4
  • Csucse
    #4
    Igen, sajnos a 3 felejthető erősen... főleg. hogy pechjére a zseniális 1 és 2 után jön...
    Az fps shooter-ek már rég kifulladtak... kb a Crysis 2 korszakban... nem tudnak már semmilyen téren és szinten újat sem jót mutatni... az agyhalott multizombi taknyokat képesek már csak bódítani...
  • janos666 #3
    Volt Crysis 3? Az elsőt még végig is játszottam, a másodikba csak belenéztem, de a 3.-ról nem is hallottam.
  • robicarlos6
    #2
    1. A régit meg a remastered kár összevetni mivel eleve sokaknál a multi hiánya kikurta a biztosítékot és megy rá a divat fika direkt lehuzzák
    2. 1 évig epic exklúziv cím ahol sose tudjuk meg mennyi fogyhatott ,de jópár millió $-t kaptak csak ezért 0 db eladással is
    3. Még sok pénz ki tudnak szedni belőle a további eladásokkal + game pass/ps+/ive goldba berakéssal...

    Hidd el ez nekik kibaszott gigaüber kasszasiker..már csak azért is mert kb alig van bennük változtatás..szóval nem sok munkát tettek bele.

    Nem mellesleg a steamspy szar lassu és sokaszor nem pontos. God of Warnál is mikor még csak 500 ezer-1 milliót jelzett már cikkeztek hogy több fogyott 1 hét alatt belőle mint a Horizon + Death Stranding kettősből összesen amik bőven 2 millió felett vannak.. Szóval nagyon nagy eltérés is lehet a számokban amit a steamspy mutat + epic eladásokról semmit se tudni.

    Részemről és kegyetlenül várom a trilogiát game passban azonnal neki ülök kimaxolni őket. szerencsére a buzi multit gyalulták így végre ki lehet maxolni.
  • Ender Wiggin #1
    Míg az eredeti Crysis sorozat minden darabja 80% feletti értékelést kapott a steam userektől, addig a remastered 60%. És minden korábbi részt minimum 200 ezer (de inkább 2 millió példányban) tudtak eladni a steamen, a Remasteredet csak 100 ezer példányban. Tegnap 33-anjátszottak vele a statisztika szerint globálisan :-)))))
    Zajos siker.