6
  • Fefy
    #6
    Semmi gond, majd felküldjük Bruce Willis-t és szétrobbantja az űrkavicsot, ha rossz pályán lenne...
  • quatlander
    #5
    "Egyrészt-másrészt"
  • wraithLord
    #4
    Szóval még most is csak abból áll a "védelem", hogy 100 évre előre meg tudják állapítani, hogy minmeghalunk-e.
    Szerencsére nem sok az esélye annak, hogy bármi is telibe kapja a bolygót (mármint ami részleges vagy teljes pusztulást tud okozni), úgyhogy van még idejük tényleges bolygóvédelemben gondolkodni, és nem csak annak hívni. :D
  • lammaer
    #3
    Szóval jelenleg az emberiség egyetlen dolgot tud tenni, vadul számítgatja a röppályát és imádkozik hogy ne legyen telitalálat....

    Mindegy, én már éltem majdnem 50 évet, úgyis a B oldal jön.... majd kiülök a verandára azt nézem a tüzijátékot.
  • kvp
    #2
    Ha jol ertem, akkor tartottak egy "mindmeghalunk" gyakorlatot. A gyakorlat sikeres volt, megallapitottak, hogy kozos osszefogassal jonnenek ra, hogy jelenleg meg nem tudnak semmit sem tenni egy ilyen tipusu veszelyforras ellen. Hat ok.
  • kjhun
    #1
    A cikk címét és az "űrkavics"-ot látva, azt hittem, hogy eltérítettek egy ilyent, a pályájáról, hogy lám-lám, már itt tart a technika, a gyakorlatba átültetve azt, amit a fantasztikus filmekben láthattunk eddig.Tévedtem.
    Utoljára szerkesztette: kjhun, 2022.06.12. 14:50:49