5
  • quatlander
    #5
    Az AC II kilehetne hozni új grafikával meg kibővített történettel, világgal.
    Utoljára szerkesztette: quatlander, 2022.10.06. 11:03:09
  • Ender Wiggin #4
    Ez mind szép, de az Originstől kezdve ez már nem AC (és a pofátlan lehúzásról is szól, ugye a mikrotranzakciók...)
    Ami igazi siker lenne, az a régi részek felfrissített verziója, az ME Legendary Edition mintájára.
    Én inkább a játékosok pontjait gyűjtöttem ki a Metáról, nem a kritikusokét és csak a PC verziókat, mert a pontok platformfüggők. És kihagytál pár részt, csak szólok... :-D
    Első szám a játékosok értékelése, a második az eladási szám becslés:
    AC1: 7.4 - 8 millió
    AC II: 7.5 - 9 millió
    AC Brotherhood: 8.2 - 7.2 millió
    AC Revelations: 7.6 - 7 millió
    AC III: 6.4 - 12 millió
    AC 4: 8.1 - 15 millió
    AC Rogue: 7.2 - 2 millió
    AC Unity: 5.9 - 10 millió
    AC Syndicate: 7.2 - 5.5 millió
    AC Origins: 6.9 - 10 millió
    AC Odyssey: 6.3 - 10 millió
    AC Valhalla: 7.5 - 7 millió

    Az eladási számok forrástól függenek én egy youtube-er gyűjtését vettem alapul.

    A tradicionális AC-k átlagpontja: 7.2
    Az RPG-k átlagpontja: 6.9
    Utoljára szerkesztette: Ender Wiggin, 2022.09.23. 20:23:57
  • takysoft
    #3
    "a nem túl kedvelt modern kori részek"

    Az Origins hatalmas siker lett.
    Az Odyssey (mert így írjuk a nevét, kedves cikkíró), talán még nagyobb siker lett.

    Metacritic pontok.
    AC1 DC: 79, AC2: 86 , AC3: 80, AC4: 84, Rogue: 74, Unity: 70, Syndicate: 74
    Reboot:
    Origins: 84, Odyssey: 86, Valhalla: 82

    Nem, nem érdekel, hogy egyetértesz-e a pontszámokkal, az eladási adatok egyetértenek.
    A régi sorozat kifulladt. A Reboot iszonyú jót tett neki. Az emberke imádják. Többek közt én is.
    Igaz a Valhallát nem ismerem, mert csak Steamen veszek játékokat. Ha megjelenik ott, majd játszom vele. Ha nem, nem.
  • Ender Wiggin #2
    Amióta RPG, azóta már nem AC, csak nevében... És a tök jó jelenbeli sztorit az AC III óta elhagyagolták, elbaszták. A Valhalla meg már pofátlan grind volt, hogy minél több játékidőt kihozzanak az amúgy szar játékból...
  • hawkie22
    #1
    Mirage és Codename Red mindenképp várós nálam, (addig talán a Valhallának is a végére érek...), a Hexe-el egyelöre nem tudok mit kezdeni, horrorként elképzelni az AC világát, hát nem tudom.