5225
star-wars-banner.jpg
  • corleone
    #105

    A II. ep.-ról egy kis kritika. Érdemes elolvasni!!!

  • MuERTe
    #106
    "Mindezeket figyelembevéve a Lucasfilm ezúttal egy napra - május 16-ra - időzítette a világpremier (pontosabban a legtöbb országban tartott bemutató) időpontját, A Klónok támadását ekkor mutatják be az Egyesült Államokban - és Magyarországon is."

    Valami hasonló volt a terv a LOTR esetében is, oszt mégse :) Majd megnézzük augusztusban :DDD
  • Coine
    #107
    Láttam a bemutatóját.......HÁÁÁÁÁÁT........
  • Csatti
    #108
    :) kivancsi vagyok, vajon megint hamarabb lesz kalozmasolatom, mint hogy alkalmam legyen megnezni a moziban. Lucasnak egyebekne tnem kene aggodnia a kalozmasolatok miatt, minden SW-s meg akarja majd ugyis nezni moziban is
  • RelakS
    #109
    WÁÁÁ, mit találtam a HardWired-en!:

    Anakin Skywalker a 3. részből:


    Persze az ottani fórumon is megindult az agymenés, hogy mijezanézés, meg hasonló, de ettől lefeküdtem:
    Stephanos ezt írta:
    Én inkább olyan "Mijafa..t motyogsz te zöld törpe?! Majd jól odamegyek, és megkorrepetállak a sötét erőből! Lereszelem a fejed egy körömreszelővel, ha továbbdumálsz ilyen monoton repedtfazék hangon!..." nézés, ami csakis a kezdetben Jedi, majd Sith lovagok sajátja, mert senki, de senki nem tud így nézni rajtuk kívül :)
  • RelakS
    #112
    És ezt miért ide írtad, te nagyon értelmes?
  • HuAn82
    #114
    Én megvárnám a 3. részt és akkor mondanék véleményt.
    RelakS-nak igaza van! Minek ide írtad ezt?!
  • RelakS
    #115
    " nem kevésbé értelmes " :DDD

    Más: jövő októberben lehet, hogy a 4-6 rész kijön 4dvd-s változatként

    idézet a dvdcenter.hu-ról:
    "A 2004. októberi megjelenés egyébként ésszerű időpontnak tűnik, hiszen a klasszikus trilógia DVD-s robbanása kellőképpen felborzolhatja a kedélyeket az új trilógia befejező része, az Episode III 2005. májusi premierjére.

    Hogy a fenti információk mennyire helytállóak, csak hosszú hónapok múlva fog kiderülni, a Lucasfilm pedig - szokásához híven - semmit sem óhajt kezdeni a rajongók nyaggató leveleivel. Az viszont bizonyos, hogy az eredeti trilógia felújított változata kerül majd a korongokra, bármikor is jelenjenek meg azok. Lucas számára ugyanis az eredeti filmek már nem léteznek, mivel a special editionöket tartja végleges változatoknak, így mindenki lesz szíves azokat szeretni."
  • HuAn82
    #116
    Csak azért,mert SW-ről egy szó nincs a #110-ben.
  • RelakS
    #117
    Foxkoma, szerintem rakjad be ide a véleményedet, itt majd ki fogják mások vesézni :DD
  • HuAn82
    #118
    STAR WARS
  • Kandurex
    #119
    Én beraktam oda...egyetértek vele..
  • Cat #120
    A Csillagok háborújá-t, a Birodalom visszavág-ot, valamint A Jedi visszatér-t tartalmazó készlet 4 DVD-lemezes díszdobozban kerül majd az amerikai boltok polcaira szeptember 21-én. A filmek néhány nappal később kerülnek a nemzetközi filmpiacra.

    Jim Ward, a Lucasarts marketingigazgatója a The Hollywood Reporter című lapnak elmondta, a negyedik lemezen minden valószínűség szerint egy újonnan készített dokumentumfilm kap majd helyet, amely további kulisszatitkokat mutat majd be a Star Wars-birodalomról. Az alkotásban eddig sehol nem látott felvételeket ígérnek az eredeti trilógia készítéséről.

    "Jelenleg restauráljuk és digitálisan feljavítjuk az eredeti három filmet a DVD-megjelenésre, továbbá az ideális marketingstratégia kidolgozásán fáradozunk" - tette hozzá Ward. "De, azt hiszem, nyugodt lehetek, hiszen alighanem hatalmas sajtóvisszhangja lesz majd, ha a piacra kerül a díszdoboz."

