11
Avagy távoli videojáték
  • etejedu
    #11
    Hu de jó hogy csak 1 hónapra fizettem elő! RTX ON! Hát hogyne! Tudnék egy cifrát írni! Amit legtöbbet ki tudott magából préselni az egy gtx 1080 fps játéknál!
    Stellaris-t csak gtx 1060-on volt hajlandó futtatni. Ja a felbontást ha nem tetszik neki valami leveszi 800x600-ra. Ez valami vicc? A csomagvesztést nem is teszem szóvá meg a magas pinget. Ahhoz hogy ne legyen gond kell az optikai hálózat. DE hogy 100mbit/s sávszélnél elfossa magát az egy vicc! Nem ajánlom extragyors net nélkül.
  • Alanw
    #10
    Nincs véletlenül 2 fiokod?
  • idt103
    #9
    Sziasztok!
    Szeretném kipróbálni a GeForce Now szolgáltatást!
    Sikerült végre a steam-el összeszinkronizálni! Kiválasztom a játékot, indítom! Vár szabad szerverre! Van szerver! Loading! Kéri lépjek be a steambe, jelszó beír, enter! Megnyílik a steam könyvtáram, azzal a játékkal amit elindítottam és kéri, hogy vegyem meg!
    ?????????
    Mi nem jó? Miért vegyem meg mégegyszer? Bármelyik játékom próbáltam, ugyan ez!
  • xido
    #8
    ez még csak feltételezés a részemről,lévén ha androidos mobilon fut,akkor tévén miért ne...
  • TomStorm
    #7
    Android Tv ismeri az xbox one kontrollert és a geforce now-t is?
    Nem kell hozzá más?
  • xido
    #6
    szerezzen be olcsó gépet vagy laptopot,amin 64bites win10 futhat...
    szerintem ha azt kiköti tévére,azzal meg is van oldva..
    vagy egy olcsó tévé amin android fut...gondolom arra az app simán felrakható és futtatható...
  • TomStorm
    #5
    Csak geforce now jöhet szóba.
    Van az Nvidia Shield 60e.ft-ért az megér annyit?
    Vagy egy régebbi laptop is jó erre a célra?
    Árban ugyanaz lenne
  • Krusade
    #4
    boosteroid.com
    böngésző alapú cloud gaming szolgáltatás. próbálja meg ezt.
  • TomStorm
    #3
    Üdv.
    Azt szeretném kérdezni hogy mi a legolcsóbb módja annak hogy használni lehessen geforce now-t Tévén Xbox one kontrollerrel?
    Tőlem kérdezte ismerős én mondtam neki a Pc-t de ezért nem akar összerakni egyet
  • hunbalee
    #2
    Xbox felhő gaminget próbáltam mobilon. Nagyon jó. Jövőre elhozzák pc-re is így nem lesz rászorulva az ember hogy 5 colon játsszon a játékokkal
    Csak lehetne nagyobb a felhozatal ,az lenne az igazi hogy ami store-ba elérhető minden tolható lenne felhőben is
    Utoljára szerkesztette: hunbalee, 2020.12.19. 09:24:04
  • zola2000
    #1
    Na most az van, hogy van egy jó de egyre inkább közepes laptopom+nintendo switchem. Aztán gondolkodtam abban hogy fejlesszek PCt vagy vegyek Xbox series S-t.

    Régebben nézegettem a geforce now-t de az ingyenes része használhatatlannak bizonyult (kb félezren állnak sorban előttem és egy óra után megszakad ha be is jutok) a fizetős részével játszhatok a régi steames/néhány epices "ingyen"játékkal.

    Aztán megjelent magyarországon is az általam eddig rosszabbnak gondolt google stadia, és ... nos ingyen sima fullhdban tolhatom azokat a játékokat amiket stadiara vettem meg -> az első vásárlásból kaptam tíz dollárnyi kedvezményt tehát megvettem a 10 dollárra akciózott watch dogs 2t ingyen, és ott van például a free2play destiny2 ami szintén jó, és nálam teljesen jól is működik a dolog, tehát lehet hogy meg is van a nextgen konzolom:

    De most komolyan ezzel mindenhol működő konzolt adott ki a google:
    https://stadia.google.com/games/destiny-2
    illetve stadia proval egy csomó játékot hozzánkdob a google.

    próbáltam még mobilon is érintőirányítással, és: a dolphin/ppsspp emulátor érintőgamepadja játszhatatlan volt, de ez úgy ahogy de ez játszható úgy is, mivel 1080p-ben lagzott, mobilon 720p-re állítottam úgy gyors.

    az igazi kérdés csak az hogy az árak hosszabb távon is így maradnak és akkor jó lesz vagy ez csak a beetetés, és akkor maximum megyek vissza saját konzolra vagy PCre (illetve nálam még az hogy jön e több keleti játék is de ha bejön akkor biztosan)

    egyébként ilyen a minőségük jelenleg:


    Utoljára szerkesztette: zola2000, 2020.12.17. 17:24:09