4
  • Sequoyah
    #4
    Az biztos, bar meg igy se voltak idealisak a korulmenyek.

    Cocoa Beach as egyik legjobb ingyenes nezohely, de a Cape Canaveralbol nezni sokkal kozelebb lett volna. Eredetileg ugy vettuk eloszor a jegyet, hogy megnezzuk a muzeumot (ami onmagaban feledhetetlen elmeny, talan meg jobb is), es az aznapra eso kilovest is. Hat abban az evben nem jott ossze.
    Masik hogy ejszakai kiloves volt. Ez egyreszt elony a szep fenyek miatt. De hatrany is, mert magabol a raketabol semmit nem latsz, csak a tuzgombot:)
  • quatlander
    #3
    Szerencsés vagy :) Biztos feledhetetlen élmény volt.
  • Sequoyah
    #2
    Ez mar csak egy ilyen biznisz. Lehetseges okok hosszu sora van hogy miert halaszthatjak el. Es ennek kovetkezteben igen gyakoriak a halasztasok meg rutinkilovesek eseten is.
    Parszor jartam Floridaban a Cape Canaveral kornyeken, es persze minden alkalommal probaltam megnezni egy kilovest (rutin Space X inditas), es minden alkalommal halasztas volt. Aztan vegul epp azert sikerult megnezni, mert bar a legutobbi 1 hetes tartozkodasunk alatt nem lett volna semmi, a korabbit pont akkora halasztottak:)
  • quatlander
    #1
    "A tervek szerint szeptember 23-án, esetleg 27-én jöhet fel az újabb próba, a Hold ugyanis ezen napokon tartózkodik majd a számunkra ideális pozícióban."

    Azt nem mondták, melyik évben.

    De remélem most már tényleg összejön.
    Utoljára szerkesztette: quatlander, 2022.09.13. 09:24:55