8
  • Kissssss0 #8
    sikerült megtalálnom azt a cikket, jajjj :DDD katasztrófa az a gyerek.
  • asgh
    #7
    Ez ám a nívós újságírás:
    megemlít egy ügyet (aminek egyébként semmi köze a témához) és hogy:
    "ezzel kapcsolatban konkrét eredményeket is elértek"
    de már nem teszi hozzá, hogy mik is lennének azok a konkrét eredmények. Az olvasó elégedjen meg annyival, hogy elérték.
  • Szefmester
    #6
    Pedig az iponon Abysan erősen nekemesett amiért bántottam ezen funkciók miatt az epiket.

    "Ez egy launcher, nem kell bele semmilyen közösségi funkció, mert azokra ott van egy csomó másik program". Mert szerencsétlenje nem igen élt abban a korban amikor max ilyen baráti társaságok határozták meg milyen csevegőt használsz, mert minden régió mást használt. Mázlim volt hogy az msn-hez volt egy plugin amivel lehetett egyszerre több ilyen felületre is írni...

    Vagy a modok könnyű, egy kattintásos letöltése és telepítése... szerinte az is hülyeség.
  • Kissssss0 #5
    és már arra se lehet nagyon hivatkozni hogy "még csak most indult a store, adjunk neki idő", már egy ideje futtatják az epic-ék ezt a szekeret de az ingyenes játékosztáson kívül eddig még nem nagyon tudtak felmutatni semmit se.
  • lammaer
    #4
    Ezt én is nagyon hiányolom....
  • nlght
    #3
    Pár hónapja néztem akkor még a wishlist se működött.
    De most komolyan, mennyi ideig tart egy programozónak egy olyan funkciót megírni, hogy ha akciós állapotba kerül a termék akkor küldjön egy emailt a rendszer a listán szereplő címeknek? Pár sor beírása pár perc alatt? Vicc kategória, hogy ezt nem tudja a rendszerük.
  • Sir Cryalot
    #2
    Party pooper, igenis metaverse mert lehet nezni drogos rappereket autotune koncerteket adni fortniteban.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #1
    Meg felhasznaloi ertekeleseket sem lehet irni a platformjukon, de mar metaverse?