Kanada akár tíz új atomreaktort építene 2040-ig
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Vajon mikor kezdenek el komolyan foglalkozni a rádióaktivitással?
Mikor már volt pár nagy baleset, amit nem tudtak eltusolni?
Vagy amikor már nem tudják hova tenni a hulladékot?
Először azt kellene megoldani, hogy a fűtőrudakat addig tudják használni, amíg eléggé el nem veszti a sugárzását, hogy a környezetre ne legyen káros.
Aztán lehetne építgetni az erőműveket.
Jönnek itt a felmelegedéssel, közben az "elhasznált" rudakat hatalmas víztartályokban hűtik évekig. Vagyis folyamatosan fűtik a környezetet.
De a nagyon beharangozott ai-t sem erre használják, pedig ígérték. Ahhoz képest csak az áramot zabálja és semmilyen haszonnal nincs az emberiségre nézve.
Mikor már volt pár nagy baleset, amit nem tudtak eltusolni?
Vagy amikor már nem tudják hova tenni a hulladékot?
Először azt kellene megoldani, hogy a fűtőrudakat addig tudják használni, amíg eléggé el nem veszti a sugárzását, hogy a környezetre ne legyen káros.
Aztán lehetne építgetni az erőműveket.
Jönnek itt a felmelegedéssel, közben az "elhasznált" rudakat hatalmas víztartályokban hűtik évekig. Vagyis folyamatosan fűtik a környezetet.
De a nagyon beharangozott ai-t sem erre használják, pedig ígérték. Ahhoz képest csak az áramot zabálja és semmilyen haszonnal nincs az emberiségre nézve.
Warning! Cargo bay open, shields are down!