5
  • wraithLord
    #5
    "Amennyiben mást mondott volna, egyből estek volna az AMD részvényei."
    Igen, az meg a másik.

    Én azt sem tartom lehetetlennek, hogy még kivárnak, hogy mi lesz, szerintem messze még az x86 vége. De ha tényleg az ARM-ban van a jövő, és ezt ők jobban látják, akkor valószínűleg tényleg van már tervük ARM alapú SoC-ra is. Bár szerintem a RISC-nek és a CISC-nek is megvannak az előnyei és a hátrányai, felhasználási területei, még ha összességében a RISC jobb is.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #4
    Amennyiben mást mondott volna, egyből estek volna az AMD részvényei. Nem féltem az AMD-t, ők már sok mindenhez alkalmazkodtak történetük során és mások termékeinek másolásával is sikeresek voltak húszon éve. Bármibe lefogadom, hogy a tervezőasztalokon készül az AMD Arm alapú APU-ja.
  • wraithLord
    #3
    Hát gondolom per pillanat nincs jobb ötletük. Most mi a lószart csináljanak, kezdjenek el ARM alapú chipeket fejleszteni? Nemrég érték utol magukat meg az Intelt x86-ban. Valószínűleg egy ideig az x86 mellett lesz a laptop/desktop ARM, nem helyette.
  • mortep
    #2
    Hogyismondjam... ilyen utolsó mondatok még voltak.

    Ugyanazt a teljesítményt hozta az M1-es mint az intel felsőkategóriás mobil chipjei negyedannyi fogyasztással és hőtermeléssel és ez még az első generáció, tele gyermekbetegséggel... minden szereplő, aki valahogyan kötődik az x86-os platformhoz kezdhet aggódni.
  • Sir Cryalot
    #1
    na ezt jó tudni hogy "felvállalták", linkelem is majd.