3
  • 74auriga
    #3
    A legegyszerűbb, ha nem hasznája az ember! Sajnos sokan ezt nem tudják elképzelni, hiszen számukra az a minden.
    Volt, aki arra hivatkozott, hogy a cég megköveteli, ugyanis munkaidőn kívül ezen keresztül elérhetők.
    Nálunk a gyerekek sulijában említették, hogy ha van valami, ami a szülők számára fontos vagy fontos lehet, akkor a gyerekek osztályának Facebook csoportján keresztül folyik a kommunikáció. Mivel ez rajtunk kívül több szülőnek sem tetszett /nincs FB fiók/ érdekes módon meg lehetett oldani, hogy emailben is küldjék ugyan azokat a dolgokat! Pontosan annyit kell írni emailben is, mint Facebookon!
    Ezért nem is értem, hogy miért engedik az emberek, hogy rákényszerítsék őket a használatra. Az email régebbi, mint a FB!
    Sajnos pont a 13-14 éves korosztály az, akik ha lehetne egész nap azon lógnának. Tisztelet a kivételnek!
  • kvp
    #2
    Sokat elmond, hogy amig a milliardosok egyre fiatalabbaknak probalnak tartalmakat eloallitani es reklamokat eljuttatni (bar kisebb korban jellemzoen csak erzekenyito cellal), addig a sajat gyerekeik joreszt teljesen offline nonek fel. Mivel ok ismerik legjobban a technologiak negativ hatasait, igy ez nem annyira meglepo, csak eleg cinikus hozzaallas, hogy a sajat gyerekeiket nem akarjak annak az agymosasnak alavetni, amit a vilag tobbi lakojara ranyomnak.
  • Macropus Rufus
    #1
    "igaz, nem tett le az ötlet későbbi megvalósításáról."
    előbb vagy utóbb de a Mark gyerek nagyon meg szopja a dolgot. Már most eléggé csehül áll a srác szénája. Ugye eleve a Camridge Analítica miatt akár vádlott is lehet a Mark. De ott van az a sok per amit indítanak a Facebook ellen. Sztem a srác (mint már 1x írtam) nem fogja fel v. nem akarja felfogni, hogy ő egy picike kis hall az amcsik asztalán. És ha elegük van belőle (mert mondjuk a platformján keresztül beletudnak szólni az amcsik választásába külföldről), akkor a srácnak ott lesz vége. Teljesen mindegy milyen hatalmas vagyon birtokosa, ha a hatalom konkurenciát lát benne, akkor vége lesz.