9
  • Vanek úr
    #9
    Azért felhívnám a figyelmet arra, amit a cikk végében is említettek, hogy a Vilnius és Lublin közötti 'portál' még most is normálisan működik (sőt, tervezik kibővíteni is: https://en.wikipedia.org/wiki/Vilnius%E2%80%93Lublin_Portal). Valószínű, ezért is gondolták azt, hogy bevonnak más országokat is. Úgy tűnik, vannak olyan országok, amelyek nem értek meg erre a lehetőségre.
  • FICEK9
    #8
    :( Kár érte. Lehet én vagyok túl naív, de én egy másik cikk alapján egyből értettem mit akar ez a dolog képviselni és pozitív dolognak éreztem, tetszett. Nekem eszembe se jutna ilyesmiket csinálni. Persze míg a cikk az Íreket fikázza főként, azért ne feledkezzünk el a túlreagálós usa-iakról se, akik egy mellbimbó miatt is képesek eltúlzott patáliát csapni és gondolom azért onnan is jöhettek hasonló "kúltúrált" üzenetek.
    Ez az emberiség skizofrén elméjét jól demonstrálja, hogy lehet egy jó dolgot így elk*rni. Lehet mégis jó lenne egy világégés, mert már nagyon megértünk a kihalásra :(
    Azért kíváncsi lennék hogy milyen arányban voltak a normális és az aberrált használói a "kapunak".
  • Supra-III
    #7
    Pont az ilyen féleszű idióták miatt fulladt botrányba ez az amúgy érdekes ötlet.
  • Supra-III
    #6
    Komolyan, mint amikor leteszel egy tükröt mondjuk a csirkéknek, nem értik, nem tudnak vele mit kezdeni, és hülyeségeket csinálnak.
    Sajnos az átlagember értelmi képessége pont ennyi.
  • Kobaljov
    #5
    Kb 16 éve már volt egy hasonló művészeti projekt London és New York között az Telectroscope
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #4
    > Pedig fogadni mernék, hogy nincsenek sokkal többen, mint a net előtti korszakban

    Én fogadni mernék, hogy bizony többen vannak.
  • RJoco
    #3
    Nem is értem, hogy mit vártak.
    Idióták mindig is voltak, vannak és lesznek. Mindenhol.
    Az internet csak közelebb hozza őket a normálisan élni próbáló emberekhez. Ezért tűnik úgy, hogy sokan lennének. Pedig fogadni mernék, hogy nincsenek sokkal többen, mint a net előtti korszakban voltak. Csak eddig nem tudtunk ennyiről.
  • Frekvency
    #2
    az emberiségnek annyi, nem sok évtizedet jósolok...
  • M2 #1
    WC-be kellene ilyen, hogy ne legyen unalmas a szarás!