14
  • cateran
    #14
    "Szoval elkerulhetetlen, hogy az evek mulasaval sokkal tobb toltofej legyen a haztartasokban, mint hasznalatban levo telefon."

    Aruld mar el minek tartod meg a toltot, ha a telefon mar nincs meg hozza?
  • NEOreg3
    #13
    ahogy az S20-nál, most sem érzem hogy váltanom kéne az S10-emről
  • CairoJack
    #12
    Ez a telefon kuka. Akartam rá váltani, de erre biztos nem fogok. Talán majd a következőre.
  • Neocortex
    #11
    just a USB-C to USB-C cable
  • duke
    #10
    USB--USBC kabel valoszinuleg van hozza, csak tolto nincs.
  • Sequoyah
    #9
    Viszont a regi kabelek meg jok hozza, nem?

    Mi az iPhone 12-t a regi kabelekkel toltjuk. Az uj kabelhez valoban nincs toltofejunk. Ez mondjuk jogos kritika lehet, mert a kabelek mar inkabb fogyoeszkozok, de azert meg az sem akkora mint amekkora felhajtas van ezek miatt.

    Egyebkent pedig ugyis vezetek nelkuli toltesre allunk at, szoval...
  • Neocortex
    #8
    Ez így renderen is lenne, ha nem USB-C szabvánnyal dobták volna piacra ami egy viszonylag új technológia, nekem pl egy ilyen töltőm sincs, de tény hogy a 27 ezres telómmal valszeg nem én vagyok a célközönség :P
  • Sequoyah
    #7
    De ha viszont az akksi kicsi, akkor meg az a baj.

    Ott az iPhone 12 Mini, az kicsi, konnyu, es kisebb az aksija is. Es ez lehet behozza a divatba a kis premium telefonokat a tobbi gyartonal is.
  • Sequoyah
    #6
    A telefonok nem elnek orokke. Altalaban az elso, vagy a masodik tulaj kezben vagy tonkremegy, vagy a fiokba kerul. Ez nem egy aranyrud ami orokke korforgasban marad.

    Szoval elkerulhetetlen, hogy az evek mulasaval sokkal tobb toltofej legyen a haztartasokban, mint hasznalatban levo telefon.

    A mi fiokunk egeszen biztosan tele van toltofejekkel, szoval valoban semmi szuksegunk megegyre.
  • barret
    #5
    Az a fasza csávó,akié,nehezebb,nagyobb! És jó vékony legyen . Érdekes,hogy a vastag nem menő...
    Utoljára szerkesztette: barret, 2021.01.15. 13:37:27
  • Yagami
    #4
    Divatmajmoknak jó lesz ez is, ne aggódj.
  • Gabbbbbbbbbbbb
    #3
    Ezt már rég elértük. Nokia Ngage 137g volt.
  • cateran
    #2
    "tapasztalatok szerint a felhasználók szeretik megtartani a korábban megvásárolt kiegészítőket"

    Sokan lehetnek, akik eladjak/elvesztik/elajandekozzak a regi telefonjukat, de a toltot - erzelmi okokbol - megtartjak.....
  • Macropus Rufus
    #1
    200g? Csak be fog jönni amit évekkel ezelőtt egy régi haver mondott: vissza fognak jönni a fél téglák. Súlyban is. És tessék. 200g. 50g híján negyed kilós eszköz. Remek.