5
  • Tntmaxy
    #5
    Akkor ez lesz az okos sör?
  • csigafi #4
    Hát ha megvan hozzá a megfelelő környezet és technikai háttér akkor ez nem olyan nagy kaland. Az algoritmus azért annyira nem lehet bonyolult. Hiszen emberek elképzelései alapján dolgozott. Nem is vagyok abba biztos hogy jó elnevezés e erre az hogy mesterséges intelligencia hiszen minden emberi beavatkozással zajlott le. Az emberek döntötték el mely receptek maradhatnak meg stb stb. Majdnem olyan mintha egy tálba bele öntők minden összetevőt a kenyérsütéshez és annyi benne a mesterséges intelligencia hogy nem kézzel dagasztom be ha nem géppel.

    Persze azért nekem tetszik ez az egész folyamat. Csupán csak elgondolkodtam.
  • Sir Cryalot
    #3
    És ennél szerintem most csak az audi-s dízel botrányhős OLED nyálfolyama a viccesebb az sg címlapon. 20-30 mm-es LCD -t mondunk / írunk egyenes arccal, nem riasztanak az elképesztő mélységek, de persze politika azt is überelné ha lenne :DDDDD
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2020.11.03. 10:45:22
  • Sir Cryalot
    #2
    Eleve bulvár kategóriás volt amikor jelfeldolgozás szeletkéje lett AI-nek becézgetve, függetlenül attól hogy hány cég állt be mögé. Mindenesetre "nice hill to die on" .
    Utoljára szerkesztette: Sir Cryalot, 2020.11.03. 10:39:18
  • Neocortex
    #1
    ma már a legprimitívebb algoritmusokra is rácsapják a mesterséges intelligencia elnevezést