13
  • Bruce_Willis
    #13
    Az biztos hogy annyi dologba lehetne belekötni ennek a reklámnak a kapcsán.
    Érdekes, az nem jutott senkinek az eszébe, hogy megdicsérje az apple-t mert bezúzta a festékszórókat.
    Persze a művészetet el kel ismerni, de amit a procreate-el készítenek, az is igényel némi kreativitást.
    Szóval talál ebben mindenki valamit, ami szerinte pusztulásba viszi a bolygót. A samsung meglovagolta. Egészségére!
  • Bruce_Willis
    #12
    Biztos vannak egy páran akik nem akarnak beruházni még egy készülékre.
    Rosszul teszik. Én maradok a könyvnél.
    De lehet hogy napló volt a prés alatt. Na azt viszont megéri leváltani iPadre. Brutál jó Note applikációkat készítenek a fejlesztők.
  • M2 #11
    Ki az a tájékozatlan elvetemült, aki tableten olvas e-könyvet? Mikor ott van a milliónyi e-papír alapú reader!?
  • M2 #10
    Marketing. A szó amit keresel. Ott a kiváltott reakció a lényeg. Nincs szó sértődésről meg amiket belelátsz.
  • Bruce_Willis
    #9
    Én sem vagyok művész csak művészlélek, mivel alkotó munkát végzek és szeretem a művészetet.
    Így lehet gitározni tableten: link
    Jobbat nem találtam, de akárhogy nézem, soha nem lesz belőle ez: link 2
    Nem kell aggódni.
    Tény, hogy sok eszközt kiválthat egy tablet, de az azzal létrehozott végeredmény az még mindig egy géppel készített alkotás lesz.
    Soha nem lesz annyira népszerű egy Procreate rajz mint egy Leonardo festmény. Ha mégis, arról inkább tehet az internet világa, mint maga az eszköz. De az alkotás mégsem érhet fel hozzá, és a művészt sem fogja mindenki művésznek nevezni.
    Én például imádom a könyveket. Szeretem fogni a kezemben, érezni az illatát vagy ránézni a könyvespolcomra. Meg sem fordult még a fejemben hogy e-könyvért pénzt adjak. Egyrészt, nem éri meg, mert átlag csak egy ezrest spórolsz, és az iPad amúgy is szemrontó.
    És ha a könyveknél maradunk, maguk az írók és a kiadók is tehetnek az e-könyv elterjedéséről. Ők pedig széttárják a kezüket ha kérdőre vonod őket, mert csak a piaci igényeknek akarnak megfelelni.


    Utoljára szerkesztette: Bruce_Willis, 2024.05.17. 18:01:14
  • bajint
    #8
    Mint gitározó embert zavart amikor a gitár és a többi hangszer tört össze,lehet hogy sok szart össze lehet préselni egy tabletbe, de ami idő van egy hangszer elsajátításában ,az a valami szerintem. Bár nem vagyok művész de szerintem beléjük rúgott.
    Nekem az jött le hogy egy tablettel minden megoldható, minek a kreativitás mikor ott a MI.
  • tom_pika
    #7
    "a fogadó félben kiváltott reakció a lényeg"

    Szép új világunkban mindenki azt keresi, min lehet megsértődni, mi az, amibe akárcsak szemernyire is bele lehet magyarázni, hogy sérti az ÉN érzéseimet.
    Csodálom, hogy nincsenek még erre szakosodott ügyvédek, akik "engem ez sért" alapon képesek belekötni mindenbe, és kártérítési pénzeket kiperelni. De ami késuk, az nem múlik, jöhet még ez is.
  • tom_pika
    #6
    Szerinted rosszul csinálták meg. Szerintem meg nem. Nekem tetszett a reklám. Ha te ezt idióta apple fan-nak hívod, ám legyen, bár egy apple készülékem sincs. Dehát te csak így látod a világot.
  • M2 #5
    Ha előbb írod, hogy szellemileg kihívásokkal küszködsz, akkor nem sértjük meg a tablet barátodat!
  • Bruce_Willis
    #4
    Nyugodt vagyok.
    Ha értenétek, akkor nem magyaráznátok bele olyan dolgokat, amelyről egy tablet nem tehet.
    Utoljára szerkesztette: Bruce_Willis, 2024.05.17. 13:49:34
  • M2 #3
    Nyugodj meg, az Apple "mondanivalója" soha nem annyira bonyolult, hogy ne értené meg mindenki.

    De ez egy rosszul időzített, szar reklám volt. Épp milliók vesztik el a munkájukat, és kerülnek be az a bizonyos prés alá. Itt a fogadó félben kiváltott reakció a lényeg (mint minden marketing anyagnál), és az rohadtul félre ment.
  • opinion #2
    Mindenki érti az apple mondanivalóját, ahogy azt is, hogy ezt rosszul csinálták meg. Csak az idióta apple fanok nem értik :DD
  • Bruce_Willis
    #1
    Micsoda kreativitás!
    Biztosan nagyon fog "fájni" az apple-nek. :DD

    Sok megkeseredett idióta, még világgá is kürtöli hogy nem értette az apple mondanivalóját.
    Bravó!