a Halt, Bücksatbü , Ich tu dir weh , Wiener blut , Roter sand nehezen még a Pussy is de ők már tettek le az asztalra, hogy ilyen számokat is csináljanak:P
  • Falconer
    #397
    De beszélek, nagyon is. Ennek ellenére nem birom ezt az albumot.
  • foxpal
    #396
    Valaki tudja miért nem jön email rammstein blog fórumra?:P
  • foxpal
    #395
    Hát azért nem hiszem veri őket régebben jobbak voltak de a lifad is egy nagyon jó cd :D
    Azért itt írkálták, hogy mennyire szar lett a cd de a koncert után bekussoltak:D
    Nekem abból a:pussy,ich tu dir weh,halt,bückstabü,wiener blut
  • SötétBarom
    #394
    Te ugye nem beszélsz németül?

    Btw. LIAD agyon vissza veri a reise reisét, meg a rosenrotot is. A frühling meg a roter sand óriási számok.
  • SötétBarom
    #393
    AZYAÚRISTEN MEKKORÁT SZÓLNAK EZEK ÉLŐBEN BAAAZMEEEEEEEEEG :OOOOO

    Kész vagyok.
  • foxpal
    #392


    Ich tu dir weh helyett rein raus volt:D
    Ez tök jó :D
  • foxpal
    #391
    Én nem is tudtam erről a 3-ról de gyorsan leszedtem rohadt jók!:D
  • Till27
    #390
    Ok szedd ,szerintem az a 3 új jobban fog tetszeni:)
  • Falconer
    #389
    Na ezekről lemaradtam, jó, hogy mondod :) Szedem is rögtön.

    Amúgy a Herzeleidban voltak anno keményebb számok, de ott is valahogy szvsz sokkal jobban összeállt az egész album. Meg a számokon belül sem voltak ennyire kontrasztos részek mint a LIADban, hogy megy a zene viszonylag nyugodtan, aztán egyszercsak elekezd zúzni meg ordítani...
  • Till27
    #388
    elején nekem se tetszettek az tény és való ezek műhörgések, ordibálások, mutter albumon nem volt erre szükség azt mégis ütött...
  • Till27
    #387
    Jó izlések és pofonok na.. bonusz lemezt nem is halottad:)?
    Führe mich, donaukinder, halt stb?????
  • Falconer
    #386
    Tehát ha én is régebb óta hallgatnám ugyanazt, akkor jobban tetszene az új album, vagy mi? Vagy hallgassam az eddigi albumokat még hat évig, és akkor majd megváltozik a véleményem? :DDD

    Én nem nyafogok, csak leírtam a véleményemet, hogy ez az új album nekem qrvára nem tetszik, ezért nem vagyok hajlandó elmenni koncertre sem. Erre te meg jössz, ogy ostoba vagyok.... Logika abban amit mondasz az kb nulla, gondold már végig . Neked tetszik, kész, nekem nem, kész, teljesen szubjektív az egész. Most mi a francnak örüljek?

    Amúgy részletesen a személyes szubjektív véleményem az uj albumról:
    Pussy - jó szám, stílus, szöveg, zene, ilyet vártam
    Rammlied - baromira untat, végig sem birom hallgatni, szöveg is, stilus is...
    Ich tu dir weh - egy fokkal talán jobb
    Waidmanns Heil - egész jó, csak nekem kicsit sok benne az ordítozás
    Haifisch - na ez rendben van
    B* - ebből 5mp elég, mi szarért kell ordítani végig
    Frühling.... - no komment
    Wiener Blut - na ez egész jó, csak a végén megint nem bírom hogy ordít
    LIAD - egész jó
    Mehr - ez is egész jó, a csörömpölést kihagyhatták volna belőle a refrén mögött
    Roter Sand - Tillnek nem kéne így nyávognia

    Na kb ennyi. A többi albumban szinte az összes számot elsőre érdeklődve végighallgattam, mert magával vitt az egész, és kiváncsi voltam a végére, itt több mint a felét nem bírtam végighallgatni, csak erőltetve.

    Egyébként örülök, hogy neked, meg még sokaknak tetszik, én teljesen mást vártam most tőlük.
  • Till27
    #385
    Szerintem meg te vagy szánalmas az ostoba nyafogásoddal 1-ütt, az új albummal meg semmi baj nincs, maximum veled, de nagyon...
    Ha annyira nagyokos vagy áruld el nekem mitől és miben olyan qva szar az új album pl a Reise Reise-hez vagy Rosenrot-hoz képest:):)??
    Szart sem tudhatsz te a zenekarról,így meg helyedben nem fitymálodnák, hanem őrülnék annak amit kiadtak:), amikor te elkezdted halgatni b+, én már javába toltam 6 éve, úgy hogy tudom mi a dörgés, le vagy maradva nem kicsit, nagyon:):)
  • Falconer
    #384
    Mondd már meg, hogy mit ismerek meg mit nem, meg magyarázd meg, hogy nekem igazából tetszik ez az új album, csak még nem tudok róla :D Lol...

    Figy, Mutter óta hallgatok Rammstein, az összes számuk megvan, az összeset meghallgattam már kismilliószor. Szerintem ez az új album, figyelembe véve az ÖSSZES eddigit, szánalmasan szar.... Egy két szám van ami tetszik rajta, de ennyi.
  • foxpal
    #383
    Mázlista :D