19
  • Kissssss0 #19
    hát ilyen névvel meg ezzel a slime zöld háttérrel úgy fogják ki yeet-elni magukat a piacról.

    Utoljára szerkesztette: Kissssss0, 2022.01.29. 10:05:42
  • kjhun
    #18
    3 mobilos egymás közt:

    Ádám: Szia! Én Vodka-s vagyok!
    Éva: Szia! Én meg Tré-s vagyok!
    Péter: Helló! Én meg Yeti-s!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Vodkafon = Vodafone
    Tré-s/Trékom-os = Telekom
    Jeti-s = Yettel

    Ha már, gúnynevekról van szó.


    A volt DIGI-t, khmmmm. 4iG-t, vajon minek lehetne csúfolni, a közbeszédben?
    A szlogenek, azok tényleg, eléggé gyenguszak. Nem vol kéznél, egy költő??

    wraithlord: Lehet, meg is költötted az új gúnynevét, a szolgáltatónak! Jeti-tel, vagyis Jetitel-es vagyok! :D
  • Major
    #17
    Lejárt a brand használati jog, újat kellett készíteni. Mi ebben a bonyolult?
  • gosub
    #16
    Sziauram! Eladó telefoncég érdekel? Szia helló újra, van valami eladó? Szia, beszélünk még!

    Nagyon gyengék a szlogenek és a név is nagyon értéktelensemleges. Talán még sok pénzt is kapott az arculattervező. Még mindig a pannongsm messze a legjobb.
  • NEOreg3
    #15
    Yettel. Yamilton. Yerstappen.
  • wraithLord
    #14
    Ha ezt csinálom, akkor jetl-t hallok.

    ------
    Kár, hogy nem jetitel. Sokkal jobb lenne. :D
  • MerlinW
    #13
    Tudom, tök bonyolult beírni Google translate-be, cseh-re állítani és megnyomni a felolvasás gombot. Egyébként "ittel"-nek ejtjük.
    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2022.01.27. 21:45:53
  • Jim Morrison
    #12
    Ez a Westel neve akar lenni _modern_ köntösben
  • Zsombor99
    #11
    Ez nagyon nem hiányzott! Aki pedig kitalálta, hogy az eddigi bevált kék színt is dobják el ezzel a rikító "slime-zöld" rettenettel, az minimum ízlésficamos lehetett! Arra kíváncsi leszek, hogy a névhez milyen logo fog majd társulni... Már ha egyáltalán van annyi design képességük...
    Ez minket azért is érint, mert a családban törzs Telenor előfizetők vagyunk a mobiljainkkal.
  • Zsombor99
    #10
    Én egyszerűen csak az angol módit alkalmazom és j-vel ejtem ‒ amúgy is talán még így hangzik a legnormálisabban, nem?
  • zsgaby
    #9
    Yettel Jet-et Glettel reggel.
  • quatlander
    #8
    Yattol
  • peterx
    #7
    Erre rikító zöldre még ránézni is rossz.. kajak a szemem fáj tőle, mint a fehér hátterű sg.hu-tól..
    Utoljára szerkesztette: peterx, 2022.01.27. 15:10:29
  • noland
    #6
    Inkább ilyen joggingruhába varrt cimke (színére) hajaz. :D De nem értek hozzá, biztos ez a trendi. :)
  • Kelta
    #5
    mint egy falat kenyér annyira kellett ez...
  • kvp
    #4
    Ez olyan mint a Wizz volt az uj legitarsasagnal. A lenyeg, hogy a kifejezes ne jelentsen semmit egyik nyelven sem (meg kinaiul sem). Az a kerdes, hogy j-vel, ly-vel, y-al vagy dzs-vel kell ejteni a nevet. Tehat angolul "Jet-tel" vagy "Yeet-tel" a helyes kiejtesi formaja?
  • duke
    #3
    Nekik ez biztos fontos, de engem eddig sem érdekelt hogy hivják őket.
  • zola2000
    #2
    Mi ez a yettel? A pannon gsm nevet nem tudnák újra használni?
  • wraithLord
    #1
    A Telenor logója, színei és neve jobban tetszett, mint a Pannon GSM. De ez a Yettel eléggé ilyen se füle se farka hatást kelt (biztos azért kellett a pont :D ), és azzal a neonzöld rikító témával nagyon izléses.