247
Days Gone
  • lonvard
    #247
    A tört is.
  • tandya
    #246
    Tud vki Magyarítást hozzá?Tudom,hogy magyarul jelent meg az eredeti.
  • Bakkertakker
    #245
    Azt figyeltem meg, hogy ha lopakodva hátulról kapok el a korcsokat akkor pár alkalommal adott XP-t majd utána nem. Ez így normális?
  • coolpet
    #244
    Erről beszélek, hogy kiirtasz egy hordát ,de nem megy fel az adott horda mutatója 100%-ra:


    Meg erről, ez most jött össze: 90%
    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2021.11.15. 00:02:51
  • robicarlos6
    #243
    "sokszor nem kapom meg az archivmentet 100%-ban? Csak mondjuk 96% vagy ilyesmi."

    Ez amit leírtál értelmetlen. Egy acsit vagy megkapsz vagy nem. Olyan nem létezik hogy xy %-ban kapod. Én látatlanban arra tudok gondolni hogy te arra gondolsz amikor kapsz egy acsit hány % ember teljesítette már.
    Utoljára szerkesztette: robicarlos6, 2021.11.13. 08:12:42
  • coolpet
    #242
    Az miért van, ha kiírtko egy hordát, sokszor nem kapom meg az archivmentet 100%-ban? Csak mondjuk 96% vagy ilyesmi.
    A környéken kószáló zozoókat is kiírtottam utánna de semmi effekt.

    Mi a gondja?
  • MarkBlade
    #241
    Ott ahol színezed a mocit. Tovább léptetsz és ott van.
  • coolpet
    #240
    És még egy kérdés: Próbálom 100%-ra kivinni a gamét, de van hogy csak egy horda kiírása után azt írja, hogy 98.6%, de megadja hogy complete. Miért? A környéken nincs már zozó sem
  • coolpet
    #239
    Na letöröltem a játékot, vége az összes mentéssel együtt.
    Jó volt. tetszett.

    Annyira, hogy meg is vettem, pedig én aztán nem gyakran veszek játékot.
    Most hogy már van alap tapasztalatom, megpróbálom maxra kivinni.

    Egy dolog elmaradt amire nem jöttem rá: Menet közben kapok motor skineket. Azt ho llehet rátenni? Mert színezni, festeni lehet, de full designt ráhúzni, azt nem találtam meg hol.

  • Savaran
    #238
    Jah igen, az ipa a titkos fegyverhez kell
  • coolpet
    #237
    Érdekes, mert én végigjártam a mapokat szeggletről szegletre, és nincs több NERO X a mapon.
    Viszont 1db fecskendő hiáűnyzik a koncentráció csíkhoz.
    Nem tudom hol hagyhattam el :) Majd utánnanézek.
  • Sunrider924
    #236
    Ehh faszom en is rosszul tudtam, a 12 Nero kuldi kell hozza csak.
    how to
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2021.10.30. 15:45:15
  • Sunrider924
    #235
    Tevedes, nekem 2 hianyzott megis megvolt a secret ending. Inkabb az osszes Nero bazist akartad mondani, szerintem.
    Utoljára szerkesztette: Sunrider924, 2021.10.30. 15:26:22
  • Savaran
    #234
    Jah, ha az összes ipa technológiát összeszeded
  • coolpet
    #233
    Sziasztok!

    Végigtoltam, folytathatom ahol abbahagytam.
    Viszont láttam egy O'Brian videót, na az nekem nem volt meg. Az valami secret ending?
  • coolpet
    #232
    Jó, a szigetet pont nem néztem, csak hogy megannyi víz vesi körül a térképen, biztos csónakázni kell vagy hidat épít a nagyvezír :)

    A másiknál viszont vaggy 2 órát ugráltam, motoroztam körbe, de semmi lyuk :( Szerintem történetszál visz majd oda és nyitja ki az egyik kaput. Viszont reggel 8-tól toltam éjjel 1-ig szinte megszakítás nélkül, kicsit pihentetek, majd lesz vele valami :)

    Köszi!
  • Sunrider924
    #231
    A szigetnel lemesz a vizpartra es ott mar latnod kellene az ugratot, ha ennyire nem megy akkor guglizd ki, van hozza youtube video mint kb mindenhez minden jateknal ami az elmult 5 evben megjelent.
  • coolpet
    #230
    Megvana 2-es nitro.
    Az alábbi 2 bázis hozzáférhetősége érdekelne.
  • Sunrider924
    #229
    Van olyan ugrato amihez 2es nitro kell.
  • Savaran
    #228
    Van ami barlangban van, a kráter tó mellettihez ugratni kell, befele kifele
  • coolpet
    #227
    Erről a 2 Site-ról lenne szó :) Itt nem találok ugratót.


