3
  • Sequoyah
    #3
    Alacsony eladasi szamok mellett is van ertelme, ha eleg olcson meg tudjak csinalni. Ez a frissites pedig pont igy nez ki...
    Valtozatlan forma mellett beleraktak azokat a chipeket, amiket a tobbi termekhez ugyis legyartanak. A vazhoz nem nyultak, szoval az a gyartosor mar letezik. Szoval gyakorlatilag semmi ujat nem kell fejleszteniuk hozza, igy minimalis koltseggel piacon tudjak tartani.

    Az iPhone minit is piacon tudnak tartani hasonlo elven, bar ott gondolom a pici meret mar kell kolteni a tervezesre.
  • CrazyAchmed
    #2
    A kicsi telefon bukó volt tudomásom szerint. Lehet, hogy bizonyos számú felhasználó (mint pl ezek alapján Te is) használna ilyet, de végül nem robbantott piacot mégsem. Fura, mert úgy alapból én is értem, hogy mik lennének az előnyei, de nekem akkor se kéne.
  • proger82
    #1
    Nem igazán értem mi szükség van erre, vannak már tepsi telefonok amik majdnem ekkora, lehetne már ismét egy lehetne már ismét egy öt inch körüli 5'' körüli kijelzővel ellátott telefon, kávé nélkül. És 1 mm-es legyen nagyobb minta mini sorozat, esetleg kisebb.. Annyi tepsi van már a piacon, legalább egy modell legyen, ami nem fél tégla