4
  • Ellaberin
    #4
    Nem vetted az iróniát. Pont azt mondom én is, hogy láthatóan megyünk vissza a szocializmusba: Egy párt, amelyik azt csinál, mond, stb. amit akar. Az állami pénzeken tömi tele - pl. a lölön, gellérten keresztül - a saját zsebét a csuti. Ugyanakkor zsebre tette már a médiát, a közműszolgáltatások jelentős részét és most a telekommunikációt. Utóbbival akár le is zárhatja az internet neki nem tetsző részeit. Vármegyék, főispánok megvannak, már csak a korona hiányzik a kalács feje búbjáról.
    Ez a stratégia, ilyen egyszerű.
  • Mentol
    #3
    Lehet hogy nem fogalmaztam egyértelműen. Hát persze, hogy nem ők fizetik ezeket a bevásárlásokat - a díjak emelése fedezi részben. De kell ez nekünk? Én nem látom a stratégiát egyelőre (talán azonk kívül, hogy minden egy kézben legyen, így azt mondhat amit akar).
  • Ellaberin
    #2
    Ugye milyen jó, hogy nem külföldi nagytőkés nyúzza a magyart, hanem a magyar adózók pénzén kistafirungolt magyar nagytökös? Mennyivel tisztább, lágyabb érzés, hogy mindent is a csuti birtokol.
  • Mentol
    #1
    Nyúzzák a magyarokat...
    Nemrég a Digi lett a Lölöé (4ig), most a Yettel - mindkét esetben azonnal árat emeltek.