10
  • subotal
    #10
    Az erős hardver nagy helyet foglal! Ennyi nincs itt mit találgatni.
  • Toby0501
    #9
    Az akasa Maxwell Pro pont ilyen megoldást használ.
  • Andrevv
    #8
    Azzal fognak majd poénkodni, hogy még ki se vették a dobozból és már úgy felforrósodott, hogy meghajoltak az oldalai :D
  • NEXUS6
    #7
    Az új XB, meg ez is bazinagy állat. Az XB-nél megpróbáltak mindent megtenni, hogy minnél kisebb feltünéssel abszolválják a dolgot, a Sonynál meg gondolták, hogy ha már bazinagy, akkor tegyünk rá még egy lapáttal, legyen még feltűnőbb. XD
  • Zsoltee_a_bator
    #6
    Biztos teszteltek kontrollcsoporttal. Az iv miatt kisebbnek tunhet vizualisan, mint amekkora.

    En egy (izlesesen) bordazott aluminiumdobozba raknam az osszes ilyen szamitogepet es belulrol heat pipe-al a kasztnira kotnem a cpu/gpu huteset.

    Passzivabb / legalabbis halkabb kutyu lenne. Tud valaki ilyen probalkozasrol?
  • Palinko
    #5
    Bár ebben a generációban sem lesz konzolom szerintem design tekintetében végre a PS elrugaszkodott az unalomtól, ez már lehet a lakás design eleme, nem egy sarkos fekete doboz amit leginkább eldugnál a tv alatti szekrénybe.
  • Negritis
    #4
    atari jaguar + cd addon bőven rosszabb ...
  • Neocortex
    #3
    nekem bejön, zűrhajó
  • noland
    #2
    Érdekes, én egy modern operaház/szinház/koncertterem épitészeti modelljét látom benne. Nem tudom, hogy ez jó e egy játékkonzol designak, mindenesetre elég erotikus. XD