194
Hogwarts Legacy az új Harry Potter játék
  • Plata
    #194
    Nem nagyon használ,én például már egy ideje nem merek csak az itthoni gépről bejelentkezni.
    Ha bárhonnan máshol bejelentkezem és írok a fórumba,akkor pucolhatom le az összes előzményt és sütiket mindegyik gépről.
    De még a telómról is.Addig nem jön be az sg fórum.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2024.01.22. 16:51:02
  • Norbertboy
    #193
    Teljesítmény és látvány tuning érdemes kipróbálni
  • Ironman2
    #192
    adblockot nem szereti a fórum,kapcsold ki,(már ha van ilyen kiegészítőd a böngészőhöz),de előtte tegyél egy sütipucolást a böngészőben!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.12.29. 00:12:35
  • RJoco
    #190
    .
  • Ssenkradlive
    #190
    "Nekem? Melyiket?"...

    LOL.

    Igen, a 171-esre írtam azt amit, hogy hogyan lett az szegény Norbertboy-nak címezve azt megmondani nem tudom...
    Így kicsit nehéz lesz beszélgetni a jövőben. XD.
    Hihetetlen ez a fórum...

    Innentől kezdve én szerintem mindíg az általam reagált hsz. első mondatát berakom idézetként a válaszomba.
  • RJoco
    #189
    Néha ezért van 1-1 hsz-emben csak egy pont.
    A számozás töketlensége miatt nem jelenik meg az új hsz. Van, hogy több, nem csak az utolsó. De a listában látom, hogy mikor és ki szólt hozzá utoljára.
    Ha küldök egy hsz-t, akkor megjelennek az addig láthatatlanok.
    A rossz számozás miatt törölni sem lehet a dupla sorszámú hsz-t. Legalábbis a hozzászóló nem tudja törölni. Csak szerkeszteni.

