367
Középkorral kapcsolatos játékok amelyek nem KCD, de külön topikot nem biztos, hogy érnek
  • AnuluWork #287
    Ravenbound
  • AnuluWork #286
    Noble's Life: Kingdom Reborn
  • AnuluWork #285
    Fabledom:
  • AnuluWork #284
    The Quinfall


    "The Quinfall"

    Középkori fantasy MMO.

    Úgy igazából, kb. minden benne van, ami kell!

    Normális harcrendszer, és végre normális házépítés is, a nem ám kiválasztod, oszt belakod, kategóriából, nem, hanem felépíted, mint egy Conanban vagy Myth of Empiresben.

    De van benne parkour, dungeonok, horgászás (felállsz egy kőre, úgy áll, mint egy normális ember ha feláll egy kőre!), a la New World, ill. hajózás, hajó ÉPÍTÉS!!!, kalózkodás, vízalatti baromkodás, farmerkedés, amit kiadhatsz NPCnek ill. playernek!, állattartás (tehén, stb.), vadászat, favágás, bányászás, gyűjtögetés (ebből jön az anyag a quality crafthoz); mellé élő városok, elfoglaltságok, minijátékok, pvp, kalózkodás, sőt, még időutazás is! (Igen, időutazás, bár ez nincs kibontva, de pl. van vonat. Lehet, hogy valami olyasmi lesz, mint egy Assassin's Creed?)

    De vannak évszakok, van eső, szél, hó, fagy, folyók áradása, BDOhoz hasonló változatos tájak, stb.
    Van 11 szakma, azoknak alszakmái, stb.
    Vannak mountok, elefánttól, az ökrökön át, a lóig. Szekér, léghajó, stb. Vad állatok tamelése. Az egészhez meg egy baromi nagy terület!

    Annyi minden a harc mellett, hogy csak lesek. Mindezt egy török indi csapattól. :) Unity a motor. Jelenleg.

    Már lehet regelni bétára!
    Steamen lesz elérhető!
    Puding próbája az evés, túl szép, hogy igaz legyen, de ez még nagy cégnek is kihívás lenne, nemhogy török indiknek, de ha bejön, brutál lesz!


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.02.04. 15:03:57
  • AnuluWork #283
    Wigmund
  • AnuluWork #282
    Hehe. Erről lemaradtam!

    Voor De Kroon (For the Crown) - "amikor a Total War kampány találkozik a Mount and Blade játékmenetével":





    A Steamen Early Accessben már kapható!

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.02.01. 13:37:39
  • Montanosz
    #281
  • AnuluWork #280
    Arab Pirates! klón:
  • AnuluWork #279
    Tehát, mától! De még mindig nem elérhető. :D
  • AnuluWork #278
    A térkép úgy néz ki minimum akkora lesz, mint a Port Royal 4ben:
  • AnuluWork #277
    Ide rakom. Ígéretesnek tűnik. Pirates! újratöltve.

    Január 19-én jön, úgy tudom csak az Epicre egyelőre:









    EPIC exkluzív

    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2023.01.15. 13:14:13
  • Montanosz
    #276
    szépen magyarítja az unityfordito
  • Piko888
    #275
    Nincs kedve tesztelni valakinek a Farthest Frontier magyarítását?
  • Montanosz
    #274
    Knights of Honor 2 kint van steam meg virágbolt
  • Montanosz
    #273
    középkori csatákat tudunk lejátszani egy kitalált világban, egész élethűre sikeredett, tehát könnyű lovasokkat nem támadásra használjuk, a nehéz lovasságot se fejszésekkel támadjuk :-D
    Winter Falling: Battle Tactics
  • Montanosz
    #272
    szép nagyon, bár ugy látom ez csak városépítős simán, régen ez álló grafikának is csodálatos lett volna :-)
  • AnuluWork #271
    A Manor Lords mellett ez is érdekes lehet:

    Ballads of Hongye


  • Montanosz
    #270
    kint van virágboltban is a Lost Eidolons
  • Montanosz
    #269
    na majd 4 ora játék után a manor lords bármennyi pénzt megfog érni az tuti, ilyen szép és abszolute részletes játékot a maga nemében nem láttam még eddig
  • Montanosz
    #268
    2órás játék teszt magyarul


  • AnuluWork #267
  • Piko888
    #266
    Szuper játék, el se hiszem, hogy egy ember fejlesztette
  • AnuluWork #265
    A Manor Lords brutálisan jól néz ki, és komolyan, ha megjelenik a teljes, elképesztő lehetőségek lesznek benne. Tényleg van benne minden. Poén, hogy Lordként be tudod járni a kis településedet. :) Gondolom, lesz majd öltöztetési lehetőség, és egyebek. Ahogy néztem mindent át lehet nevezni, még az ökröt is.


    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.10.05. 18:41:05
  • Montanosz
    #264
    Multicor segítsége :-)
    Deepl magyaritás
    Multicor forditása
  • Montanosz
    #263
    1428 in torrent, majd magyaritást meglessük lehet e
  • AnuluWork #262
    Kint a 1428: Shadows Over Silesia, és a steamről beszerezhető a Manor Lords demo is!
    Utoljára szerkesztette: AnuluWork, 2022.10.05. 11:27:54
  • Montanosz
    #261
  • Montanosz
    #260
    végre valami uj ötlet :-D

  • Montanosz
    #259
  • AnuluWork #258
    !
  • AnuluWork #257
  • AnuluWork #256
  • AnuluWork #255
    Feudal Kingdoms


    Feudal Baron: King's Land
  • Montanosz
    #254
    kijött a full Roadwarden, 10€ de már van is virágbolti, képernyőfordito viszi

  • AnuluWork #253
    Uhh, ez nagyon jó lesz!
  • Montanosz
    #252
    vannak hozzá europa térképek/modok is és inkább csak annyiban fantasy hogy kitalált világban játszodik de nem afféle diablos mércével :-)
  • AnuluWork #251
    Csak ez is fantasy. :(
  • Montanosz
    #250
    Jó stratégia, ami szép is ritka mint a fehér holló, szerencsére a Sovereignty: Crown of Kings megadja nekünk mind kettőt.
    CK1 stilusu a stratégiai térkép, gazdaság, épitkezés meg a szokásos, és szerencsére már a csatákat le is játszhatjuk egy taktikai térképen.

  • Montanosz
    #249
    elkezdtem a Roadwarden-t darálni, nagyon kellemes középkori kaland.

  • Montanosz
    #248
    Konung 3

    kicsit bánt a dolog hogy kimaradt az életemből, de akkoriban épp albiban laktam
    Kedvencem a szláv folklor, főleg bizánci elemekkel :-D


    Utoljára szerkesztette: Montanosz, 2022.09.01. 18:16:51