    Utoljára szerkesztette: coolpet, 2021.10.24. 11:34:40
  • IMYke2.0.0.0
    #226
    Hasznald a terepviszonyokat es a motorodat!
    Vannak helyek, ahova ugratnod kell...
  • coolpet
    #225
    Igen, ez megvolt, csak nem tudtam, hogy mennyi az az ideiglenes.
    Hát van 2 táborom a kráter szigeten, de egyikben sem árulnak jó fegyvereket :(
    Legalábbis nekem.

    Fegyverfejlesztések nincsenek? 2 fegyvernek volt +1 tárfejlesztés és annyi. Az se itt.

    Van 2 NERO létesítmény amibe nem tudok bejutni még. Azegyik egy szigeten van a másik meg valami körbekerített nagy terepen. később lesz elérhető vagy nem veszek észre valamit?

    Köszi!
  • Sunrider924
    #224
    Ha figyelmesen olvasod akkor egeszen pontosan azt irja hogy ideiglenesen(temporarily) kizar az eszaki terkepreszbol.
  • IMYke2.0.0.0
    #223
    Igen, a történet visszavisz.
    És a játék befejezte (sztori) után is szabadon bejárható a teljes világ, befejezhetők a kihagyott dolgok.
  • coolpet
    #222
    Sziasztok!

    Elérkeztem arra a pontra, ahol Vas Mike-al megyek délre, de azt írja onnan nincs visszaút.
    Vissza tudok jönni még ezek után a táborba? Csak mert nem sok iányzik a lvl3-as szinthez, és megvennék pár dolgot még itt :)

    Később még vissza tudok ide jönni?

    Köszi!
  • Savaran
    #221
    Egy megoldás van haladj tovább a főszállal, higgy nekem nem lesz gondod
  • coolpet
    #220
    Lehet valahogy a táboroknak plusz melót csinálni azokon kívül amiket benyökögnek?
    Már nincsenek küldetések Copelandnál, Tuckernél, és nem tudom felvinni a megbecsülést.
    Lassan kifosztok minden autót scrap után, már nincs töltény a rendőrautókban, szóval már csak venni tudok.
    Korcsokat irtani nem kifizetődő, nem ad elég lóvét, meg a fülekért a táborokban megbecsülést.

    Hogy lehet ezeket a nyersanyagokat pótolni, megbecsülést növelni? Van valami ismétlődő küldi esetleg amit lehet a táboroknak csinálni?
  • drop
    #219
    https://store.steampowered.com/app/1593500/God_of_War/ még egy ps gyöngyszem végre
    Utoljára szerkesztette: drop, 2021.10.20. 17:03:17
  • Savaran
    #218
    Kb a sztori fele, plusz a maradék mellékküldetések után nem tudom milyen mechanika alapján de beadja a secret endinget majd.
    És még a hordairtás után járó dolgok tetszeni fognak

    A kérdőjeles dolgok ilyen random valamik én nem foglalkoztam velük
  • coolpet
    #217
    Jujj de izgulok :)

    KB hol tartok a Main sztori line-ban, ha épp ott vagyok, hogy piást visszahoztam egy részeg éjszaka után vas Mikehoz, és a kezéhez kell alapanyagokat összeharácsolnom?

    Fele? harmada? Mennyi contentre számíthatok még?

    Apropó, a POI-k, kék kérdőjelek a mapon amik megjelennek. Sokszor arra veszem az irányt mocival, de 2-3 másodperc után eltűnnek, és nincs ott semmi. Vagyis arrafele, mert ugye nem látom pontosan mit akart jelezni. többször csak 1-2 hulla, esetleg roncs van, vagy egy kis kunyhó némi loot-al meg 3 farkassal. Máskor meg embert tudok szabadítani. Van ebben rendszer vagy valami okosság mire érdemes rámozdulni?
  • Savaran
    #216
    Lesz még tábor, jobb cuccokkal, meg más forrásból mégjobbakat is kapsz.
  • coolpet
    #215
    Köszi!