    De, hogy ne csak off legyen.
    Szóval a játék futtatása nem annyira gáz, hogy ne vegye meg az ember?
    Egyáltalán milyen hibák fordulnak elő és milyen gyakran?
  • Norbertboy
    #188
    Valóban "csodafórum" ... Bocsánat akkor a kérlelten megszólalásért.
  • Plata
    #187
    Van 2 180-as 2 182-es 184 185 184. XD
  • RJoco
    #184
    Nekem? Melyiket? Akkor azt nagyon elnyomtad :D
    Az enyém a 171-es hsz. Abból csak egy van. Ha arra akartál volna válaszolni, akkor az megfelelően működött volna.
    De te egy 176-osra válaszoltál, ami elég messze van az én hsz-emtől.
    Ezért is szoktam mindig nézni a hsz számokat is.
    Ez megint érdekes lesz, két 184-es van.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2023.12.28. 09:43:20
  • JonasSandor
    #185
    Igen észrevettem ez a hibája jah.
  • Ssenkradlive
    #184
    Az jó, csak én meg az üzenetet nem neked írtam, hanem Rjoco-nak, csak ez a "csodafórum" már megint jól működik éppen...XD
  • JonasSandor
    #182
    A válasz neveknél is mást ír ki :D
  • Norbertboy
    #182
    Meg van a játék, nem kell fórum a véleményem kialakításához. ;)
  • Plata
    #180
    Sg fórum megint vacak,nem látom az új Hsz-eket.
  • Ssenkradlive
    #180
    Most nem akarok én lenni a genya megint aki másokat b@sztat, úgyhogy maradjunk inkább annyiban, hogy én más fórumokon is utána érdeklődnék a játék mostani állapotáról...XD
  • Plata
    #179
    Jah problémákat akartam írni,csak nem figyeltem.
  • JonasSandor
    #178
    A dedós szar konzolon gratula XDXDXD
  • Plata
    #176
    Vicces,de ki jött egy frissítés a játékhoz ami javítja a teljesítmény próbákat.
    Igaz nem Pc-n hanem a legbénább konzolon,switch-en.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.27. 09:08:17
  • Norbertboy
    #176
    Akkor vegye meg nekik a radai rosseb.
  • Plata
    #174
    Azt hittem ha kijön switch-re a játék akkor talán foglalkoznak Pc-s változattal is,talán jön javítás,de nem,már a második részen dolgoznak.
  • JonasSandor
    #174
    Az fasza a 64 giga meg már rohadt drága.
  • Plata
    #172
    A jelenlegi elcseszett peccsel a 64 sem sokáig elég.
    Valamit nagyon eltoltak.
    De magasról tesznek rá.
  • JonasSandor
    #172
    32 giga rammal nem tudom milyen, de 16 al fos.
  • RJoco
    #171
    Hát ez szomorú.
    Pont most gondolkodtam el azon, hogy meg kellene venni. Steam-en 50%, humble-n 55% kedvezménnyel tudnám beszerezni.
    De ezek szerint jelenleg nem igazán játszható?
  • Plata
    #170
    Nézd szerintem a jelenlegi állapotában a játék nem éri meg azt az árat.
    Én nagyon sokat toltam a nyári peccsig,többször végig toltam úgy hogy nem csak futtában hanem rendesen és minden baromságot megcsináltam.De a nyári peccs óta nem tudok vele játszani,állatira bugos.
  • gunji
    #169
    Érdekelt volna, de inkább már Steamről, még ha drágább is. Epicről soha, pénzt nekik soha, mióta lekorlátozták óvodás szintre a tizenéves accountomat, feloldani meg nem lehet. Bolond egy cég az :/
  • Plata
    #168
    Kár,mert a játék azon kívül hogy iszonyú sok hibával és hiányossággal rendelkezik nagyon jó,nekem 220 órám volt benne a nyári frissítás előtt és végig vittem mind a négy ház sztoriját.
  • krisztajo
    #167
    Először nem de aztán már igen. Sőt kiléptem minden háttérben futó programból még a böngészőből is, így elindult.
    Eljutottam a bank végéig, de amikor a menekülés után a ceremóniához vezető ajtóhoz ér a karakter azt a videót már nem bírja.
    Ott megadja magát és fagyi. Pedig már egy pillanatra elhittem... :-(
  • xido
    #166
    nem emlékszem biztosan,de nincs olyan opció a steamen,hogy be lehet jelölni letöltés előtt,hogy a frissitéseket ne rakja fel?..vagy ha már be van épitve..akkor ezek a patchek már felkerülnek,csak a további frissitéseket akadályozza meg?
  • JonasSandor
    #165
    Hatalmas lagg sritek vannak. Memóriát kiakasztja fullon van.
  • Plata
    #163
    Mindent le vettél minimumra?
  • JonasSandor
    #163
    Annyit láttam hogy minden törölve lett alatta akkor csak csináltak vele valamit.
  • krisztajo
    #162
    Köszönöm a válaszokat. Sajnos ez nem jön össze. A játék elindult és a karaktergenerálást hagyta végigcsinálni.
    De utána az első beszélgetés második mondatánál lefagyott és azonnal ki is lépett.
    Nagyon sajnálom most majd féláron megvettem volna, de így nincs értelme. :-(
  • Plata
    #157
    Én már nagyon régóta látom.
    2023 02 23 óta fent van.
    Vagyis ha precíz akarok lenni akkor:
    2023-02-23 07:55:46
    De sosem érdekelt,mert van eredeti.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.12.19. 19:19:48
  • Ssenkradlive
    #160
    Az uccsó Ironman2-nek ment.
  • Ssenkradlive
    #159
    Azóta már frissítették a törtet is sokszor.
    Fennt van a legfrissebb verzió most is, megfelelő helyen. :)
  • Ssenkradlive
    #158
    LOL...

    Utoljára már írta valaki amikor sokadjára előadtad ezt torrent-témában hogy ne fogkalkozzunk veled, mert kicsit khm... zizi vagy, akkor erre nem reagáltam inkább, de az a bejegyzés most kezd már értelmet nyerni...XD
  • JonasSandor
    #157
    Érdekes hát megnézhetem most milyen, de az első kinti ellenféllel találkozva kiderűl azonnal mennyire fos. Ha ott tartja a 50 60 fps t akkor jó, és nem 5 fps. Megnéztem minden kommentet töröltek onnan.
  • Orbancapitan
    #156
    1 nem volt megjelenés előtt törve
    2 amit te próbáltál az már a patchelt verzió volt. mert mikor az empress első változatta ki jött egyből nuke volt le is került a legnagyobb oldalról aztán mikor ki jött az új empress ami jó is sajnos a névtelen feltöltőket el kerülte ezért csak a fel patchelt változat van fent.
  • Ironman2
    #155
    Na ne röhögtess!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hogwarts.Legacy.Deluxe.Edition-EMPRESS

    Ncore-on ott van! Ja az zárt torrent,oda be is kell jutni.



    Ez egy 100 százalékos tökéletes verzió,és a volt 1.0-ás magyarítás is ráment simán,igy játszottam vele.De hagyom,mert megb@sznak a warez miatt.

    Vegyétek meg Epic Gamesen occső most! Epic kupon is jár mellé!
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2023.12.19. 12:51:44