A robotporszívókat és okostelefonokat gyártó kínai vállalatok egymás után lépnek be az elektromosautó-piacra
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Hát, amilyen trágyalé szintre lezüllött az autógyártás (is a minden más mellett - éljen a vadkapitalizmus, ami valójában senkinek sem jó...), nem is csodálom, hogy egyre többekben merül föl, hogy ezt a szintet bármikor hozni tudják..., és igazuk is van, sajnos.
Pláne úgy, hogy náluk nem ideológiai alapon nyúlnak az energiához és a kacsolódó elemekhez. 😉
Pláne úgy, hogy náluk nem ideológiai alapon nyúlnak az energiához és a kacsolódó elemekhez. 😉
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)