4
  • kvp
    #4
    Versenyellenesnek versenyellenes. A monopoliumok pedig artanak a szabadpiaci versenynek es mint latjuk a demokracianak. De hogy a demokracia hianya miert rossz a bolygonak azt en sem ertem. Sot, ha a nagytokesek aktualis nepirtasa bevaik (hivatalosan lakossagszam csokkentes), akkor a maradek kb. 700 ezer ember (Gates ennyit mondott celszamkent) mar sokkal kisebb mertekben fogja terhelni a bolygot. Szoval max. az embereknek nem jo a monopoliumok rendszere, de az is joreszt csak attetelesen.
  • Sequoyah
    #3
    Nem, csak a versenyt teszik tonkre. Nem udom mi koze a Pinterestnek a bolygohoz, es szerintem te sem, csak probalsz valami buta osszeeskuves-elmelettel vagdalozni.

    De ha el tudod magyarazni hogy hogyan teszi tonkre ez a felvasarlas a bolygot,akkor halljuk
  • end3
    #2
    Nem csak a versenyt teszik tönkre a globalista monopóliumokkal, de az egész bolygót és a rajta élő emberiséget is.
    Utoljára szerkesztette: end3, 2021.02.12. 15:42:07
  • Sequoyah
    #1
    Epp most dolgoznak azon, hogy az ilyen felvasarlasokat visszacsinaljak, peldaul a Facebook-Instagram uzletet, mert mint kiderult ez erosen verseny-ellenes.
    Szoval ezt nem ertem hogy hogy gondoljak, hogy mindneki masnak kozben engedni fogjak..

    Ezek valoban tonkreteszik a versenyt, de akkor vagy hozzanak egy szabalyt ellene, vagy hagyjak, es ne utolag cseresznyezzek ki hogy mi nem tetszik nekik...