6
  • t_robert
    #6
    Láttam a filmet úgy egy hónapja. De ha agyon ütnek se igen emlékszem, hogy lényegében miről szólt. Azt hiszem ezt lehet nem maradandó alkotásnak tekinteni. Szerintem már a mozi kijáratánál elfelejtettem....
  • takysoft
    #5
    No, megnéztem a filmet.

    A Warner döntött. Egy jó forgatókönyv helyett megint arra esett a választás, hogy megnyerjenek megunkak egy etnikumot. És a diverzitás jegyében most épp a Mexikóiakat célozták be. Amivel semmi gond nem lenne, ha nem erről szólna a film.

    Mert sajnos a szuperhős-stuff az nem nagyon van benne. Jaime iterációja már a comic-ban is 2006-os, szóval ez indokolja valamelyest a polkorrekt diverz beleerőltetést.

    De valahogy akkor sem érdekel már a "spanyolok marha szegény de marha nagy családban marha boldogak". Megvolt az Encanto-ban, megvolt a Coco-ban, és köszönöm, nem kell már. Unalmas sztereotípia.

    A story meg buta. A karakterek életidegenek. Érdekesség, hogy pont a picsogó főhős az egyetlen, aki úgy viselkedik, ahogy elvárt.

    A család összes többi "menő" tagja messze alulreagálja az egész dolgot.
    A terminator-nagymama felbukkanásánál meg konkrétan fogtam a fejem a fájdalomtól.
    De a "amihez nyúlok ahhoz értek" tech nagybácsi is teljesen életidegen.

    Ennek a filmnek a célközönsége a 8-10 éves korosztály lehet, mert mindenki mást hülyének néz.

    Szokásos jelleggel próbál ráerőltetni egy háttérstoryt egy gonosztevőre, de teljesen eredménytelen, mert a tag etőtl még végig 2 bites marad, és a "pálfordulása" a végén teljesen karakteridegen.

    Kellemes 2 órás szórakozás, de ez nem egy jó film.
    Ennél többet kell letenni a DC-nek, ha vissza akarja szerezni a kegyeinket.... amit nem lesz könnyű, mert Snyder mindenkit elveszített kb.
  • Kelta
    #4
    Borzalmas vacak film..egyszerüen agyfrászt kapsz a nyivákoló hisztizó főhőstől..ezt a rinyagépet..azt hittem Lebőf-nél nem lesz rosszabb a Transformers óta, de lett.
    Komolyan már ellene drukkoltam..
    a film egy gyenge Venom másolat szerü, de rém unalmas és kiszámítható..tele fárasztó hisztikézéssel..
  • takysoft
    #3
    Szerintem egyáltalán nem érdeklik kevésbé az embereket a szuperhősfilmek. Engem például nem.

    Egyszerűen csak a rossz filmeket nem szeretjük.
    Nem szeretjük, ha ötletek helyett azért készül csak el egy film, mert fejni akarták a tehenet (Black Adam)
    Vagy még ha volt is valami relative emészthető ötlet, elveszik a Woke faszságok tömkelegében (She-Hulk)
    Pont mint a Hónemfehérke és a hét nemtörpe.
    Egy idő után nem tolerálja a világ többi része Kaliforniának ezeket az idiótaságait.

    A DC meg akkor lesz sikeres, ha előbb letesz az asztalra néhány sikertelen, de jó filmet. Mert vissza kell szereznie a bizalmat, amit Snyder tönkretett.

    A DC utolsó valóban király szuperhősfilmjei a Nolan-féle Batman filmek voltak. (meg ugye a Joker, de az limitáltan szuperhőstémás)

    Amúgy ezzel sajnos a Marvel is hasonlóképp van. Ott is romlik a minőség.

    Nem az embereket érdeklik kevésbé a szuperhősfilmek. Csak a Galaxis Őrzői 3 valóban jó film.
    Az Örökkévalók meg egy hulladék.
  • Palinko
    #2
    Szerintem a film is, vagyis nekem ugyanaz az átlag látványos de nem túl nagy valami volt mint az összes többi szuperhős film, ebből csak a batmen-el meg a watchmen-el tudtak néha néha kilépni, de meglepően olvastam hogy bármiféle minőség esésről írnak a cikkben miközben eddig sem a minőségéről volt híres a műfaj.
  • Ender Wiggin #1
    A filmet még nem láttam, de a zenéje baromi jó...