    A Lucasfilm és a 20th Century Fox azért választotta az őszi időpontot, hogy a lehető legtöbb profitot generálják majd a karácsony előtti ajándékvásárlási láz során. Remélik, hogy a DVD megjelenés kedvező hatással lesz majd a 2005. május 25-én a mozikba kerülő, egyelőre cím nélküli harmadik epizód reklámhadjáratára és jegyeladásaira is.
  • Loál János #121
    Igazán tehetnék 10 nappal előbbre!
  • Punker
    #122
    és ezeken a lemezeken se lesz szinkron...
  • Bucser
    #123
    2 évvel ezelőtt azt mondta George Lucas, hogy amíg ő él nem lesz Star Wars, The Empire Strikes BAck, és The return of The jedi DVD....

    Ennyit Lukács szavahihetőségérőlk és szerintem ez az új Triológia erősen lehúzza a régit is... Rókabőr...
  • Punker
    #124
    szerintem nem baj hogy megjelenik DVD-n ugyanis sajna a gyári VHS-k minősége csapnivaló a 10. megnézés után már érezhető a minőségromlás :(((
  • PREMIERE1
    #125
    Lukács? :)

    Te kis Rákosi Jenő! (Verne Gyula :)
  • Augustus Gigo
    #126
    Mi van ha szegényke haldoklik?
  • Punker
    #127
    aszem most hétvégén lesz Az új remény
  • Punker
    #128
    20:25-kor Star Wars Ep. IV. remélhetőleg reklám nélkül....
  • a.carkey
    #129
    Nem a Schindler listája ez! :)
    Amúgy borzasztó DV szinrkonja! :)


  • Kandurex
    #130
    reklám megy :p
  • RelakSfromhome
    #131
    -Nem ezek azok a droidok, amit keresnek!
    -Nem ezek azok a droidok, amit keresünk!

    Erről eszembe jut Farkasházi egy története, hogy valami kölyköknek meg volt tiltva a fagyi, és mikor hazamentek, így kezdték: -Nem ettünk fagyit! Persze hogy ettek, ebből azonnal világos volt :)
  • RelakSfromhome
    #132
    Milyen furcsa itt még Hair is on Ford :)
  • Gandibá
    #133
    Ez a felújjított verzió jó lenne, ha mindegyiknek a régi szinkronja lenne. Pl. Darth Vader és Leia szörnyű lett.
  • Punker
    #134
    na ja az új szinkron nagyon gagyi :( de a DVD-n valszeg nem lesz szinkron legalábbis I.-II. epizódhoz nem volt.
    ezek a mocskok raktak bele reklámot? ennyire nem lehetnek hülyék.....
  • Gandibá
    #135
    RTL klubtól mit vártál? :P
  • wizy
    #136
    én már láttam többször is ezzel a szinkronnal, és már megszoktam.... sőt, ha belegondolok, akkor csak ezzel a szinkronnal láttam :-)))
  • Gandibá
    #137
    Nekem videokazin van meg a legelső digitálisan felújjított (mármint THX-re gondolok) verzió, ott jó volt a szinkron, de ez a mostani bővített (mert valamelyest bővített volt) elég gázos lett.
  • Punker
    #138
    nekem is a bővített van VHS-n.
  • RangeR
    #139
    meg akartam majd venni DVD-n ősszel a régi trilógiát, de megnéztem tegnap az első részt a tévében. Sajnos beláttam: ez akkor jó volt, kb.300x láttam részenként több mint 2 évtizeden keresztül, folyamatosan. És pont mostanra elég lett belőle. Nem tudnám mégegyszer megnézni. Megkopott a fénye az idővel. Csak egy full felújított változat jöhetne bekem, vagy még az is kevés lenne, inkább egy újra elkészített verzió kéne...
  • Punker
    #140
    hüle vagy?
  • magus
    #141
    vhogy nekem is hasonlo erzesem volt tegnap. Nemtom, az elso resz, oo tul rovid, vagy nemtom.
  • magus
    #142
    a fo baj amugy az hogy kb 8szor lattam mindegyik reszt...
  • Bucser
    #143
    Én azon röhögök nagyokat, hogy ki van írva minden újságba, hogy special edition-t adják le erre az ajánlóban meg a régit reklámozzák:))))))

    RTL KLUB SUXXXXXXXXXXXXXXXXX
  • Bucser
    #144
    Hála égnek nekem eredeti sznkronnal van a spec edition VHS-en. (angolul tehát). A Szinkronos pedig megvan DVD-n. 3 rész együtt Háillag machinált cucc. a Furcsa az volt, hogy jobb a minősége mint a vhs-nek és a dvd-től elmarad olyan 2/3-ad arányban. Nem tudom, honnan lett szerezve. egyébként full kalóz, de így jóvolt:)))
  • Punker
    #145
    lassan kezdődik az eddig elkészült legjobb Star Wars epizód!!!
  • Dzsini
    #146
    réges rég, egy messzi messzi galaxisban
  • Augustus Gigo
    #147
    nézem