10
  • nlght
    #10
    Butthurt intel rajongó tetszik lenni?
    Nem hiszem hogy más elvenné az AMD gyártósor kapacitását. Tudniillik a TSMC második legnagyobb partnere az AMD, és amúgy is az autóipari vezetőségekkel szemben az AMD nem értetlen hülyegyerek, ha IT-ról van szó.
  • factorian
    #9
    Azért azt ugye tudjuk hogy a nm nem az egyetlen mérőszáma a gyártástechnológiának. :) Ez ennél bonyolultabb mint hogy 10nm vs 7nm.
  • UUUU
    #8
    Mar amit az AMD mar lefoglalt ? Azt ketlem, hogy mas fogja.
  • wraithLord
    #7
    Nem vagyok biztos benne, mert nem tudom, éppen hol tartanak a gyártástechnológiával, csak feltételeztem, hogy azért állnak át 10 nm-re, mert már tudják gyártani. Mivel többek között ezért voltak/vannak lemaradva is az AMD-től.
    De ha nem így van, akkor fasza... :D
  • pakeszke
    #6
    most irtak hogy az Apple uj mekje is kesni fog
  • Vanek úr
    #5
    Biztos vagy benne? Mert egyes i3-ak termelését már a TSMC intézi 1x nm-en. :)
  • wraithLord
    #4
    De legalább azt ők gyártják, és nem kiszervezik az amúgy is szétterhelt TSMC-nek meg Samsungnak.
  • pakeszke
    #3
    elinditja a gyartast igen, amit esetleg mas lefoglal... az intel meg szepen gyartja a CPUit
  • UUUU
    #2
    Uj generacio ami elvegetal majd par evig 10nm-en, mikozben a konkurens mar 1.5 ev ota 7nm-en gyart es jovore inditja a TSMC az 5nm-es gyartast.
    Ez igen.
  • zola2000
    #1
    10nm :)