5
  • Macropus Rufus
    #5
    Lazán kapcsolódik Nothing Phone bemutató (Anonimic)
    https://www.youtube.com/watch?v=FScEjKxigwA&ab_channel=AnonimInc.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #4
    "Sajnos a kamera a kínos ügy. Az SoC-t meg lehet venni. Az Android ingyenes, a GMS-t ki lehet fizetni.
    De a kamera az AI, és finomhangolás. És ebben az Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei/Honor élen járnak. Mert erre nagyon sokat kell költeni."

    A hozzászólásod miatt utánanéztem, hogy mit is tud ez a Nothing kamera. Szerintem meglepően jól teljesít, sokkal jobban, mint akármilyen Oneplus telefon. Szerintem legtöbb embernek elég is ez a teljesítmény, ha véletlen nem, akkor sideload-olni erre is lehet Google kamerát, de olyan nagy szükség erre nincsen.

  • wraithLord
    #3
    Hát meg alternatívája eddig is volt az Apple-nek. Minden, ami nem Apple.
  • takysoft
    #2
    Szóval Apple-nek akarnak alternatíva lenni, de amivel be akarják vonzani az embereket az az olcsó árfekvés.
    Így nehéz lesz :D

    Pillanatnyilag van egy fülhallgatójuk egy telefonjuk, meg terveik.

    Fülhallgatóval nem lehet hírnevet szerezni.
    Telefonnal lehet, de nem úgy, hogy vacak a kamerája.

    Sajnos a kamera a kínos ügy. Az SoC-t meg lehet venni. Az Android ingyenes, a GMS-t ki lehet fizetni.
    De a kamera az AI, és finomhangolás. És ebben az Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei/Honor élen járnak. Mert erre nagyon sokat kell költeni.

    Még ha meg is veszed a 1" szenzort, azzal önmagában nem vagy versenyképes. Esetleg, ha hozzálicenceled a Google kameraszoftverét is....

    De a Nothing nem ezt teszi. Hanem világít a telefon hátulján pár ledcsík.
    Ami amúgy aranyos. Ad a telefonnak egy identitást.

    Csak mindenki tokban használja a telefonját, és így ehhez nehezebb tokot gyártani :(

    Mindemellett erre értette a tag, hogy Apple alternatíva. Hogy minden termékük jól néz ki. Vagy legalább is valahogy felismerhetően.

    De azért valahol mégiscsak olcsóbb telefon olyanoknak, akik nem igényelnek erős hardvert...

    Senki se fogja ezért otthagyni az Apple ökoszisztémát.
  • NEOreg3
    #1
    Narrátor: "De nem lesz."