4
  • FICEK9
    #4
    Hagyd rá. Sok ilyen felszínes ember van, aki csak darálja a filmeket/zenéket de annyira érdektelenül, hogy a fele se marad meg neki, mert csak az "új" élmény szerzése teszi boldoggá, nem a tartalom.
    Nálam még most is előfordul hogy egy-egy rejtett utalás/poén csak sokadik megnézésre jön át. Na az is tud "üt"-ni pedig!
    Sajnos viszont az ilyenekre dolgozik, az ilyenekből él hállivúd legalja és ezért készítenek el sok sz*rt is.
  • Supra-III
    #3
    És akkor mindenki primitív, aki egy zenét többször is meghallgat? Pufuj, undorító, van album amit már vagy 50x hallottam. Gondolkozzunk már egy kicsit...

    Szerintem ami jó, azt miért ne lehetne többször megnézni? Nézzek Izaurát meg ilyeneket, csak azért mert a többit már láttam?

  • manson222
    #2
    Inkább legyen rossz a film, mintsem megnézzek egy filmet többször. Egyrészt időpazarlás, másodjára (sokadjára) úgysem üt már akkorát, mint először.
  • csicso82
    #1
    Szomorú, hogy ennyire biztonsági játékosok az emberek. Persze ezt magamon is érzem, van, hogy egy új film helyett inkább megnézem pl. a Vissza a jövőbe valamelyik részét.