Távozik posztjáról az EU technológiai mumusa, Margrethe Vestager
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Én abban hiszek, hogy ha van választásom, akkor jobban járok, mintha nincsen. A hozzád hasonlók meg a Vestgater félék azon dolgoznak, hogy ne legyen választásom és mindent felülről mondjanak meg. Ez a valóságban oda vezet, hogy Európa 20 éve recesszióban van. De tapsikolj csak hozzá hogy egyre szegényebb vagy. Ilyen az igazi jó rabszolga.
#6
Nincs indoka. Max annyi, hogy minden ami nem úgy történik, ahogy ő szeretné, az komcsi, vagy náci, vagy bármi 'rossz' és 'gonosz'. És ő úgy gondolja, hogy a cégeket nem szabad korlátozni semmilyen módon. Nyugodtan lehet monopóliuma, nyugodtan túlárazhat mindent, nyugodtan eladhat szart is (ami másnap tönkremegy), semmilyen módon nem szabad 'bántani', akadályozni őket.
Vagyis ha az #1-re reagálnék, akkor azt mondanám, hogy őt kellene inkább bolondok házába zárni életfogytig. De inkább nem teszem.
Vagyis ha az #1-re reagálnék, akkor azt mondanám, hogy őt kellene inkább bolondok házába zárni életfogytig. De inkább nem teszem.
Az EU vezetés nem akar versenyt. Az EU hivatalnokok egyik fele az amcsi politikai és gazdasági elit zsebében van, a másik fele meg ámokfutó inkompetens gyagyás, tele fasisztoid hajlamokkal. A Vestgater félék ellened dolgoznak, nem pedig érted.
Utoljára szerkesztette: CommieSlayer, 2024.12.02. 14:56:30
Utoljára szerkesztette: CommieSlayer, 2024.12.02. 14:56:30
Ja, persze. Én a gyök2 user csinált valamit egy szöveg / IP-val, akkor jól megkúrják, de a big tech nagy nyelvi modelljei ingyé lerabolhattak mindent.
Érdekes "versenyzés" ez így...
Érdekes "versenyzés" ez így...
Te eddig barlangban éltél? Szarban van az EU-s ipar és főleg a tech szektor, főleg az ilyen fasiszta Vestager-ek miatt.
Indoklás is kéne, mert úgy ez csak veretes baromság beböfögése. Semmi más.
Ez is mehetne a börtönbe 30 évre, amennyi kárt csinált.