8
  • zola2000
    #8
    Nekem is ilyen 4 éves 60ezer forintos android5ös fullhd+ tabletem van (chuwi hi10) de olvasgatni az is bőven jó még. A youtube vanced/tubemate, VNDS emulátor, torrent miatt nem hiszem hogy ipadra váltanék 200Ks samsungra gondoltam vagy hasonló xiaomira ha majd jön ha már úgyis sokáig akarom használni azt is, gondolom az oled kerülendő mert sokan írták hogy az hamar tönkremegy/beég (?)

    (bár ha jártas lennék ipadon akkor lehet hogy onnan nem szivesen váltanék androidra)
    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2021.04.11. 09:32:13
  • Sequoyah
    #6
    Az en 2016-os iPadom most kezdi mutatni az oregedes jeleit, foleg hogy gyorsan merul. De oszinten, 5 ev utan mar nem varok sokat egy akksitol egyebkent sem... A teljesitmenyevel ezen kivul semmi problemam.

    A fo indokom a cserere az lesz karacsonykor, hogy a 3 eves repedes a kepernyon lassan terjed, es gyujti a koszt, szoval egyre rondabb...

    A 2.5 eves iPhone Xs-em viszont mintha meg mindig uj lenne, eszembe se jut hogy lecsereljem. 4 evet legalabb birni fog.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #5
    Amióta perelgették őket, annyira nem vészes a helyzet. Az én 3 éves ipad-em semmivel sem rosszabb, mint 2018-ban.
    Utoljára szerkesztette: Gabbbbbbbbbbbb, 2021.04.09. 18:28:00
  • Sequoyah
    #4
    Apple-nel kifelejtettek volna a tervezett avultatast?:)
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #3
    Egyszerűen arról van szó, hogy egy 5 éves iPad is egész jó. Nem cserélik le gyakran az emberek, így a növekedést sem lehet a végtelenségig fenntartani, egy családban nem is kell feltétlen mindenkinek egy etc.

    A Fold egy fos. Ha eltekintünk a hajlítgatás (nem bizonyíthatóan javítható) gyermekbetegségeitől, akkor is hangszóró, webcam és főleg akku miatt elég nagy lehet a táblák előnye.
    Phablet meg semmi más, csak egy nagy telefon. 7"-en a 16:9 vagy még szűkebb képarány, sehol sincs a 10" 4:3-hoz képest.
    Utoljára szerkesztette: Gabbbbbbbbbbbb, 2021.04.09. 16:39:28
  • Omega
    #2
    A fold meg mindig kisebb mint az ideális méret (legalább 10 inch 4:3-ban), ugyanakkor hajtogatni kell.
  • zola2000
    #1
    Szerintem sokkal jobb tableten olvasni/netezni mint mobilon viszont a phabletek annyira feljöttek hogy nem is lehet olyan telefont kapni ami nem phablet.

    Véglegesen az fogja a tableteket kinyírni ha elterjednek az olyan mobilok mint a Samsung fold és mindenki akinek tablet is kellene a mobil mellé inkább olyant vesz.