58
Humankind a Civ sorozat vetélytársa
  • AnuluWork #18
    Hu de szemétládák. Eltolták, csak deluxot lehet megrendelni, még mindig nem elérhető a game, és a dobozos - 2 ezerrel olcsóbban, kb. ugyanannyit tudva, mint a digitális deluxe - verzió így néz ki:

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.08.17. 14:59:35
  • AnuluWork #17
    Hogy lett ebből megint augusztus 18???? F.szom beléjük most már, de tényleg ...
  • AnuluWork #16
    Holnap hány órától lesz elérhető? Éjfél?
  • JonasSandor
    #15
    Már csak 4 nap és itt van.
  • Montanosz
    #14
    végre megjelenik

  • AnuluWork #13
    Az a baj, hogy az OW - szerintem - elég gyengus lett. Ráadásul brutálisan idegesítő benne pár dolog kezelés kapcsán. Pedig ötletnek nem lett volna rossz ...
  • Montanosz
    #12
    old world kint van full verzioban a virágboltban is
  • AnuluWork #11
    Bakker. Augusztusra tolták a megjelenést ...
  • Andule
    #10
    A linkelt video tavaly DECi, ami felig-meddig closed beta volt meg csak; azota remelhetoleg sokat fejlesztettek, legfokepp balance-oltak a dev-ek mert minden erdeme mellett nevetsegesen OP volt jopar dolog, illetve tobb mint idegesito par jatekelem.
    Ez a video relative jol osszefoglalja a problemakat.

    Arra nem ter ki egyedul ami engem zavart mikor a gep megfutamodik a csata elol, minek koszonhetoen 1.5* annyit mozog mint amennyi max lepese van (amit boven nem kompenzal h a kovetkezoben pedig feleannyit) es a tamadonak lenullazodik a lepese. Ez azzal kombinalva, hogy a csatahoz egy adott teruletrol huzza be a csapatokat, a messzebb levoket kesobbi megjelenessel utanpotlaskent, siman okozott olyan zavart, hogy egy nyuves felderito megakasztott 2-3 fullos sereget, sokszor iszonyat logikatlan modon.

    Amint sikerul egyensulyt vinni a jatekba es kikuszobolni az ilyenfajta butasagokat (remelhetoleg a megjelenesre) ez valoban egy nagyon jo kis 4x strat lesz :) Kivancsian varom es izgulok hogy sikeruljon :)
    Utoljára szerkesztette: Andule, 2021.02.24. 18:50:52
  • AnuluWork #9
    Marha jónak néz ki. Nem játszottam vele a covid miatt decemberben, örültem, hogy élek, de tényleg remek ötletek vannak benne, még ha hasonlít is a cég korábbi játékaira, de így egyben jobb, mint a Civ. Láttam a steamen, de úgy voltam vele, hogy az Old Worldöt is megvettem, és az akkora csalódás volt! De ez a videó meggyőzött, hogy nem lesz ez rossz! Ráadásul gyönyörű. A harc, tényleg, mint az EL!
  • Montanosz
    #8
    összetettebb és jobb mint a civ csak az emberek még nem jöttek rá :-D
  • AnuluWork #7
  • AnuluWork #6
    Közben visszaolvastam ...
  • AnuluWork #5
    Úgy játszol vele, hogy előrendelted steamen és ezáltal hozzáférsz, vagy csak simán open beta/akármi?
  • Montanosz
    #4
    https://www.playdome.hu/hirek/55425/igy-formalhatod-a-humankind-mesterseges-intelligenciajat
  • Kmarha
    #3
    Így 4 óra játék után a véleményem:
    - egyfajta ötvözete az Endless Space, Endless Legend és a Civilizationnak (inkább a Civilization és a Legend felé billenve a mérleg)
    - a fentiek mellett semmi új, eddig nem látott elemmel nem találkoztam, nincs semmi igazán újdonság benne
    - a hangulata és a látvány világ jó
    - az AI itt is mérhetetlenül buta (általában túlerőben van mindig, de ha nem ütközöl meg vele, akkor ő támad, kijön a falak mögül, lejön a magaslatokról, felajánlva hogy könnyebben elbánjak vele)
    - az ES-ből áthozhatták volna a történet/küldetés vonalat is, hogy kicsikét feldobják a játék menetet, mert így rossznak nem rossz, de semmi extra.. időkitöltésnek pont elég
    (tudom, ez még nem a végleges játék)
    Utoljára szerkesztette: Kmarha, 2020.12.20. 13:35:18
  • Montanosz
    #2
    A harci rendszer

  • Montanosz
    #1
    Mától az év végéig kipróbálható a jövőre érkező körökre osztott stratégia

    PLAYDOME CIKK

    HOMEPAGE




    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2020.12.16. 13:13:49