7
  • Sir Cryalot
    #7
    Ja ezt kár tagadni hogy itt torkon akadt a falat, enginestől, rpgstől, de még sztoristól is.
  • Lapajka
    #6
    Eközben és ehelyett már kb 10-szer ennyi bevételük lehetne a Witcher 4-el, fele idő alatt és feleannyi fejlesztővel és már gőzerővel mehetne a Witcher 5 készítése... bravo fiúk.. szépen elmeszeltétek magatokat a hülyeségetekkel...
  • TSImike
    #5
    A Witcher szériát múlt év vége felé kezdtem el, "jócskán" a kiadást követően :) Az első rész kb. 50-60 óra alatt megment, a második kicsit kevesebb 40-50 óra volt. A harmadikban úgy van majdnem 300 óra hogy most tartok a NewGame+ kétharmadánál. Jó lesz ez is csak még várok egy kicsit...
  • cylonflatus
    #4
    A hozzáállásuk.... A CD Projekt az egyetlen az ekkora volumenű stúdiók közül, akik kiállnak a drm mentes kiadás mellett, azon kívül éppen csak hason nem csúsztak az elhibázott kiadás miatt. Ehhez képest pl az Ubisoft legújabb "gyöngyszeme", az AC Valhalla még a legutóbbi patch után is többször fagyott le mint bármi amivel az utóbbi 10évben játszottam összesen, azon kívül 6 tisztára pucolt régió után van 3 (és fél) szett páncélom, míg a Helix store-ban pénzért adják a legjobb cuccokat, soroljam még? Hozzáállás? Miről beszélsz?
  • takysoft
    #3
    Rájuk jár a rúd... én élveztem a játékot.
  • TokraFan
    #2
    Mit érdemeltek meg okosgyerek? Sokkal inkább Te érdemelnéd meg, hogy bűnözők visszaéljenek a személyes adataiddal, amiért ilyen ostoba a hozzáállásod.
  • sorler
    #1
    Meg is érdemelték, amiért ilyen a hozzáállásuk.