367
Középkorral kapcsolatos játékok amelyek nem KCD, de külön topikot nem biztos, hogy érnek
  • AnuluWork #46
    Bannerlord, Medieval Dynasty stílisban, sandbox "MMO" formában? :)

    Myth of Empires
    Steam
  • AnuluWork #45
    Dorfromantic
  • Montanosz
    #44
    jo kis párbajokat lehet tolni


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2021.02.18. 10:52:15
  • AnuluWork #43
    Going Medieval


    Distant Kingdoms

  • Montanosz
    #42
    kint van a virágboltban
  • AnuluWork #41
    Field of Glory II: Medieval
  • AnuluWork #40
    Máshol is eldurvult a buli:


    I Am Jesus Christ (A Jézus Krisztus szimulátor)
  • AnuluWork #39


    Eldurvult a buli:
  • AnuluWork #38
    Ez Q Yoo! :)

    Rustler (Grand Theft Horse)


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2021.02.02. 12:02:38
  • AnuluWork #37
    Medieval Castle Flipper :)
  • Montanosz
    #36
    elviekbe a Das Schwarze Auge játékok ebben a univerzumban játszodnak,



  • Montanosz
    #35
    áááá ezek a játékok a mai szemmel borzalmas grafika ellenére eszménytelen jol megvoltak irva, olyanok voltak mint a skynet, önállo életre keltek

    volt olyan hogy kettő csapattag elkéredztkedett tőlem, jol van menjenek a dolgukra gondoltam, de nem jöttek vissza, gondoltam kampec nekik.
    egy honap mulva egy csapszékben futottunk össze velük, kiraboltak egy karavánt és még mindig a bevételt élték fel :-D

    egyszer az egyik játékos panaszkodott a programozoknak hogy eltünt éjjel a táborozás során a főhős, annélkül meg ugye nincs játék tovább játszani.
    egy idő után irja a forumon hogy meg van, egy barlangban találta meg megkötözve, a barlangajto kulcs meg egy közeli odvas fában volt

    irja neki a programozo hogy az lehetetlen mert ő nem irt ilyen rutint a játékba .-D
  • Torzonborz
    #34
    Ne EZ nem shit kategória. Remélem egyszer kap egy feljavított verziót, bár kicsi rá az esély. :(
  • Montanosz
    #33
    Összetettségében és szabadságában még azota sem sikerült ilyen középkori játékot alkotni, számtalan órát játszottam vele és soha nem értem a végére, most pár dollár a steamen

    DARKLANDS
  • AnuluWork #32
    Lords of the Shattered Kingdom
  • AnuluWork #31
    Iron Tides
  • AnuluWork #30
    Empires and Tribes
  • AnuluWork #29
    Ez ugyan római kori, de jópofa:
    Shieldwall
  • AnuluWork #28
    Oké, de egyelőre. Tuti lesz angol.
  • Piko888
    #27
    kínai nyelv van csak, de abból legalább 2
  • AnuluWork #26
    Medieval Monarch
    Baromi jók az értékelései!
  • AnuluWork #25
    Amiben kardos bohócok páncélban szerencsétlenkednek és nem az atomháború után játszódik, az nálam medieval s..t kategória. :D
  • Torzonborz
    #24
    és remélhetőleg nem is shit lesz :D
  • Montanosz
    #23
    bocsi de ez egy sima fantasy játék, off téma
  • b-type
    #22
    Ezekkel mint a Bastard, vagy a Eisenwald játékok megvannak valakinek, mármint rajtam kívül? annak idején azt hittem rengeteg mód fog hozzá megjelenni, mivel nagyszerűnek gondolom az alapokat, de annyiban maradtak.
  • Torzonborz
    #21
    Nem vagyok biztos benne, hogy ennek itt a helye ;) :D
  • AnuluWork #20
    King Arthur: Knight's Tale

  • b-type
    #19
    utána kellene nézni melyik a legrégebbi még EA státuszban lévő játékom :)))
    Ott a Saelig is, de azt frissítik rendesen, nem csak a leárzásokat hírezik..van pár cím aminél látszik hogy már vége..sz@rul fut, kezdetleges.
    A Genesia jól néz ki, nem is egy bonyolult játék, de atom frusztráló az elején
  • Piko888
    #18
    Genesia már 3 éve EA, a srác már nem is válaszol a kérdésekre, hogy mikor készül el. Pénzt ne adjatok érte. Pedig én is nagyon boldog voltam amikor rátaláltam, mert a régi Genesiával rendeteget játszottam
  • b-type
    #17
    A Rising Lords elég tipikus játék szerintem, a nehézség azzal van megoldva hogy szénné szpatod a játékost, aztán ha kezdetén túlverekszi magát, vagy rájön a játék gondolkodásmódjára akkor meg unalmas.
    A Guild 3 összehasonlíthatatlanul összetettebb nyilván, viszont alapvetően az elöző részek kicsit ötlettelen újragondolása, nehézség nem igazán van benne, alapszintű gazdasággal is fel fogsz kerülni a csúcsra, de összességében egyébként egy jó szöszmötölős játék, annak idején még az első rész is megvolt.

    Itt egy tök jól kinéző folytatás, legalábbis én szeretem a vizuális stílust, viszont kutya nehéz:
    [b[Genesia Legacy: Ultimate Domain[/b]



  • Montanosz
    #16
    Guild 3

  • AnuluWork #15
    Rising Lords (egy Lords of the Realms klón)


    Kingdoms Reborn
  • Montanosz
    #14
  • AnuluWork #13
    Medieval Castle Flipper

  • Torzonborz
    #12
    Az ötlet amúgy nem rossz csak kéne pár jó grafikus aki gatyába rázza az Ui-t meg a modelleket.

    A Viking city builder viszont nagyon jónak néz ki.
  • AnuluWork #11
    Pirates MnB stílusban.
  • Piko888
    #10
    igen, de full gagyi
  • Torzonborz
    #9
    Ez a Viking way eléggé hasonlít a Mount & blade-re csak jóval rusnyább :D
  • AnuluWork #8
    The Viking Way



    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.10.25. 11:30:58
  • AnuluWork #7
    Viking City Builder

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2020.10.25. 11:23:33