    Hát a Copeland-hoz már nem sok kell, és Tuckernél van MG + baszó távcsöves, bár nem tudom hol venném hasznát.
    Sörétest valahogy a lőszerkapacitása miatt nem szeretnék, viszont jó lenne valami távcsöves Scar :)

    Vas Mike-nál nem látok olyan fegyót ami über lenne. Viszont nála vannak a Moci upgradek későbbre.
    Lesz még tábor ezen a 3-on kívül?

    Történetben most ott vagyok, hogy meg kell keresnem piást, miután Mike-tól elment egy üveggel :)
  • Savaran
    #214
    Vas Mike táborát érdemesebb pimpelni, mert géppuska más forrásból is lesz amikorra már tényleg kell, moci lőszertáskát csak táborokban 400 kreditért tudod feltölteni, felesleget nem tudod beletenni, valamint akkor érdemes a mociról feltölteni a lőszert ha már mindenből kifogytál mert pl ha csak 1db lőszered a híja, akkor is elveszi az egész táskát
  • coolpet
    #213
    Na akkor újabb adag pár kérdés.

    Moci fel van fejlesztve Minden upgrade a Lvl 2-es coolpand tábori fejlesztésre, +lvl1 lőszertáska, + lvl3 motor.
    Van egy új tábor, Vas Mike tábora. Most vágtuk le Piás kezét :(.

    Szóval a kérdés a következő: Ebben Vas Mike táborában is vannak jó cuccok, feljesztések, érdemesebb e inkább ide dolgozni, vagy maxoljam ki a másik 2-t is ha lehet? Tucker egy ellenszenves p1c5@, de ott van az MG.

    Másik kérdés: A lőszertáskát a mocin csak a táborban lehet feltölteni? Én nem tudok beletenni skulót ha találok feleslegeset?

    Köszi!
  • coolpet
    #212
    Dehogynem :)

    Csak sokszor belefutottam olyanokba, hogy utánna fogtam a fejem hogy nem tudtam róla:)
    Deus Ex Human revolutiont kieggel 6x toltam végig, ebből 4 stealth walktrought volt.
    Azért ott is jól jött a wikipédia, meg a tippek :)
  • Savaran
    #211
    A számszeríj gyorsan okafogyottá válik, legalábbis szerintem(később robbanó gyújtó löszerek lesznek de addigra lesz jobb puska), a növények ilyen állóképesség növelésnek megy ilyeneknek lesznek jók.
  • robicarlos6
    #210
    Te nagyon de nagyon csak egyszer és soha többet nem akarod ezt végigtolni. Szerintem üss fel egy yt walktroughot és ahogy nézed annak megfelelően toljad. Magadtól fel ne merd fedezni a játékot
  • coolpet
    #209
    Oh köszi!

    A számszeríj mennyire hasznos? Mert a mesterlövész puskára azt cseréli le.
    A crossbow-hoz van valami speckó nyíl, hogy megzavarodnak tőle az emberek, állatok. De annyira nem látom hasznosságát.
    A bogyeszokból tudok majd később kraftolni valami hasznos élettölttőt, vagy valamit? Vagy csak maradnak a medkitek fertőtlenítőből és kendőkből?

    Köszi!
  • Savaran
    #208
    Huh, nehéz lesz szpojler mentesen leírnom, megpróbálom, szóval az elején van Tucker meg Coopland tábora Tuckernél inkább jó stukkerek vannak Coopnál meg jó motor fejlesztések, a drogot hogy melyiknek adod oda az főként két dolgot határoz meg, vagy ide vagy oda ad kreditet többet, a másikat nem árulhatom el :) Nos később lesznek még táborok és új területek, oda fősztori küldetések is vezetnek majd, és azok hozzák majd a több lét, és itt van egy kis anomália a fejlesztési rendszerben, mire már el kell hagynod Tuckeréket és Cooplandéket (később visszatérhetsz még nyilnak meg mellékküldetések) olyan táborokba jutsz ahol mindenből jobbat kaphatsz, és oda dől a lé a fősztorik miatt, szerintem korcsfül eladással kár vesződni az elején, én is csak azért adtam el hogy ne legyen nálam, kár a vesződésért, nyugodtan menj tovább. Szóval a két kezdeti tábor már akkor lesz maxos ha már rég elmentél onnan. Viszont asszem Tuckeréknél van egy lóbaxó mesterlövész puska amiért érdemes lesz vissza menni.