23
  • trabantos82
    #23
    Nem lep meg a hír. Én sosem fizettem rá elő, ezután sem fogok. Egyrészt, mert nekem nem jön be a tartalom amit szolgáltatnak, másrészt meg olyan szolgáltatásért nem fizetek, aminek nincs is rendes supportja az országban. Van középfokú vizsgám angolból, de én régimódi vagyok és szeretem szinkronosan nézni a filmeket és Netflix-en örülni lehet, ha magyar felírat van a legtöbb filmhez, a szinkron nagyon ritka.
  • Major
    #22
    Tehát, a ballett-táncosok és targoncavezetők ellenére, te továbbra is előfizetője vagy a Netflixnek?
  • Cobra.
    #19
    Mint pl Star Trek Discovery... (bár ez csak egy a borzalmas hibáiból, ami miatt bele se kezdtem a 2. évadba).
  • Neocortex
    #18
    Így van, homofób létemre a Versailles-ben nem zavartak a buzik, mert remekül kidolgozott karakterek voltak érdekes történettel és jó alakítással
  • bunny
    #17
    Egyetértünk. Én abszolute támogatom, sőt mivel elég sokat utazom és rengeteg emberrel találkozom a világ minden színében, vallásába, stb, baromira csípem a sokszínűséget. Lássuk be, egy jó kis félvér csaj, hmmm... egy Lucy Liu vagy Halle Berry (fiatalon) szerintem bárkinek megérne némi ajtócsapkodást :)
    De amikor kilóg az 52-es PC lóláb, az gyomorfogató. De én azt gondolom minden épeszű, normális ember így van ezzel, csak ez a réteg egyre kevésbé van képviselve az emberiségben. Nincs bajom azzal se, ha valaki a saját neméhez vonzódik és ez megjelenik egy filmben, már ha van a sztori szemponjából értelme. De amikor csak azért rakják be, hogy ott legyen a pipa a kötelező PC elemek listán - na az nem gyerebe.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2020.09.21. 19:57:41
  • Venator
    #16
    A baj nem azzal van egyébként, ha más népcsoportokat/etnikumot/vallást/miegyebet látunk a képernyőn. A baj azzal van, amikor az ember egyértelműen látja, hogy csak és kizárólag azért vannak benne és megjelenítve, sőt, kiemelve, hogy ezek a csoportok nehogymár elkezdjenek hisztérikázni és be legyen mindenkinek fogva a szája valamivel.
  • bunny
    #15
    Ha nektek is elegetek van a túltolt píszíből és kicsit idősebb korosztály vagytok, javaslom netflix kínálatából a Cobra Kai-t. Nekem üdítő volt a sok mai kötelező LMQmittoménmiarövidítés között, és bár többnyire rühellem a tini filmeket ez teljesen nézhető, sőt. Meg is néztem gyorsan a karate kid 2 és 3-mat (sajnos nincs netflixen csak az 1. rész), mondjuk azt kár volt, de legalább tudom a storyline-t amire néha visszahivatkozik a sorozat.
    Summa-summárum, Cobra Kai egy nagyon kellemes meglepetés a mai túlpíszízett szemetek között, jók a színészek is - jó látni a gyerekszínészeket is felnőttként, de a gyererekek is jók.
  • Venator
    #14
    Amúgy ha így haladunk, lassan a fehér hetero polgárjogi szervezet elkezdhet hisztizni, hogy alulreprezentáltak a filmekben.
  • Andrevv
    #13
    Folyamatosan nyomják a píszít. Tegnap néztem egy Gotham részt, leírást kellett adjon valaki a tettesről aki mindent elmond, csak azt nem, hogy fekete. Hát sok sikert nyomozó :)
    Másik sorozat: Away. Női főszereplő, ő a családfő, a férjét csak sajnálni lehet mert mozgássérült, munkatársai között van egy fekete, egy kínai aki leszbikus, egy arab, de legalább van egy orosz is. Szerintem arról is ki fog derülni hogy meleg, csak titkolja mert olyan orosz nem létezik, ahogy kínai leszbikus sem...
  • BrockSamson
    #12
    Egy studio nem minden filmje jo. Abszolut ujdonsag. :D
  • gosub
    #11
    1963-ban az USA-ban a fekete polgárjogi szervezet panaszt emelt a Hollywoodban tapasztalható faji megkülönböztetés ellen. A tiltakozás eredményeként a NAACP megegyezett a nagy filmstúdiókkal a fekete szereplők kötelező arányáról. Szerinted mi várható? Szerintem borítékolható a trend és mindenki szépen beáll a sorba, csak idő kérdése. De már így is marhára tele van rakva előírt sztereotípiákkal amik alapján le van osztva a szereplők hovatartozása alapján a filmben betöltött szerepe.
  • kvp
    #10
    "Kevés az LMBTQP karakter, számarányához képest még mindig túlsúlyban vannak a hetero fehér karakterek. A főszereplő is csak színesbőrű, de férfi, még csak nem is transzi."

    Ezek az uj oscar szempontok, de ott a netflix-es filmek nem indulhatnak, mert nem moziba keszulnek. (kiveve ha valahol az USA teruleten kulon csak azert bemutatjak oket, hogy indulhassanak) Talan ez a film mar jobban meg fog felelni az uj elvarasoknak: https://www.netflix.com/hu/title/81111198
  • yesname #9
    Azért Lucifer-t is megmentették és jobbak is lettek a Netflix-es évadok.
  • yesname #8
    Te pedig beteg vagy.
  • duke
    #7
    A netflix egy kereszteny ellenes melegpropaganda csatorna, a lenyeg hogy Sorosek gender ideologiaja atmenjen. Ezert komoly tartalom nem varhato.
  • esztyopa
    #6
    Sajnos itt is áll,hogy a mennyiség/minőség fordítottan arányos.Olyan érzésem van,mint ha egy azonos sablon szerint épülne fel minden film,sorozat - függetlenül a sztoritól.és a műfajtól.
    /És ez nem csak a Netflixre érvényes/
  • lammaer
    #5
    blacklist is teljesen oké. Stranger Things első évada is felüditő volt számomra.
  • Neocortex
    #4
    black mirror és a spartacus adta, többi gané
  • gosub
    #2
    Kevés az LMBTQP karakter, számarányához képest még mindig túlsúlyban vannak a hetero fehér karakterek. A főszereplő is csak színesbőrű, de férfi, még csak nem is transzi.
  • Dynamic
    #1
    "Egyre" gyengébb? Emlékszem a legelső Daredevil sorozat után mindig vártam a Netflix következő filmjeit/sorozatait, de nálam már legalább 2 éve a Netflix logó nem a minőség fokmérője. Már előre félek, hogy a következő nagy dobásuk, a viszonylag hype-olt "Mindig az ördöggel", mennyire lesz nézhető.
    Utoljára szerkesztette: Dynamic, 2020.09.12. 13:15:51